AK Parti'nin Bayan Adayı Memleketi Sındırgı'da

AK Parti'nin Bayan Adayı Memleketi Sındırgı'da

AK Parti Balıkesir 3. Sıra Milletvekili Adayı Ayşe Akbaş, Memleketi Olan Sındırgı İlçesini Ziyaret Etti.

AK Parti'nin Bayan Adayı Memleketi Sındırgı'da

AK Parti Balıkesir 3. sıra milletvekili adayı Ayşe Akbaş, memleketi olan Sındırgı ilçesini ziyaret etti.

Sındırgı'nın ilk kadın milletvekili, Balıkesir'in ise 72 yıl aradan sonra meclise göndermeye hazırlandığı kadın milletvekili adayı Ayşe Akbaş, partisinin Sındırgı ilçe teşkilatını ziyaret etti. Belediye Aile Çay Bahçesi'nde toplanan ilçe yönetimi, ilk defa bir kadın aday çıkarmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, Akbaş'a tam destek verdi. Ayşe Akbaş, Sındırgı'nın meselelerini halletmek için gece gündüz çalışacağını belirtti. Akbaş, daha güzel bir Balıkesir ve daha güzel bir Sındırgı için herkesin

vekili olacağını söyledi. Toplantıda söz alan Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, "Sındırgılı olarak Ayşe hanımın ilçemizin meselelerini bildiğini ve bu sorunları çözmede daha etkili olacağına inanıyorum. Ayrıca, sık sık Ankara'ya gitmekten de kurtulacağımızı umuyorum. Bundan böyle Ankara'daki temsilcimiz Ayşe Akbaş hanımefendi olacaktır" dedi.

Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, mevcut milletvekillerine yaptıkları hizmetleri tek tek saydıktan sonra teşekkür etti. Başkan Yavaş, "Beş yıl boyunca Balıkesir'in yüzünü asla kara çıkarmamışlardır. Her zaman, yapabileceklerinin en iyisini yapmaya gayret etmişlerdir" diye konuştu.

(YU-MŞ-MEF-Y)