Abdurrahman Yıldız Haberleri

Abdurrahman Yıldız haber, Abdurrahman Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdurrahman Yıldız - 17.03.2021
Akdeniz Belediye Başkanı Gültak'tan Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısını terk etmelerine ilişkin açıklama Açıklaması
Toplantıda CHP'li ve HDP'li meclis üyelerinin sık sık konuşmasını engellediğini ifade eden Gültak, şöyle devam etti: "CHP'li meclis üyesi Abdurrahman Yıldız ayağa kalkarak saygısızca el kol hareketleri yaptı ve sonrasında gerilimin artması nedeniyle oturuma 5 dakika ara verildi.
Abdurrahman Yıldız - 04.04.2020
Kütahyalı çini ustası hayatı sığdırdığı evine atölyesini de taşıdı
Kütahya'da yaşayan, Kültür ve Turizm Bakanlığı çini sanatçısı Abdurrahman Yıldız, yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) korunmak için atölyesine gitmeyip çalışmalarını evinde sürdürüyor.
Abdurrahman Yıldız - 09.12.2019
Suruç'taki AK Parti'li gruba yönelik saldırıya ilişkin iddianame kabul edildi
İş yerinden çıkarken arkasında arbede yaşandığını kaydeden Yıldız, ifadesinde şunlara yer verdi: "Gönülsüz şekilde karşı tarafın elini uzatması üzerine dışarı çıktım ancak kendisi konuşmaya başladı. 'Bu memleketi mahvetmişsiniz' dedi. Ben de kendisine 'Elinizde rahatsız olduğunuzu gösteren bir belge varsa ben bu sorunla ilgileneyim' dedim. Orada bir tuzağın içine doğru çekilmeye başladığımı hissettim ve ayrılmak istedim. Dükkan sahibi konuşmasına devam etti. 'Nedir bu sizden çektiğimiz, bizim ne olduğumuzu biliyorsun, PKK'lı olduğumuzu bilmiyor musun? Siz namussuzsunuz' dedi. Yaptığım araştırmada Nesih Şimşek'in PKK'nın dağ kadrosunda yıllarca kaldığını, etkin pişmanlıktan faydalanarak dışarı çıktığını öğrendim. Bu kez arkamda bir tartışma oldu ve ben iteklendim. Ben 'bir şey yok sakin olun' anlamında bir şeyler söyledim. Korumalarım beni yürüyerek Suruç Meydanı'nın oraya götürdüler ve Nar Kafe isimli iş yerine oturttular. Kafedeyken silah sesleri gelmeye başladı." Milletvekili Yıldız'ın ağabeyinin ifadesi Milletvekili Yıldız'ın tutuklu yargılanan ağabeyi Enver Yıldız ise silah sesini duyması üzerine söz konusu dükkana gittiğini belirttiği ifadesinde, şunları aktardı: "Abdurrahman Yıldız, 'Amca amca beni öldürüyor' diye bağırınca ben belimde olan silahı çekip şuursuzca 2-3 el ateş ettim, ateş etmemin etkisiyle Adil Şenyaşar yere düştü.
Abdurrahman Yıldız - 25.05.2019
Siirt'te Eğitim-Bir-Sen'den iftar programı
Eğitim-Bir-Sen Siirt Üniversitesi Temsilciliğince, iftar programı düzenlendi. Sendikanın akademik ve idari personeli, bir restoranda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Eğitim-Bir-Sen Siirt Üniversitesi Temsilcisi Abdurrahman Yıldız, sendika olarak birlik ve beraberliğe önem verdiklerini söyledi.
Abdurrahman Yıldız - 05.04.2019
Torunu ve Gelini ile Bitişik Binanın Çatısına Çıkarak Yangından Kurtuldu
SAMSUN'da oturduğu dairenin alt katında yangın çıkan Abdurrahman Yıldız (57), dumandan etkilenmemesi için kucağına aldığı 3 yaşındaki torununu ile bitişik binanın çatısına geçti.
Abdurrahman Yıldız - 04.04.2019
Dha Yurt Bülteni-20
Görüntü Dökümü ----------------------- - Olay yerinin genel ve detay görüntüsü Polis araçlarından görüntü Polisin çektiği güvenlik şeridinden görüntü Hastanenin acil servis girişi Yaralılar hastaneye taşınması Süre: 01'22" Boyut:  155.38 MB Haber - Kamera: TARSUS (Mersin), ======================== TORUNU VE GELİNİ İLE BİTİŞİK BİNANIN ÇATISINA ÇIKARAK YANGINDAN KURTULDU  SAMSUN'da oturduğu dairenin alt katında yangın çıkan Abdurrahman Yıldız (57) ve gelini, dumandan etkilenmemesi için kucaklarına aldıkları 3 yaşındaki torununu ile bitişik binanın çatısına geçti.
Abdurrahman Yıldız - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Trabzon'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Abdurrahman Yıldız - 10.01.2019
Siirt'te Ekipler Hasta İçin Seferber Oldu
Kar ve tipi dolayısıyla yolu kapanan Gönülaldı köyünde oturan Abdurrahman Yıldız'ın rahatsızlanması üzerine yakınları durumu İl Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Komuta Kontrol Merkezine iletti.
Abdurrahman Yıldız - 05.10.2018
Başkan Aydın, Çocuğun Davetini Kırmadı
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Aydın'ı çok seven 7 yaşındaki Abdurrahman Yıldız, Başkan Aydın ile görüşebilmek için kendisine mektup yolladı.
Abdurrahman Yıldız - 26.09.2018
Çini Sanatçısından Katar Emiri'ne Çini Vazoyla Teşekkür
Kütahya'da yaşayan Kültür ve Turizm Bakanlığı çini sanatçısı Abdurrahman Yıldız, Türkiye'ye yakınlık gösteren Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani'ye hediye etmek için çini vazo yaptı.
Abdurrahman Yıldız - 11.08.2017
Kılıçdaroğlu'nun Focus Dergisine Verdiği Mülakat
Merkezi Kütahya'da bulunan Ülkemiz Değerlerini Tanıtma Kültür ve Sanatımızı Geliştirme Derneği Başkanı Abdurrahman Yıldız, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Focus dergisine verdiği mülakata ilişkin, "Biz ülkemizi tanıtmak için gayret gösterirken CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,...
Abdurrahman Yıldız - 11.06.2016
Mersin Yenişehir Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Tanıtıldı
Mersin Proje İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdurrahman Yıldız da TEOG sınavından 485-500 puan alan öğrencilerin birinci tercihinin kendi liselerine yapmalarını istedi.
Abdurrahman Yıldız - 04.12.2015
Zara'da "Genç Girişimciler, Gençlerle" Paneli
Okulun konferans salonunda düzenlenen panele katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sivas Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Işık, yönetim kurulu üyeleri Taha Buğra Arslan, Melih Özkan ile Abdurrahman Yıldız, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.
Abdurrahman Yıldız - 02.12.2015
Bitlis'te "Sahabeyi Anma ve Anlama Programı" Düzenlendi
İnzar Hac ve Umre Organizasyonu Marmara Temsilcisi Abdurrahman Yıldız ise sahabelerin insanları kula kul olmaktan kurtarıp Allah'a kul yapmak için her türlü tehdide, sözlü ve fiilli hakarete rağmen tebliğ davetini yapan Peygambere biat eden bir avuç insanlar olduğunu söyledi.
Abdurrahman Yıldız - 17.09.2015
Antalya'da Kurbanlıkların Yüzde 70'i Satıldı
Van'da besicilikle uğraşan Abdurrahman Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada, yetiştirdiği 30 danayı satmak için Antalya'ya getirdiğini söyledi.
Abdurrahman Yıldız - 04.06.2015
Kütahya'da Ormancı Eşlerinden Çini Sergisi
Kursa destek veren Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne teşekkür eden Ergüven, "Bu çini kursuna ve sergisine emeği geçenleri tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Boş durmayıp bir şeyler yapıldığında nasıl eserler çıkabildiğine, şurada bulunan ürünler güzel bir örnek. Durmak yok bu ülke için bir şeyler üretmek lazım. Boş durup laf üreteceğine bu kurs ile eserler üreten tüm kursiyerleri kutluyorum" dedi Sergi açılışına, Kütahya Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Davut Ezen, Kültür Bakanlığı Çini Sanatçısı Abdurrahman Yıldız, Çini Sanatçısı İsmail Yiğit, Yeşilay Derneği Başkanı Aziz Güneş, Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcıları Mücahit Eracar, Ahmet Aydın, Orman İşletme Müdürü Savaş Ünle ve sergi sahipleri katıldı.
Abdurrahman Yıldız - 13.04.2015
Genel Seçime Doğru
Hafik Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'ndaki kursun 8 saat süreli olduğu belirtildi.   İl Seçim Kurulu Zabıt Katibi Abdurrahman Yıldız ve Turan Gürdaş tarafından verilen kursta, kursiyerlere sandık kurulu görevlilerinin yetki ve görevleri, oy verme süreci ve gerekli evraklar gibi konular hakkında bilgiler verildi.
Abdurrahman Yıldız - 10.04.2015
Genel Seçime Doğru
       Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Yüksek Seçim Kurulu Arasında "Sandık Kurulu Görevlileri Eğitimi Kursu" protokolü gereğince İl Seçim Kurulunda görevli Abdurrahman Yıldız ve Uğur Koca, Kaymakamlık Konferans Salonu'nda kursiyerlere seçimlerde oy verme, sandık başına gelen seçmenin sunacağı belgeler, oy vermeden önceki işler hakkında bilgiler verdi.
Abdurrahman Yıldız - 24.11.2014
Binaların Sevimsiz Yüzünü "Çini"Ler Güzelleştirecek
Kültür ve Turizm Bakanlığı "çini ustası" unvanlı ve Kütahya'da yaşayan Abdurrahman Yıldız, normal olarak 850 derecede pişirilen çiniyi, bin 100 derecede pişirip yaptığı eserleri, dış mimaride de kullanılması amacıyla Türk Patent Enstitüsü'ne başvurarak kendi adına tescilledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdurrahman Yıldız Haberleri | Abdurrahman Yıldız Kimdir - Haberler - Abdurrahman Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdurrahman Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Suruç'ta 4 kişinin öldüğü seçim kavgasında karar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 03:08:04. #1.16#

title