AHMET KIZILAY HABERLERİ

Ahmet Kızılay haber, Ahmet Kızılay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Kızılay

Ahmet Kızılay

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966

Ahmet Kızılay Kimdir ?

1966 Malatya Hekimhan Doğumlu. 289 Bilimsel aktivite, 748 Atıf Sayısı, 60 Uluslararası hakemli dergilerde yayın, 24 Uluslararası bildiri, 22 Kitap Bölümü, 59 Ulusal Hakemli dergilerde yayın, 78 Ulusal bildiri, 47 Konferans ve kurs eğitimi, Yüzbinlerce hasta tedavisi ve Yaklaşık yirmi bin ameliyat yaparak kendi alanında en iyi uzmanlaşmış bir kişi olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Kızılay - 25.08.2021
Başkan Sadıkoğlu: "İnovatif çalışmaların her daim destekçisiyiz"
İLK YERLİ ANTİKOR TEST KİTİ "Quanticor" adı verilen test kitinin korona ile mücadelede önemli bir katkı sunacağını belirten Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, "İştirakleri arasında yer aldığımız İnönü Üniversitesi Malatya Teknopark'ta kurulan şirketlerin başarılı işlere imza atması bizleri de ziyadesiyle memnun ediyor. Dünya sağlığı olarak ciddi bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde hocalarımızın kafa yorup antikor test kiti geliştirmesi hem ilimiz hem ülkemiz hem de insanlık adına önemli bir gelişmedir. Geliştirilen kitin Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü'nden güvenirlik ve doğruluk onayı alması, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ve ABD'nin uyguladığı kriterlere uyumlu olması ve ELISA testi olarak geçerlilik ve güvenlik çalışması bakımından onay alan ilk yerli test olması önem arz ediyor. Yapılan çalışmayı ve emek veren hocalarımızı tebrik ediyorum. İnönü Üniversitesi Malatya Teknopark'ta çalışma yürüten tüm firmaların her türlü fikirlerine destek olan ve katkı sunan İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'a da teşekkürlerimi sunuyorum.
Ahmet Kızılay - 19.07.2021
Kurban Bayramı'na doğru
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ile Malatya Ticaret Borsası (MTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ahmet Kızılay - 21.06.2021
Keşan'da biçilen otlar hayvanlara besi olarak geri dönüyor
Malatya Valisi Aydın Baruş, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ve Öğretim Görevlilerinin katıldığı programda konuşan Başkan Gürkan, " Bizler Malatya'yı tarif ederken 'İnsanlık medeniyetinin başladığı, Anadolu'yu Anayurt yapan destan şehri' diye tarif ediyoruz.
Ahmet Kızılay - 21.06.2021
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı,'Paydaş' toplantısına video konferans yöntemiyle bağlandı
Malatya Valisi Aydın Baruş, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ve Öğretim Görevlilerinin katıldığı programda konuşan Başkan Gürkan, " Bizler Malatya'yı tarif ederken 'İnsanlık medeniyetinin başladığı, Anadolu'yu Anayurt yapan destan şehri' diye tarif ediyoruz.
Ahmet Kızılay - 21.06.2021
İnönü Üniversitesinde çevrim içi "İslam İktisadı Seminerleri" başladı
İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ise Prof.
Ahmet Kızılay - 20.05.2021
Rektör Karabulut, 2. Uluslararası Palyatif Bakım Kongresi'ne katıldı
750 ön kayıt ve 75 bildiri ile yoğun bir katılım olan kongre programının açılış oturumuna, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Op. Dr. Orhan Koç, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof.
Ahmet Kızılay - 10.04.2021
"SAHA İstanbul Malatya Buluşması" düzenlendi
İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ise üniversite-sanayi iş birliğini her zaman üst seviyede tuttuklarını hatırlattı.
Ahmet Kızılay - 06.04.2021
Saadet Partisi, AA'nın 101. kuruluş yıl dönümünü kutladı
Saadet Partisi Anadolu Ajansının (AA) 101. kuruluş yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ahmet Kızılay - 05.04.2021
Rektörlerden muhtıra algısı oluşturan bildiriye kınama
Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ile Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, muhtıra algısı oluşturan bildiriyi kınadılar.
Ahmet Kızılay - 16.03.2021
AK Parti Malatya Milletvekili Kahtalı, Rektör Kızılay'ı ziyaret etti
AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Kızılay Haberleri | Ahmet Kızılay Kimdir - Haberler - Ahmet Kızılay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Kızılay kimdir, hayatı ve biyografisi. İnönü Üniversitesi'nde öğrenciler için aşı merkezi kuruldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 13:19:07. #1.13#

title