Ahmet Hacıoğlu Haberleri

Ahmet Hacıoğlu haber, Ahmet Hacıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Hacıoğlu - Dün
TARİHİN AYNASI KÜLTÜREL SERVET - Trakya'daki eski medeniyetlerin izi, yöredeki müzelerde sergileniyor
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu da antik kentlerdeki kazılarda ortaya çıkarılan ve müzede sergilenen eserlerin Trak medeniyetine ışık tuttuğunu söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 06.04.2021
Anadolu Ajansı 101 yaşında
Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Anadolu Ajansı'nın (AA) 101. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla Tekirdağ bürosunu ziyaret etti.
Ahmet Hacıoğlu - 26.03.2021
Avrupa'dan gelen sosyal medya fenomenleri Tekirdağ'ı tanıtacak
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine, bu çalışmayla kentin değerlerinin ve turizm potansiyelinin tanıtılmasının amaçlandığını söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 24.03.2021
Tekirdağlı Mehmet Oskay'ın sürdürdüğü "çarıkçılık" geleceğe miras bırakılacak
Çarıkçılık mesleğinin Bulgaristan'ın Selvi köyünden gelen dedesinden babasına, babasından da kendisine miras kaldığını anlatan Oskay, şöyle konuştu: "Çarık tarlada, bahçede, çamur yerlerde toprağa yapışmadığı için rahatlıkla giyilebilir. Ava giderken de kullanılıyor. Köyümüzde kullananlar var. Gelen siparişlere görü üretim yapıyorum. En son Bursa'dan sipariş gelmişti, onlara göndereceğim. Bundan önce Keşan'a yollamıştım. Bu mesleği sürdürmek istiyorum. Babam rahmetli oldu, benden sonra çocuğum var. Çocuğumun da çarık üretimini sürdürmesini tercih ederim." Yörede avcılar tarafından kullanılıyor İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu ise çarığın çok eskiden bağda bahçede kullanılan en önemli ayakkabı türlerinden biriyken, modern dünyada makineleşmeye bağlı olarak günümüzde kullanılmadığını ya da çok az tercih edildiğini ifade etti.
Ahmet Hacıoğlu - 17.03.2021
Gökyüzü tutkunları salgının stresini Tekirdağ semalarında yamaç paraşütüyle atıyor
Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu da Uçmakdere'nin Tekirdağ il merkezine 25, İstanbul'a 150 kilometre uzaklıkta olduğunu ifade ederek, "Normalleşme süreciyle bölgeye gelen ziyaretçilerin sayısı artmaya başladı.
Ahmet Hacıoğlu - 24.02.2021
Tekirdağ'da restorasyonu tamamlanan 400 yıllık Yalı Hamamı kapılarını yeniden açacak
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1600'lü yıllarda yaptırılan, iki büyük ve on küçük kubbesi bulunan çifte hamamın, 2004'te İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğünün isteği doğrultusunda rölöve, restitüsyon ve restorasyon projelerinin hazırlandığını söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 20.02.2021
"Tekirdağ Kiraz Festivali", Somut Olmayan Kültürel Miras İl Envanteri'ne eklendi
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine, kentin değerlerini ulusal ve uluslararası boyutta tanıtabilmek, gelenek görenekleri gelecek nesillere aktarabilmek için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 16.02.2021
Beyaza bürünen Ganos Dağı görenleri hayran bırakıyor
"Ganos Dağı 'beyaz gelinliği' giydi" İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine, Ganos Dağı eteklerinde her mevsim farklı güzellikler yaşandığını söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 12.02.2021
Son dakika haberi! Kapaklı'da yetişkin, çocuk ve bebek kütüphanesi açıldı
Atatürk Kültür Merkezi'nin birinci katında çocuk ve bebek kütüphanelerini ilçeye kazandırdıklarını belirten Çetin, Şöyle konuştu: "Kütüphanemiz Türkiye'de ilçeler bazında en iyi ve en donanımlı ilk 5 kütüphaneden biri olarak ayrıca önem taşımakta. Toplamda 10 bine yakın kitap envanteri ve süreli yayınlarla kütüphanemiz hizmette olacak. Bebek kütüphane bölümünde 0-4 yaş arasındaki evlatlarımız velileri ile beraber zaman geçirirken hem eğlenip hem de beceri kazanacaklar. Çocuk kütüphanesi bölümümüz ise ilk ve ortaokul öğrencilerimizin faydalanacağı bir alan olarak hizmet verecek. 'Kitap sevgisi ile büyüyen, büyütülen nesiller geleceğimizdir' düsturu ile böylesine güzel bir kütüphanenin ilçemize kazandırılmasında emeği olan Tekirdağ İl Kültür Turizm Müdürümüz Sayın Ahmet Hacıoğlu'na teşekkür ediyorum.
Ahmet Hacıoğlu - 30.01.2021
Tekirdağ'da koruma altına alınan mağaralar turizme kazandırılacak
Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine, Tekirdağ'ın önemli bir turizm kenti olduğunu söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 15.01.2021
Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Hacıoğlu'na ziyaret
Tekirdağ Basın İlan Kurumu Müdürü Sabri Karakaya, Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu'nu ziyaret etti.
Ahmet Hacıoğlu - 14.01.2021
Şarköy Halk Kütüphanesi'nde yılda ortalama 3 bin kitap el değiştiriyor
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, kütüphanede incelemelerde bulunduktan sonra yaptığı açıklamada, halk kütüphanesindeki yetişkin ve çocuk bölümü ile bebek kütüphanesinde koronavirüs tedbirlerinin titizlikle uygulandığını söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 12.01.2021
Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Hacıoğlu'na ziyaret
Tekirdağ Tarih Bilincinde Buluşanlar Derneği Başkanı Hüseyin Bayol, Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu'nu ziyaret etti.
Ahmet Hacıoğlu - 23.12.2020
Tekirdağ'da "11. Tarım ve İnsan Ulusal fotoğraf Sergisi" açıldı
Açılışta Vali Yıldırım'a Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay Öcal, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu da eşlik etti.
Ahmet Hacıoğlu - 05.12.2020
Tekirdağ'da kurum müdürleri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün ile İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Anadolu Ajansının düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Ahmet Hacıoğlu - 04.12.2020
Uçmakdere her mevsim paraşüt tutkunlarını ağırlıyor
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine, özellikle gökyüzüyle buluşmak isteyen çok sayıda ziyaretçinin kenti tercih ettiğini söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 02.12.2020
Yahya Kemal Beyatlı ve Namık Kemal Tekirdağ'da anıldı
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar ve öğretmenler, 1 Mart 1935'te beşinci dönem ve 3 Nisan 1939'da altıncı dönem Tekirdağ milletvekilliği yapan Yahya Kemal Beyatlı'nın kent merkezindeki anıtına çiçek bıraktı.
Ahmet Hacıoğlu - 24.11.2020
Son dakika haber... Kazak Gölü ve İkiz Göller'de sonbahar güzelliği yaşanıyor
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine, Kazak Gölü ve İkiz Göller'in Tekirdağ'ın önemli ekoturizm merkezlerinden olduğunu söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 23.10.2020
Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Hacıoğlu, Malkara'da ziyaretlerde bulundu
Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Malkara ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Ahmet Hacıoğlu - 16.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Törene, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Tekirdağ Futbol İl Temsilcisi Zafer Ögatlar, Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Mehmet Kaya, ve Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulubü Başkanı Servet Ünal ile yöneticiler katıldı.
Ahmet Hacıoğlu - 16.10.2020
Tekirdağ, normalleşme sürecinde sakinlik arayanların uğrak yeri oldu
"Turizm algısı değişti" İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine, Tekirdağ'a gelen ziyaretçilerin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri çerçevesinde şehrin güzelliklerinin tadını çıkardığını söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 04.10.2020
Tekirdağ'ın Çerkezmüsellim köftesi eşsiz lezzetiyle büyük ilgi görüyor
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu da Tekirdağ'ın doğal güzelliklerini yanı sıra yöresel lezzetleriyle de ziyaretçilerin ilgisini çektiğini söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 22.09.2020
Tekirdağ'da Yavuz Sultan Selim'i anma programı düzenlendi
Programa Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç ve kurum müdürleri katıldı.
Ahmet Hacıoğlu - 18.09.2020
GRAFİKLİ- Teröristlerin korkulu rüyası "Yıldırım" operasyonları
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, beraberinde Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu ile 2017 rakımlı Cudi Dağı'nda başlatılan "Yıldırım- 1 Cudi Operasyonu"na ilişkin Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Alper Sır'dan aldığı brifingin ardından huzurun tesis edilemediği, vatandaşın özgürce dolaşamadığı hiçbir alan ve tek bir terörist kalmayıncaya kadar mücadelenin devam edeceğini bildirdi.
Ahmet Hacıoğlu - 17.09.2020
TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov, Tekirdağ'da ziyaretlerde bulundu
Kaseinov daha sonra İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu rehberliğinde, kentin önemli kültürel ve tarihi alanlarını ziyaret etti.
Ahmet Hacıoğlu - 03.09.2020
Son dakika haberleri... "Trakya'nın Efes'inde" bulunan Perinthos Bazilikası turizme kazandırılacak
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, arkeolojik kazılarda ortaya çıkarılan Perinthos Bazilikası'ndaki yaklaşık 400 metrekarelik mozaik döşemesinin, bugüne kadar Trakya'da bulunan en büyük mozaik olduğunu söyledi.
Ahmet Hacıoğlu - 25.08.2020
Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu otelleri ziyaret etti
Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Kapaklı ve Çerkezköy'deki güvenli turizm sertifikalı otelleri ziyaret etti.
Ahmet Hacıoğlu - 18.08.2020
Uçmakdere sakinlik arayanların uğrak yeri
İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA muhabirine, Uçmakdere'nin doğal güzelliklerinin yıllardır ziyaretçileri cezbettiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Hacıoğlu Haberleri | Ahmet Hacıoğlu Kimdir - Haberler - Ahmet Hacıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Hacıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. TARİHİN AYNASI KÜLTÜREL SERVET - Trakya'daki eski medeniyetlerin izi, yöredeki müzel
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2021 21:00:26. #1.15#
title