Akrep 8. bölüm fragmanı yayınlandı! STAR TV Akrep 8. bölüm izle full izle!

Akrep 8. bölüm fragmanı yayınlandı! STAR TV Akrep 8. bölüm izle full izle!

22.01.2021 21:55 | Son Güncelleme: 28.01.2021 23:41
Akrep 8. bölüm fragmanı yayınlandı! STAR TV Akrep 8. bölüm izle full izle!

Akrep 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu Akrep dizisinin 7. bölümü ardından araştırılmaya başladı. ATV'de yayınlanan Akrep 7. bölüm fragmanı izle! Akrep son bölüm özeti! 22 Ocak Akrep yeni bölümde neler olacak? STAR TV Akrep 4. bölüm izle full izle!

Akrep 8. bölüm izle! Akrep 8. bölüm tamamı izle! STAR TV ekranların sevilen dizisi Akrep 8. bölüm seyret! Akrep 8. bölüm tek parça izle! Akrep 8. bölüm tamamı izle! Akrep 22 Ocak 2021 son bölüm izle. 22 Ocak 2021 Cuma Akrep son bölüm izle. Akrep 7. bölüm tamamı izle.

AKREP 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Başrollerini Demet Akbağ ile Evrim Alasya'nın yer aldığı Akrep dizisi STAR TV ekranlarında bu akşam 7. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 7. bölümün ardından şimdi de Akrep 8. bölüm için araştırmalarına başladılar. Akrep 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Akrep 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Akrep 8. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Son Bölümde neler oldu?

Fikret, gizemli bir adamdan gelen telefonla Berna'nın intihar etmediğini ve öldüğü gece evde birinin olduğunu öğrenir. Berna'nın ölümünün gizemini aydınlatmaya karar veren Fikret, Berna'nın ölümüne şahit olan adamın peşine düşer. Ancak Perihan da başka bir oyun kurunca, Fikret kendini yeni bir akrep kapanında bulur. Fikret'i çocuklarının gözünden düşürmeyi başaran ve bütün planları kusursuz işleyen Ferda; Merve, Duru ve Aras üçgeninde giderek yükselen gerilimden ise son derece rahatsızdır. Merve'yi kendi yanında tutmak için yeni planlar yaparken, diğer kızı Ayşem ile ilgili sırrının Perihan'ın elinde olacağına ihtimal vermez. Oysa Perihan, Ferda'nın kızı olduğunu ortaya çıkardığı Ayşem'e hayatının şokunu yaşatır ve evlatlık olduğunu söyler.

Dizinin konusu nedir?

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir. Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir!

Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir. Emgen Ailesi'nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda'nın savaşının ortasında kalacaktır. Bu savaş, Ferda'nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras'ın (Yusuf Çim) hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Demet Akbağ

Evrim Alasya

Bekir Aksoy

Yusuf Çim

Aslı Melisa Uzun

Beril Pozam

Demet Gül

Esila Umut

Taha Baran Özbek

Müge Su Şahin

Ahsen Türkyılmaz

Akrep Dizisi nerede çekiliyor?

İstanbul'un Beykoz ilçesinde çekimler devam eden Akrep dizisinin, bazı sahneleri ise İstanbul'da Büyükçekmece gölünde devam ediyor.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title