AK Parti Demirköy Teşkilatı Toplandı

AK Parti Demirköy Teşkilatı Toplandı
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

AK Parti Demirköy ilçe teşkilatı toplantısı yapıldı.

AK Parti Demirköy ilçe teşkilatı toplantısı yapıldı.

Parti binasında düzenlenen toplantı, AK Parti İl Başkanlığı Yerel Yönetimler Başkanı Emre Kovankaya, İl Genel Meclisi Üyesi Şükrü Saka ve belediye meclisi üyeleri Hamdi Gülsoy ve Zeki Demir'in katılımıyla yapıldı.

İlçe Başkanı Recep Gün, toplantıda yaptığı konuşmada, teşkilat olarak parti hedefleri doğrultusunda çalışmalarda bulunduklarını söyledi.

AK Parti'nin, hizmet partisi olduğunu ifade eden Gün, partinin iktidar olduğu günden itibaren ülkede büyük yatırımlara imza atıldığını belirtti.

Gün, birçok alanda yapılan yenilikler ve gelişmelerin yanı sıra ülkenin dünyada da söz sahibi haline getirildiğini aktararak, şunları kaydetti:

"AK Parti, kurulduğu ilk günden bu güne kadar halkın teveccühü ile her geçen gün daha çok güçlenerek hizmetlerini sürdürüyor. Bu bir ekip işidir. Teşkilat olarak biz de partimizin hedefleri doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. İlçemizde elimizden gelenin en iyisini yapma çabasındayız. Aldığımız bayrağı daha yukarılara taşımak hedefimiz. Partimize yakışır bir biçimde gayretimizi ortaya koyuyoruz. Bize destek olan milletvekilimize, il başkanımıza teşkilatımızın her neferine ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title