Ağacı ateşe vermeye çalıştıkları anlar olay yaratmıştı! Zonguldak Valiliği iddiaları yalanladı - Haberler
Haberi Paylaş

Ağacı ateşe vermeye çalıştıkları anlar olay yaratmıştı! Zonguldak Valiliği iddiaları yalanladı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Geçtiğimiz günlerde ormanda bir ağacı yakmaya çalışan bir kişinin görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Olay yaratan videonun Zonguldak'ta çekildiği iddia edilirken, Valilik tarafından yapılan açıklamada söz konusu görüntülerin kentte çekildiğine dair bir bulgunun tespit edilmediği belirtildi.

Zonguldak'ta olduğu iddia edilen bir şahsın ormanlık alanda ateş yakma görüntüleri sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

VALİLİK: ÇAYCUMA'DA ÇEKİLDİĞİNE DAİR BİR BULGU TESPİT EDİLMEMİŞTİR

Video sonrası çalışma yapan Zonguldak Valiliği video ile ilgili görüntülerin Zonguldak'a ait olmadığını açıkladı. Zonguldak Valiliği tarafından yapılan açıklama şöyle "Zonguldak Valiliğinden yapılan açıklamada Çaycuma İlçemizde bir şahsın yangın çıkarmaya çalıştığı iddiasına ait sosyal medya paylaşımı ile ilgili olarak güvenlik güçlerimizce yapılan incelemede, görüntülerin Çaycuma'da çekildiğine dair bir bulgu tespit edilmemiştir. Konu ile ilgili araştırma devam etmektedir."

Ağacı ateşe vermeye çalıştıkları o an kamerada

Ağacı ateşe vermeye çalıştıkları anlar olay yaratmıştı! Zonguldak Valiliği iddiaları yalanladı
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (3)
bekir yapici:dolmusa gelmeyelim ülkemizi icerden karistirip suriye irak libya lübnan ve afkanistana cevirmek isteyen gücler zor günlerimizi kullanarak firsata cevirmek istiyorlar 90 yilda beceremedilar yine beceremeyecekler demek istiyorum ama ülkemiz yüz yil icinde ilk defa bilhassa son 10-15 yilda karpuz gibi bölündü cephelestirildi milletimiz birbirine düsman edildi din mezhep düsmanligi azdirildi sevgi saygi unutuldu yalanlarla tahammül sabir hos görü yok edildi yetmedi mülteci politikasi devreye girdi.
Alper Çağlar:Zonguldak veya değil sonuçta birileri ormanı ateşe veriyor birileride sesini çıkarmayıp sadece çekiyor..
ekrem celebi :bu vıdeo cekımı ınsan cekımı degıl sabıt kamera cekımı mobese gıbı
500