Aa Muhabiri Kılıç İçin Mevlit Okutuldu - Haberler
Haberi Paylaş

Aa Muhabiri Kılıç İçin Mevlit Okutuldu

AA - Haberler | Güncel

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Adana Valisi Mustafa Büyük'ün gelişi ve taziyede bulunması Mevlid-i Şerif okutulması AA muhabiri Kılıç için Mevlit okutuldu Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden AA muhabiri Kılıç için Adana'da Mevlid-i Şerif okutuldu ADANA (AA) - Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Abdulgafur Kılıç için Adana'da Mevlid-i Şerif okutuldu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Adana Valisi Mustafa Büyük'ün gelişi ve taziyede bulunması

Mevlid-i Şerif okutulması AA muhabiri Kılıç için Mevlit okutuldu

Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden AA muhabiri Kılıç için Adana'da Mevlid-i Şerif okutuldu

ADANA (AA) - Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Abdulgafur Kılıç için Adana'da Mevlid-i Şerif okutuldu.

Hacı Ahmet Özel Türkay Camisi'nde akşam namazının ardından okutulan mevlide Kılıç'ın ağabeyi Mehmet Salih Kılıç, yakınları ve arkadaşları ile Adana Valisi Mustafa Büyük, AA Yurt Haberler i Editörü Zekeriya Kaya, Yurt Haberler i Editör Yardımcısı Levent Harman, AA Adana Bölge Müdürü Mustafa Yıldız, AA Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Caner Baysal, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Adana İl Müdürü Mustafa Keleş ve vatandaşlar katıldı.

Mevlidin ardından konuklara lokum ve meyve suyu dağıtıldı.

AA Adana Bölge Müdürlüğünde muhabir olarak görev yapan Abdulgafur Kılıç, kanser tedavisi gördüğü Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde, 3 Şubat'ta hayatını kaybetmişti.

Aa Muhabiri Kılıç İçin Mevlit Okutuldu

Aa Muhabiri Kılıç İçin Mevlit Okutuldu

Aa Muhabiri Kılıç İçin Mevlit Okutuldu

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title