5 yıldır aydınlatılamayan cinayetin altından yasak aşk çıktı
Haberler » Magazin » 5 yıldır aydınlatılamayan cinayetin altından yasak aşk çıktı - Magazin

5 yıldır aydınlatılamayan cinayetin altından yasak aşk çıktı

Star TV'de İnci Ertuğrul'un sunumuyla ekrana gelen Gerçeğin Peşinde programında 5 yıldır eşini arayan kadının sevgilisiyle eşini öldürdüğü iddia edildi. Eşini arayan kadın ve sevgilisi sorgulanmak üzere gözaltına alındı. Gözaltına alınan ikili tutuklanarak cezaevine gönderildi.

5 yıldır aydınlatılamayan cinayetin altından yasak aşk çıktı

Denizli'nin Buldan ilçesinde 5 yıl önce faili meçhul cinayete kurban giden Hacı Veli Taşdöğen cinayeti 'de yayınlanan 'un sunduğu programında aydınlandı. Cinayetin faili eşini 5 yıldır arayan kadın ve sevgilisi çıktı.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Program süresince Hacı Veli Taşdöğen cinayetinde yaptığı çelişkili açıklamalarla en çok dikkat çeken kişi eşi Ayşe Taşdöğen oldu. Taşdöğen'in yakın arkadaşı Arif T. ile Ayşe Taşdöğen arasında ilişki olduğu da gündeme geldi. 11 Ekim Cuma günü sabah 10:00 sularında Taşdöğen'in eşi Ayşe Taşdöğen ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı. Aynı gün Arif T.'nin de gözaltına alındığı bilgisine ulaşıldı. Adliyeye sevk edilen Ayşe Taşdöğen ve Arif T.'nin tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Haber Videosu: 5 yıldır aydınlatılamayan cinayetin altından yasak aşk çıktı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.