Acun Ilıcalı, Youtuber Reynmen'i tek kalemde sildi

Acun Ilıcalı, Youtuber Reynmen'i tek kalemde sildi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Reynmen olarak bilinen Youtuber Yusuf Aktaş'ın, "Bu halk Survivor neden izler" eleştirisi, Acun Ilıcalı'yı kızdırdı. Ünlü televizyoncu, sözlerinden dolayı Exxen'deki programını iptal ettiği Reynmen'i, Instagram hesabından sildi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Reynmen olarak bilinen Youtuber Yusuf Aktaş'ı Survivor çekimleri için adaya davet etmiş, fenomen ismin Youtube kanalına destek vermişti. Ardından ikili, Exxen projesi için anlaşmış ancak proje iddiaya göre Reynmen yüzünden iptal olmuştu.

"BU HALK NEDEN SURVİVOR İZLER"

Sosyal medya fenomeni Reynmen, katıldığı bir yayında Acun Ilıcalı'nın yıllardır devam eden Survivor yarışması için "Bu halk Survivor'u neden izler" eleştirisinde bulundu. Exxen'de Berkcan Güven ile program yapacak olan Reynmen'in bu açıklamasının ardından programı iptal edildi. Ünlü televizyoncu, açıklamalarından dolayı arasının açıldığı Reynmen'i sosyal medya hesabı Instagram'dan sildi.

Acun Ilıcalı, Youtuber Reynmen'i tek kalemde sildi

LÜKS ARABA ALACAKTI

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz haftalarda Berkcan Güven ve Reynmen ile bir iddiaya girmişti. İddia karşılığında Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan'ın birlikte yapacağı programın Exxen'in en çok izlenen yapımı olması halinde iki isme istedikleri lüks otomobili alacağını açıklamıştı. O anlar video olarak paylaşılmıştı.

Acun Ilıcalı, Youtuber Reynmen'i tek kalemde sildi
Haber Yorumları (103)
SAÇMA: Reynmeni neden izliyorlarsa ondan
GUL: kos koca insanlar cocuk gibi favraniyorsunuz ya utanin para icinmi her sey
CİNAR YAVUZAU: Beni ise al Acun abi asgari ücretle hayat zor ben sana saygısızlık asla yapmam
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title