Advocaat, İdmanlarda Beğendiği Stoch'u İlk 11'e Almaya Hazırlanıyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, idmanlardaki performansını çok beğendiği Miroslav Stoch'u Galatasaray derbisinde ilk 11'e koymayı planlıyor.

Advocaat, İdmanlarda Beğendiği Stoch'u İlk 11'e Almaya Hazırlanıyor

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Dirk Advocaat derbide kadro sürprizine hazırlanıyor. Hollandalı teknik adam antrenmanlardaki performansından memnun kaldığı Miroslav Stoch'u uzun zaman sonra kadroya almayı planlıyor.

MİROSLAV STOCH KADROYA DÖNÜYOR

Slovak Futbolcu başarılı bitirici vuruş özelliğine idmanlarda hırs ve isteği de ekleyince Advocaat'ın gözüne girdi. Stoch'un derbiye ilk 11 de bile başlayabileceği gündemde.

LENS EN İLERİYE

Advocaat'ın derbiye yönelik bir diğer sürprizi de Lens olabilir. Vatandaşını ileri uçta deneyen ve çok memnun kalan Advocaat'ın en azından maç içinde böyle bir hamle yapabileceği gelen haberler arasında.

Forvet hattının veriminden memnun olmayan Advocaat'ın maça Robin Van Persie ile başlayacağı ancak yıldız futbolcunun düşmeye başladığı dakikalarda Lens'i o bölgeye çekip kanada alternatif yerleştirmeyi planladığı ileri sürülüyor.

Savunma ve orta saha kurgusunda değişiklik düşünmeyen Advocaat'ın sadece Van der Wiel ile Şener Özbayraklı arasındaki kararı, hafta içi yapılacak antrenmanlara göre vereceği öğrenildi.

Derbinin hazırlıklarına iki günlük aranın ardından yeniden başlayan sarı lacivertlilerde Fernandao dışında eksik bulunmuyor.