Ahmet Öner Profesyonel Boks Kulübü Kurdu

Eski Boksör Ve Sinan Şamil Sam'ın Menajeri Ahmet Öner, Ortağı Bernd Menzel Arena Box-promotion Adını Verdiği Profesyonel Boks Kulübü Kurdu.eski Boksör Ve Boks Menajeri Ahmet Öner Ve Ortağı Bernd Menzel Arena Box-promotion Adını Verdikleri Profesyonel Bok Kulübü Kurdular.hamburg'da Düzenlenen Bası...

Ahmet Öner Profesyonel Boks Kulübü Kurdu

Eski boksör ve Sinan Şamil Sam`ın menajeri Ahmet Öner, ortağı Bernd Menzel Arena Box-Promotion adını verdiği profesyonel boks kulübü kurdu.
ESKİ boksör ve boks menajeri Ahmet Öner ve ortağı Bernd Menzel Arena Box-Promotion adını verdikleri profesyonel bok kulübü kurdular.
Hamburg`da düzenlenen basın toplantısına Ahmet Öner, Bernd Menzel, Rainer Koppke, Frank Lorenz katıldılar. Hamburg`da yeni bir profesyonel boks kulübü kurduklarını eski profesyonel boksör Ahmet Öner ve ortağı hedeflerinin dünyaca tanınmış boksörlerle turnuvalar organize etmek olduğunu söylediler.
İki milyon Euro harcama yapılacak olan spor klübünde başarılı bokscular yetiştirileceğine işaret eden Öner ve Menzel, ¨Projeyi başlattık ve devam etmektedir. Buraya gelecek olan sporcular istedikleri gibi çalışmalar yapabilecekleri imkanlar bulabilecekler. Temennimiz geleceğin başarılı sporcularına gereken imkanı sağlamaktır¨ dediler.


Kaynak: DHA