Haberler

Aşk, ihtiras, aldatma! Yeni eşten, eski eşe çıplak fotoğraflı tuzak

Güncelleme:

İstanbul'da yaşayan Ayşe Ö., kendisini aldattığı gerekçesiyle Cüneyt M.'den boşandı. Boşanmadan sonra ise Cüneyt M., Canan M. ile evlendi. Yeni eş Canan M., Ayşe Ö.'nün, Cüneyt M. ile evli olduğu sırada gönderdiği özel fotoğraflarını Ayşe Ö'nün arkadaşlarına göndererek kadına da tehdit ve hakaret dolu mesajlar attı.

İstanbul'da aldatma gerekçesiyle boşanan taraflar arasında çıkan tartışma bambaşka bir boyut kazandı. Boşanan adamın yeni evlendiği kadın, kocasının eski karısına "Çıplak fotoğraflı" tuzak kurarak ağızları açık bıraktı.

YENİDEN YAPILAN EVLİLİK TARAFLARI KARŞI KARŞIYA GETİRDİ

İstanbul'da yaşayan Ayşe Ö., kendisini aldattığı gerekçesiyle 2022'de kocası Cüneyt M.'den boşandı. Boşanmanın ardından Cüneyt M., Canan M. ile evlendi. Bu evlilik nedeniyle Ayşe Ö. ile Cüneyt M. arasında sosyal medyada tartışmalar yaşandı.

EVLİYKEN YOLLADIĞI ÖZEL FOTOĞRAFLARI KADININ ARKADAŞLARINA GÖNDERDİ

Şiddeti artan tartışmaya bir süre sonra yeni eş Canan M. dahil oldu. Canan M. geçtiğimiz eylül ayında Ayşe Ö.'nün evliyken kocasına yolladığı özel fotoğraflarını Ayşe Ö.'nün arkadaşlarına gönderdi. Büyük bir mağduriyetin ortasında kalan Ayşe Ö., irtibata geçtiği Canan M.'nin bu kez ağır hakaret ve tehditlerine hakaretlerine maruz kaldı.

ESKİ EŞ TEHDİT DOLU MESAJLARLA KARŞI KARŞIYA KALDI

Yaşadıkları karşısında şaşkına dönen Ayşe Ö. soluğu savcılıkta aldı. Ayşe Ö., savcılığa sunduğu dilekçesinde, "Sen ne kadar yüzsüz arsız bir kadınsın. Beni delirtme. Seni İstanbul'a tanıtırım. Çirkin domuz. Kendisini evli adamlara s..ren kadın, çevrene rezil ederim" şeklinde tehdit ve hakaret içerikli mesajlarla karşı karşıya kaldığını belirtti.

"FOTOĞRAFLARI EŞİM ATTI" SAVUNMASI

Sabah gazetesinden Atakan Irmak haberine göre, ifadesi alınan Canan M., kimseye fotoğraf atmadığını söz konusu mesajları ise eşinin attığını öne sürerek suçlamaları reddetti. Savcılık, fotoğrafları Canan M.'nin gönderdiğini belirledi.

5 YILA KADAR HAPİS İSTEMİYLE YARGILANACAK

Canan M., hakkında, "Özel Hayata İlişkin Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek" suçundan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Şüpheli kadın, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

Kaynak: Haberler.com / 3.Sayfa

İstanbul Tuzak Hukuk 3.Sayfa Güncel Haberler

Merkez Bankası yıl sonu dolar ve enflasyon tahminini düşürdü

Merkez Bankası yıl sonu dolar ve enflasyon tahminini düşürdü

Ülkede turist istemiyorlar! 10 bin kişi dev pankartlarla sokağa indi

Ülkede turist istemiyorlar! 10 bin kişi dev pankartlarla sokağa indi

Üsküdar'da çöp sorunu bitmiyor! Vatandaş şikayet etti, belediye ekipleri soluğu mahallede aldı

Üsküdar'da çöp sorunu bitmiyor! Vatandaş şikayet etti, belediye ekipleri soluğu mahallede aldı

Obama da aralarında! Biden'ın yerine aday gösterdiği Kamala'ya kritik isimlerden destek çıkmadı

Obama da aralarında! Biden'ın yerine aday gösterdiği Kamala'ya kritik isimlerden destek çıkmadı

500

Yorumlar (3)

Erdal Altinova:

kimse yaptığının bedelini ödemeden ölmeyecek

27
2
yanıtYanıtla
Salim:

OH OH BOLLUĞA BAK :)

18
3
yanıtYanıtla
izzet Ulas:

Abi sen neymişsin. Sıraya girdi hatunlar. Araba, para desen gani, stetoskop ta takıyoruz. Çok yakışıklı olmasakta tipsiz de değiliz. Sende olup ta bizde olmayan nedir bilemedim.

6
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title