Polis memuru, 3 haftalık bebeği ölümden böyle kurtardı

Polis memuru, 3 haftalık bebeği ölümden böyle kurtardı

ABD'nin Michigan eyaletinde bir polis memurunun, solunum yetmezliği çeken 3 haftalık bebeği kurtardığı anlar kameraya yansıdı.

15.07.2020 13:08 | Son Güncelleme: 15.07.2020 17:25

ABD'de son dönemde meydana gelen polis şiddetinin yankıları devam ettiği sırada güzel olaylar da yaşanıyor. Michigan eyaletinde bir polis memurunun, solunum yetmezliği çeken 3 haftalık bebeği kurtarması dünya basınında oldukça yer etti. Çaresiz annenin telaşı da polis aracı kamerası yansıdı.

"OLAĞANÜSTÜ BİR İŞ ÇIKARDI"

ABD'nin Michigan eyaletindeki Sterling Heights kentinde bir polis memuru, solunum yetmezliği çeken 3 haftalık bebeği, boğulmaktan son anda kurtardı. Aileyi sakinleştirdikten sonra bebeğe müdahale eden polis memuru Cameron Maciejewski, solunum yetmezliği çeken 3 haftalık bebeği, ilk yardım uygulayarak boğulmaktan kurtardı. Sterling Heights Polis Departmanı, "Memur Maciejewski'nin hızlı, sakin, hayat kurtarıcı eylemleri olmasaydı, bu olayın sonucu trajik bir şekilde farklı olabilirdi. Memur sadece bebeği kurtarmakla kalmadı, aileyi teselli eden olağanüstü bir iş çıkardı?" açıklamasında bulundu.

Polis memuru 3 haftalık bebeği ölümden böyle kurtardı

"SOĞUKKANLILIĞIMI KAYBETSEYDİM SONUÇ KÖTÜ OLURDU"

3 aylık bebeği ölümden son anda kurtaran Cameron Maciejewski, "Soğukkanlılığımı kaybetseydim, sonuç daha kötü olurdu" dedi.

Polis memuru, 3 haftalık bebeği ölümden böyle kurtardı

Kaynak: DHA

Haber Yorumları (1)
YİLANLARİN OCU: tiyatro eger zenci olsaydi nefes alamiyorum diye coktan bagirirdi
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title