Abdullah Yıldız Haberleri

Abdullah Yıldız haber, Abdullah Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Yıldız - 05.05.2021
Özelleştirme İdaresi, TÜRKŞEKER'e ait 6 ildeki bazı taşınmazların ihalelerini gerçekleştirdi
TÜRKŞEKER'e kayıtlı, Erzincan'ın Tercan ilçesi Mercan Mahallesi'ndeki 30 bin metrekare yüzölçümlü taşınmazın ihalesi sonucu 280 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Lütfü Küçük'e, Çadırkaya Mahallesi'ndeki 11 bin 255 metrekare ve 17 bin 435 metrekare yüzölçümlü iki taşınmaz ve üzerindekilerin de 1 milyon 11 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Abdullah Yıldız'a satışı kararlaştırıldı.
Abdullah Yıldız - 15.04.2021
Bayrampaşa'da Ramazan bereketi Tek Rumeli TV ekranlarında
Her gün 18.15'te Sunuculuğunu ses sanatçısı Ekrem Pehlivan'ın yaptığı, Bayrampaşa Belediyesi tarafından hazırlanan program, Ramazan ayı boyunca her gün saat 18.15'te Tek Rumeli TV ve Bayrampaşa Belediyesi'nin Youtube kanalında canlı olarak yayınlanacak. Tuğrul İnançer, Vehbi Vakkasoğlu, Nurullah Genç, Abdullah Yıldız, Bestami Yazgan, Ramazan Kayan, Kemal Tekden, Yıldırım Ağanoğlu ve Ahmet Turan Aslan gibi önemli isimler programın canlı yayın konukları olacak.
Abdullah Yıldız - 06.01.2021
Suluova'da yılın ilk nikahını Başkan Üçok kıydı
Evlendirme memurluğuna başvuruda bulunan Abdullah Yıldız (30) ile Merve Morkoç (25) çiftinin nikahı, Belediye Başkanı Fatih Üçok tarafından kıyıldı.
Abdullah Yıldız - 20.09.2020
Son dakika haber | Kırantepe, salgın döneminde de yamaç paraşütü tutkunlarının ilgisini çekiyor
"İlgi her geçen gün artıyor" Fenomen Hava Sporları Kulübü kurucu eğitmeni Abdullah Yıldız, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaklaşık 10 yıldır düzenli yamaç paraşütü faaliyetleri yaptıklarını söyledi.
Abdullah Yıldız - 19.05.2020
19 Mayıs'ta Sakarya semalarında Türk Bayrağı dalgalandırdı
19 Mayıs'ta Sakarya semalarında Türk Bayrağı dalgalandırdı Sakarya Sportif Havacılık Kulübü Eğitmeni Abdullah Yıldız: "Büyük ve her yerden görülebilecek bir Türk Bayrağıyla Sakarya semalarında 1 buçuk saatlik bir uçuş yaptık" 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında...
Abdullah Yıldız - 19.05.2020
Bayram coşkusunu gökyüzünde Türk bayrağı açarak yaşadı
İzinleri alarak hazırlıklarını yapan Sakarya Sportif Havacılık Kulübü eğitmeni Abdullah Yıldız, yamaç paraşütü tutkunları için adeta cazibe merkezi haline gelen Kırantepe'den paramotorla havalanarak bir süre Sakarya semalarında uçtu.
Abdullah Yıldız - 22.12.2019
Gercüş'te konferans
Gercüş Yatılı Bölge Ortaokulu toplantı salonunda düzenlenen konferansa yazar Abdullah Yıldız katıldı.
Abdullah Yıldız - 21.12.2019
Gercüş'te konferans
Gazeteci Yazar Abdullah Yıldız, Gercüş Yatılı Bölge Orta Okulundaki konferansta yaptığı konuşmada, Kudüs'ün İslam ümmeti için ve Müslümanlar için önemli bir yer olduğunu belirterek, "Cuma namazında camileri dolduranlar, sabah namazında da doldurursa işte o zaman Kudüs'e yürüyeceğiz.
Abdullah Yıldız - 18.12.2019
Cip, kırmızı ışıkta duran 2 araca çarptı
Kaza, saat 13.00 sıralarında D-100 karayolu Akçaalan köyü mevkiinde meydana geldi. İstanbul yönüne giden Tuğsel Yıldız yönetimindeki 74 AG 421 plakalı cip, önce kırmızı ışıkta bekleyen Abdullah Yıldız yönetimindeki 14 DJ 450 plakalı otomobile, ardından da Adil Öztürk yönetimindeki 14 AD 763 plakalı minibüse çarptı.
Abdullah Yıldız - 18.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Kaza, saat 13.00 sıralarında D-100 Karayolu Akçaalan köyü mevkiinde meydana geldi. İstanbul yönüne giden Tuğsel Yıldız yönetimindeki 74 AG 421 plakalı cip, önce kırmızı ışıkta bekleyen Abdullah Yıldız'ın bulunduğu 14 DJ 450 plakalı otomobile, ardından da Adil Öztürk yönetimindeki 14 AD 763 plakalı minibüse çarptı.
Abdullah Yıldız - 24.09.2019
GÜNDEM / 24 Eylül 2019
(İstanbul/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Gelir dağılımı en adil bölge Doğu Marmara 2018 yılında Doğu Marmara gelir dağılımında en adil bölge olurken, İstanbul ise gelir dağılımında en adaletsiz bölge olarak kayıtlara geçti Gelir dağılımında en hızlı iyileşme Ortadoğu Anadolu bölgesinde görüldü (Erhan Cihan Ünal/ Ankara) 2- KGF "bölge temsilcilikleri" kuruyor Türkiye'de bugüne kadar 750 bin işletmeye 350 milyar liralık kredi kullandıran Kredi Garanti Fonu, faaliyetlerini güçlendirmek amacıyla "bölge temsilcilikleri" kurmak için düğmeye bastı Sahada reel sektör ve bankacılık sektörüyle iletişimi hızlandırmak amacıyla kurulacak temsilcilikler, objektif ve şeffaf değerlendirme süreçlerini sağlamlaştırmak, ihtiyaçları yerinde tespit etmek ve ülkenin bölgeler bazında değişen dinamiklerine uygun ürünler geliştirmek amacıyla çalışacak (Mehtap Yılmaz/Ankara) 3- GRAFİKLİ - "Bozkırın Tezenesi" mütevazılığıyla gönüllerde taht kurdu Müzik hayatına kendisi gibi saz üstadı babası Muharrem Ertaş sayesinde başlayan, "Bozkırın Tezenesi", "Türkülerin Babası", "Anadolu Efsanesi" ve "Abdal Müzisyen" gibi lakaplarıyla da bilinen halk ozanı Neşet Ertaş ölümünün 7. yılında çeşitli etkinliklerle anılıyor Yaşamı boyunca yaklaşık 400 plak, birçok kaset ve "long play"e imza atan, "Garip" mahlasıyla yazdığı şiirlerinde kendi hayatını anlatan Neşet Ertaş, sanatı kadar mütevazı kişiliği ve her konseri öncesinde sevenlerine söylediği "Ayaklarınızın türabı, gönüllerinizin hizmetçisiyim" sözleriyle de gönülleri fethetti Süleyman Demirel'in cumhurbaşkanlığı döneminde kendisine teklif edilen "devlet sanatçısı" unvanını "Herkes bu devletin sanatçısı" diyerek kabul etmeyen ünlü ozan, Abdallık kültürünün son efsanesi olarak da biliniyor (Abdullah Yıldız/Kırşehir) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Abdullah Yıldız - 20.09.2019
Fenerbahçe Atletizm Takımı, Avrupa'da Türkiye'yi temsil edecek
Fenerbahçe, erkek ve kadınlarda Atletizm Avrupa 20 Yaş Altı Şampiyon Kulüpler Kupası'nda Türkiye'yi temsil edecek.
Abdullah Yıldız - 18.09.2019
Diyarbakır annelerinin oturma eylemine destek
yazar Ömer Döngeloğlu ile yazarlar Abdullah Yıldız, Ahmet Bulut, Demet Tezcan, Nehir Aydın Gökduman ve Selvigül Şahin aileleri ziyaret etti, acılarını paylaştı.
Abdullah Yıldız - 15.09.2019
Değirmendere şehitleri anıldı
Saldırıda, Cemal Demir, Razzo Demir, Cuma Demir, Hasan Demir, Nazmi Çelik, Halit Güldü, Ceyhan Karataş, Emin Yurdakul ve Ahmet Durmaz şehit düşmüş, Abdullah Yıldız, Abdurrezzak Çelik, Reşat Saygı, Sabri Gülşen ile Zeki Pınar yaralanmıştı.
Abdullah Yıldız - 20.07.2019
7. Akşehir XC Open 2019 Türkiye Yamaç Paraşütü Mesafe Yarışması
Yarışma Koordinatörü Abdullah Yıldız, "Her yıl düzenlediğimiz bu organizasyonu; Akşehir Sportif Havacılık Kulübü ile birlikte hazırlıyoruz.
Abdullah Yıldız - 12.07.2019
Havuzun antrenörsüz madalya avcısı
Kırşehir'de doğuştan engelli olan ve protez bacakla spor yapan 17 yaşındaki Mustafa Kaya, yüzme antrenörü olmamasına rağmen hırsı ve azmiyle çalışarak Türkiye şampiyonlukları elde etti.
Abdullah Yıldız - 09.07.2019
63 yıl önce keşfine katkı sağladığı anıtın kazısında işçi oldu
Kırşehir'de, 1950'li yıllarda Alman bilim insanlarının, Hitti dönemine ait olduğu tahmin edilen "Malkaya" anıtını bulmasına vesile olan 79 yaşındaki Ahmet Çetin, anıt etrafındaki kazılarda işçi olarak çalışıyor.
Abdullah Yıldız - 06.07.2019
Atama kararları Resmi Gazete'de
Buna göre, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan iş müfettişliklerine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcıları Zehra Gülşah Arabacıoğlu, Talip Dönmez, Tevfik Mustafa Tuna, Abdullah Yıldız, Zeynep Akyürek Orman, Uğur Mavi, Vehbi Cankat Güneş, Ahmet Altan Akbaş, Beste Desticioğlu, Merve Demirci, Yasemin Sakarya, Ali Gül, Fatih Örnek, Lokman Atik, Tuğba Yiğit Yılmaz, Ayşe İdil Peşan, Bekir Kayran, Ceyda Demirer, Çağla Öksüz, Emrah Boyacıoğlu, Emre Alhayıroğlu, Ender Koca, Fatih Aydın, Fatih Kirit, Gökhan Dürümlü, Halil İbrahim Kocaer, Mustafa Şentürk, Oğuz Aydın, Pelin Pınar Koçak, Sadık Sezer, Selçuk Aytemir, Serhan Güner, Serhan Şuvak, Sezai Türeoğlu, Ali Sezer, Aydın Binici, Bertan Başar Erkeksoy, Mehmet Selim Özcan, Okan Duman, Şeyhmus Kadir Kanberoğlu, Volkan Huluz, Ali Emrecan Algın, Ayşe Özten Budak, Aytaç Ergil Özen, Elvan Gülçiçek Demirel, Fatih Özkul, Gürkan Teker, İlker Can Sayım, Mehmet Köseler, Mehmet Sait Erzincan, Murat Er, Onur Türker, Ömer Faruk Bostan, Sedat Avcı ve Serhat Akpınar ve Pelin Tonka atandı.
Abdullah Yıldız - 06.07.2019
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na 56 İş Müfettişi Atandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Atama Kararına göre, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda açık bulunan İş Müfettişliklerine, yapılan yeterlilik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcıları Zehra Gülşah Arabacıoğlu, Talip Dönmez, Tevfik Mustafa Tuna, Abdullah Yıldız, Zeynep Akyürek Orman, Uğur Mavi, Vehbi Cankat Güneş, Ahmet Altan Akbaş, Beste Desticioğlu, Merve Demirci, Yasemin Sakarya, Ali Gül, Fatih Örnek, Lokman Atik, Tuğba Yiğit Yılmaz, Ayşe İdil Peşan, Bekir Kayran, Ceyda Demirer, Çağla Öksüz, Emrah Boyacıoğlu, Emre Alhayıroğlu, Ender Koca, Fatih Aydın, Fatih Kirit, Gökhan Dürümlü, Halil İbrahim Kocaer, Mustafa Şentürk, Oğuz Aydın, Pelin Pınar Koçak, Sadık Sezer, Selçuk Aytemir, Serhan Güner, Serhan Şuvak, Sezai Türeoğlu, Ali Sezer, Aydın Binici, Bertan Başar Erkeksoy, Mehmet Selim Özcan, Okan Duman, Şeyhmus Kadir Kanberoğlu, Volkan Huluz, Ali Emrecan Algın, Ayşe Özten Budak, Aytaş Ergil Özen, Elvan Gülçiçek Demirel, Fatih Özkul, Gürhan Teker, İlker Can Sayım, Mehmet Köseler, Mehmet Sait Erzincan, Murat Er, Onur Türker, Ömer Faruk Bostan, Sedat Avcı, Serhat Akpınar ve Pelin Tonka'nın atanmasına karar verildi.
Abdullah Yıldız - 25.06.2019
Pilot üniversitenin jeotermal projelerine yabancı yatırımcılardan ilgi
Yükseköğretim Kurulunun (YÖK) pilot olarak seçtiği Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin (KAEÜ) kaplıca tedavisi ve jeotermal sera projeleri, Avrupalı yatırımcılardan ilgi gördü.
Abdullah Yıldız - 18.06.2019
Buğday bu yıl erken olgunlaştı
Türkiye'nin önemli hububat ekim bölgelerinden Kırşehir'de, tarımsal kuraklık ve sıcaklık stresi nedeniyle bu yıl buğdayın erken olgunlaştığı bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Yıldız Haberleri | Abdullah Yıldız Kimdir - Haberler - Abdullah Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Çukurova çiftçisi, hasadı süren buğdayın verimi ve fiyatından memnun.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.7.2021 14:57:43. #1.14#

title