Adanasporlu Futbolculardan Yaralı Askere Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Adanasporlu Futbolculardan Yaralı Askere Ziyaret

Adanasporlu Futbolculardan Yaralı Askere Ziyaret

Adanasporlu futbolcular, Bingöl’de PKK’lı teröristler ile girdiği çatışmada gazi olan Adanalı Uzman Çavuş Zeki Aksoy’u ziyaret etti.

Adanasporlu futbolcular, Bingöl'de PKK'lı teröristler ile girdiği çatışmada gazi olan Adanalı Uzman Çavuş Zeki Aksoy'u ziyaret etti.

Takım kaptanı Tevfik Altındağ ile Gökhan Süzen ve Abdülaziz Solmaz 2 ay önce Bingöl'ün Genç ilçesinde PKK'lı teröristler ile girdiği çatışmada gazi olan ve Balcalı Hastanesi'nde tedavisi devam eden Uzman Çavuş Zeki Aksoy'u ziyaret edip, imzalı Adanaspor forması hediye etti.

Uzman Çavuş Zeki Aksoy, kendisine yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Aksoy, "Adanaspor'un renklerine aşık bir taraftarım. Tuttuğum takımın oyuncularını yanımda görmek gerçekten beni çok mutlu etti. İyi ki Adanasporluyum. Hocalarımıza ve futbolcularımıza teşekkür ederim" dedi.

Takım kaptanı Tevfik Altındağ, Türk askeriyle gurur duyduklarını ifade ederek, "Vatani görevi için kendi hayatını tehlikeye atan kardeşlerimize sonsuz teşekkür ederiz. Türk milleti olarak onlara çok şey borçluyuz. Umarım Zeki Aksoy kardeşimiz en kısa zamanda sağlığına kavuşur" diye konuştu. - ADANA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Zeki Aksoy, Adanaspor, Bingöl, PKK, Politika, Güncel, Haber

title