Aday Öğretmenlerden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Aday Öğretmenlerden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret

Aday Öğretmenlerden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Aksaray’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Nilkan Göral sorumluluğundaki 145 öğretmen adayı, paydaş kurumlar ve işleyişleri hakkında bilgi sahibi olmaları için Aday Öğretmen Yetiştirme Programı çerçevesinde Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Aksaray'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Nilkan Göral sorumluluğundaki 145 öğretmen adayı, paydaş kurumlar ve işleyişleri hakkında bilgi sahibi olmaları için Aday Öğretmen Yetiştirme Programı çerçevesinde Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kuruluş Müdürü Şenol Korkmaz ve Müdür Yardımcısı Mehmet Kutlucan tarafından yapılan sunumunun ardından, kuruluşun birimleri gezilerek bilgilendirme yapıldı. Engelliler ve personelle bir süre sohbet eden aday öğretmenler, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Kuruluş Müdürü Şenol Korkmaz, aday öğretmenlere yeni görevlerinde başarılar diledi. - AKSARAY

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Milli Eğitim Müdürlüğü, Şenol Korkmaz, Aksaray, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title