ABDİ SERDAR ÜSTÜNSALİH HABERLERİ

Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri

Abdi Serdar Üstünsalih haber, Abdi Serdar Üstünsalih son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdi Serdar Üstünsalih - 15.01.2021
Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 25'inci yılını kutluyor
VakıfBank vizyonuyla her geçen gün büyümeye devam ettiklerini vurgulayan İncehasan, şunları kaydetti: "VakıfBank ve tüm iştirakleri Türkiye'nin büyümesi, güçlenmesi, bugünlere gelmesine sancaktarlık yapmıştır. Bugün, VakıfBank ve TOKİ iştirak şirketi olarak kurulan ve bankamızın Genel Müdürü Sayın Abdi Serdar Üstünsalih'in ortaya koydukları vizyon ve değerli destekleri ile her geçen gün büyümeye devam eden Vakıf GYO'nun 25.
Abdi Serdar Üstünsalih - 22.12.2020
VakıfBank'a KSS Ödülleri'nde "Platin Ödül"
Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "1986 yılında kurduğumuz VakıfBank Spor Kulübümüz bugün dünyanın en büyük voleybol okullarından biri.
Abdi Serdar Üstünsalih - 17.12.2020
Fransız Kalkınma Ajansı'ndan VakıfBank'a 200 milyon avro kredi
Açıklamada törendeki konuşmasına yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "AFD ile iş birliğimizin son halkası olan 200 milyon avro tutarındaki 'Yeşil Konut Projesi' kapsamında kredi anlaşmasını imzalamış olmaktan oldukça memnuniyet duyuyorum.
Abdi Serdar Üstünsalih - 02.12.2020
VakıfBank'tan 750 milyon dolarlık "Sürdürülebilir Eurobond İhracı"
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, başarıyla tamamlanan ihraç işleminden duyduğu memnuniyeti aktararak, şunları kaydetti: "Ülkemizin mevduat bankaları tarafından gerçekleştirilen ilk 'Sürdürülebilir Eurobond' ihracını başarıyla tamamladık.
Abdi Serdar Üstünsalih - 26.11.2020
VakıfBank Genel Müdürü Üstünsalih: "Yenileme oranı yüzde 100'ün üzerindeki tek bankayız"
??????? VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, rakip bankalar arasında yenileme oranını yüzde 100 seviyesinin üzerinde gerçekleştiren tek banka olduklarını belirterek, "Yenileme oranı yüzde 100'ün üzerindeki tek bankayız.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.11.2020
Yenilenen VakıfBank Mobil'de her şey tek dokunuş
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, yeni teknolojilere uyumlu hareket ederek, müşteri deneyimini iyileştiren yenilikleri, VakıfBank müşterileriyle buluşturmaktan memnuniyet duyduklarına dikkat çekerek, şunları kaydetti: "VakıfBank olarak uygulamalarımızın kullanıcı dostu olmasına büyük önem veriyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 11.11.2020
VakıfBank Kültür Yayınları iki yılı geride bıraktı
VBKY'den yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü ve VBKY Yayın Kurulu Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, okunacak kitapların yayıncısı olma ilkesiyle yola devam ettiklerini belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 09.11.2020
VakıfBank'tan 9 ayda 4,3 milyar lira net kar
"Ülke ekonomisine aynı şekilde katkı sağlamaya devam edeceğiz" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, pandemi ve iş yapış şekillerinde meydana gelen değişim döneminde dahi yüksek sorumluluk bilinciyle tüm müşterilere hizmet vermeye ve milli ekonomiyi her koşulda desteklemeye devam ettiklerini bildirdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 13.10.2020
VakıfBank dijital Yönetim Zirvesi düzenledi
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, şartlara uyum sağlamanın, dinamik yapının, teknolojide güçlü olmanın, kendine inanmanın ve yere sağlam basmanın ne kadar önemli olduğunu, bu dönemde çok daha iyi anladıklarını belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 01.10.2020
VakıfBank Sardis'ten "Altın Ödül" almaya hak kazandı
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, VakıfBank olarak tüm gelişmeleri yakından takip ederek, sadece finansal bir vizyon olarak değil, beklentilere yanıt verebilecek her alanda geleceğe yön verecek, çözümler üretebilecek bir dijital anlayış benimsediklerini belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.09.2020
VakıfBank ve ICBC Turkey'den Çin ile dış ticarette yerel para cinsinden ödeme imkanı
Söz konusu işlemle Çin ile dış ticaret yapan müşterilerine ödemelerini Çin yuanı cinsinden yapma imkanı tanıyan VakıfBank, müşterilerine alternatif bir ödeme yöntemi sunmanın yanı sıra firmaların finansman maliyetlerini de azaltmalarına destek veriyor. "Para birimlerinin çeşitlendirilmesi daha istikrarlı bir dış ticarete katkıda sunacak" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, ekonomi yönetiminin stratejik öncelikli konularından biri olan yerel para biriminden dış ticaretin finansmanı noktasında somut adımlar attıklarını aktardı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 01.09.2020
VakıfBank'tan ekonomiye 250 milyon dolar tutarında yeni kaynak
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Dünya Bankası ile 2010 yılında başladığımız ve uzun süredir devam eden iş ilişkimize, yeni bir halka daha eklemenin memnuniyetini yaşıyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 28.08.2020
VakıfBank Kulübü Başkanı Üstünsalih, voleybol takımıyla bir araya geldi Açıklaması
VakıfBank Genel Müdürü ve VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 2020-2021 sezonu öncesi teknik ekip ve oyuncuları ziyaret etti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 13.06.2020
VakıfBank Olağan Genel Kurul Toplantı'sı gerçekleştirildi
VakıfBank'ın, bugün gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantı Sonucu, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlandı. Toplantı kapsamında bankanın yönetim kurulu ve yönetim kurulu komitelerinin görev dağılımları da belirlendi. Buna göre, VakıfBank'ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak Abdülkadir Aksu seçildi. Bankanın Yönetim Kurulu Başkan Vekilli Cemil Ragıp Ertem, Genel Müdürü ise Abdi Serdar Üstünsalih oldu.
Abdi Serdar Üstünsalih - 03.06.2020
VakıfBank-Kayseri Şeker iş birliğiyle 6 ilde 15 bin çiftçiye "Tarım Kart"
VakıfBank Genel Müdürlüğü'nde gerçekleşen törene VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M.
Abdi Serdar Üstünsalih - 02.06.2020
VakıfBank Voleybol Takımı'nın yeni genel menajeri Neslihan Demir Güler oldu
Pelin Yüce Falay ve VakıfBank Spor Kulübü yönetimine teşekkürlerini ileten Güler, "Burada Pelin ablanın hakkını vermek zorundayım. Kendisi ayrılmadan önce bana her şeyi hazırladı. Hazır ve güçlü bir takımımız var. Her zaman olduğu gibi tüm kupaların talibi olacağız. İnşallah yönetici olarak da kulübüme elimden gelen yardımı yapıp, tüm kupaları kaldırırız. Bu süreçte bana destek olan Pelin ablaya, beni bu göreve layık gören başkanımız Abdi Serdar Üstünsalih ve kulübümüz yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.
Abdi Serdar Üstünsalih - 29.05.2020
VakıfBank'ın yeni marka yüzü Bülent İnal oldu
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Bülent İnal'ın toplumun her kesimi tarafından sevilen son derece başarılı bir sanatçı olduğunu belirterek, "Sayın İnal bizim iç ve dış sesimizi çok güzel şekilde yansıtacak.
Abdi Serdar Üstünsalih - 18.05.2020
Katar'da bankacılık lisansı alan ilk Türk bankası VakıfBank
Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Banka Yönetim Kurulunun almış olduğu kararlar çerçevesinde, yurtdışı faaliyetlerinin genişletilmesini amaçladıklarına dikkat çekerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu kararımız doğrultusunda daha önce Çin ve Katar'da temsilcilik ofisi açmayı planladığımızı duyurmuştuk.
Abdi Serdar Üstünsalih - 18.05.2020
VakıfBank, Katar'da bankacılık lisansı aldı
VakıfBank'tan yapılan açıklamaya göre, banka, bölgesinde her geçen gün daha güçlü bir finans merkezi olma yolunda ilerleyen Katar'da bankacılık lisansına sahip ilk ve tek Türk bankası oldu. Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, banka yönetim kurulunun aldığı kararlar çerçevesinde, yurt dışı faaliyetlerinin genişletilmesini amaçladıklarını ifade etti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 08.05.2020
VakıfBank'tan 1 milyar 716 milyon TL net kar
Bankanın performansını değerlendiren VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "VakıfBank olarak pandeminin günlük hayat ve ülke ekonomilerine etkilerinin oldukça yoğun hissedildiği bu dönemde, müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 29.04.2020
VakıfBank'tan 950 milyon dolar sendikasyon kredisi
Konuyla ilgili açıklama yapan VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, gerçekleştirilen işlemin Türk ekonomisine duyulan güveni bir kez daha teyit ettiğine dikkat çekerek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Korona virüs salgınının reel ekonomiler, piyasalar ve günlük hayat üzerinde yarattığı baskının çok net hissedildiği bir dönemden geçerken dahi VakıfBank olarak, 4 kıtadan 33 uluslararası bankanın katkılarıyla toplam 950 milyon dolar tutarında sendikasyon kredisi elde ettik.
Abdi Serdar Üstünsalih - 06.04.2020
VakıfBank müşterilerinin milyarlarca liralık kredisini öteledi
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kapsamında bireysel ve ticari müşterilerinin kredi ve kredi kartı taksitlerini ertelediklerini belirterek, "KOBİ, ticari ve kurumsal ölçekte firmalar bazında ise 19 bin müşterimizin 14,5 milyar lira...
Abdi Serdar Üstünsalih - 03.04.2020
ICBC Türkiye'den VakıfBank'a 325 milyon dolar kredi
VakıfBank, 2017 yılında Commercial Bank of China Limited (ICBC) Grubundan temin ettiği 250 milyon dolar tutarındaki krediyi 75 milyon dolar artırarak 325 milyon dolar olarak yeniledi. Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, zor bir dönemde temin ettikleri kaynağın VakıfBank ve ülke ekonomisine olan güvenin bir göstergesi olduğunu belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 03.04.2020
ICBC Türkiye'den VakıfBank'a 325 milyon dolar kredi
"Böylesi zorlu bir süreçte dahi kaynak temin ediyoruz" VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, dünya finans piyasalarının zor bir döneminde gerçekleştirdikleri işleme ilişkin, "Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının piyasalar üzerindeki olumsuz etkisinin çok yoğun bir şekilde hissedildiği bir dönemde temin ettiğimiz üç yıllık kredi, bankamıza ve milli ekonomimize duyulan güvenin açık bir göstergesidir.
Abdi Serdar Üstünsalih - 01.04.2020
Kurum ve şirketlerden Covid-19 ile mücadeleye bağışlar
Kampanyaya 50 milyon TL'lik katkıda bulunduklarını belirten VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Salgınla mücadelede tüm benliğimizle devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 01.04.2020
VakıfBank'tan Milli Dayanışma Kampanyasına 50 milyon TL destek
Vakıfbank'tan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, insanlığın faydasına güzel işler yapmanın ve hayırda yarışmanın Anadolu geleneği olduğunu belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.03.2020
VakıfBank'tan dokuz maddelik destek paketi
Konuyla ilgili açıklama yapan VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Salgında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, hastalarımıza ise acil şifalar diliyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.03.2020
VakıfBank'tan koronavirüs salgınına yönelik destek paketi
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, salgında hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, hastalara acil şifa diledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 07.03.2020
VakıfBank ilk entegre faaliyet raporunu yayımladı
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, sürdürülebilir bankacılık alanında yapılan çalışmalara önem verdiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Bankacılık sektörünün diğer sektörler üzerindeki dönüştürücü rolünün bilinciyle, tüm paydaşlarımız nezdinde değer yaratmaya, ülke ekonomisinin sürdürülebilir kalkınmasına destek olmaya çalışıyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 14.02.2020
VakıfBank'tan 2 milyar 802 milyon TL net kar
Bankanın finansal performansını değerlendiren VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Ülkemiz ekonomisi için dengelenme süreci olarak adlandırdığımız 2019 yılında reel ekonomiye verdiğimiz destek 352 milyar TL'yi aştı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 30.01.2020
VakıfBank'tan 750 milyon dolarlık Eurobond ihracı
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, işlem büyüklüğünün altı katına ulaşan yatırımcı talebi oluştuğuna dikkati çekti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 02.01.2020
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Çanakkale'de iş insanlarıyla bir araya geldi: (2)
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sözlerini şöyle tamamladı: "Mobilya sektörünün ciddi oranda bir 'Mobilyada KDV'yi yüzde 18 indirelim' yönünde bir talebi olmuştu. O ziyaret sonrası Gelir İdaresi Başkanımız, tüm sektör, mobilyacılarımız büyük bir beklenti içinde güzel bir adım bekliyordu bizden. Bu manada çalışmalarımız, Gelir İdaresi Başkanımız, tüm ekip, çalışmaların sonunda bir noktaya geldik. Bugün ben buradan mobilyacılık sektörü için güzel bir haber olan mobilyadaki KDV'yi yüzden 18'den yüzde 8'e düşürdüğümüzün haberini paylaşmak istiyorum. Kayseri'de söyledim. İhracatta da aynı şekilde oranda artış hedefi koymamız lazım. Hem iç piyasaya bu maliyetler yansıyacak hem de inşallah ihracatı da bu manada üretimi de istihdamı da artıracağımızın sözünü Kayseri'de vermişlerdi. İnşallah bu güzel adımın mobilyacılık sektörümüze, ekonomimize hayırlı olmasını temenni ediyorum." Programa, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, banka müdürleri ve iş insanları katıldı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 30.12.2019
VakıfBank Genel Müdürü Üstünsalih: "2020, ekonomide değişim yılı olacak"
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, 2020'nin ekonomide değişim yılı olacağını belirterek, "Bankamız da bu değişimdeki önemli aktörlerden biri olacak.
Abdi Serdar Üstünsalih - 30.12.2019
GÜNDEM / 30 Aralık 2019
(İstanbul/20.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- GRAFİKLİ- İstanbul'daki kaçak yapılara bu yıl yaklaşık 67 milyon lira ceza kesildi Kaçak yapılarla mücadele kapsamında İstanbul'un 23 ilçesinde bu yıl 66 milyon 637 bin 754 lira ceza kesildi 5 yılda 7 bin 15 konut, 545 iş yeri, 31 otel ve 78 işletme hakkında yıkım kararı verildi İstanbul ormanlarında kanuna aykırı inşa edilen 315 kaçak yapı bu yıl İstanbul Valiliği koordinasyonunda yıkıldı İmar denetçilerinin incelemeleri sonucu 552 yapı kayıt belgesi iptal belgesi iptal edilirken, 10 bin 478 yapı kayıt belgesinin iptal yönünden incelemesi sürüyor (Zehra Aydın Turapoğlu/Ankara) 2- Diyarbakır anneleri, yeni yılda evlatlarına kavuşmayı umut ediyor Çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP'yi sorumlu tutarak il binası önünde oturma eylemi yapan Diyarbakır anneleri, yeni yılda çocuklarına kavuşmayı diliyor Anne Cennet Kabaklı: "İnşallah bu yeni yılda da sevinçli haberler gelir. Yeni yıl uğurlu olur. Herkes evladına kavuşur, ben de kavuşurum" Anne Necibe Çiftçi: "Allah'ın izni, devletimizin gücüyle inşallah yeni yılda çocuklarımıza kavuşacağız" (Nurten Aslan/Diyarbakır) 3- VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih: "2020, ekonomide değişim yılı olacak" "2020 yılı ekonomide değişim yılı olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri | Abdi Serdar Üstünsalih Kimdir - Haberler - Abdi Serdar Üstünsalih haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdi Serdar Üstünsalih kimdir, hayatı ve biyografisi. Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 25'inci yılını kutluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 14:07:50. #1.15#
title