Haberi Paylaş

2009'da kayboldu, cinayet şüphesi üzerine arama başladı

3. Sayfa Haberleri

2009'da kayboldu, cinayet şüphesi üzerine arama başladı Denizli'den Muğla'ya inşaat işlerinde çalışmak için gelen ve 2009 tarihinden bu yana kayıp olan Bayram Tosun, cinayete kurban gidebileceği şüphesi üzerine jandarma ve polis ekiplerince çalıştığı bölgelerde arama çalışması başlatıldı.

2009'da kayboldu, cinayet şüphesi üzerine arama başladı

MUĞLA - Denizli'den Muğla'ya inşaat işlerinde çalışmak için gelen ve 2009 tarihinden bu yana kayıp olan Bayram Tosun, cinayete kurban gidebileceği şüphesi üzerine jandarma ve polis ekiplerince çalıştığı bölgelerde arama çalışması başlatıldı.

Denizli'den Muğla'nın Menteşe ilçesi Yeşilyurt Mahallesine inşaat işlerinde çalışmak için gelen Bayram Tosun, 2009 yılında kayboldu. 13 yıl önce kaybolan vatandaşın cinayete kurban gidebileceği şüphesi üzerine Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.

Bayram Tosun'un çalışmak için geldiği ve yerleştiği Menteşe Yeşilyurt Mahallesinde inşaatlarda çalıştığı evlerde Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği, Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı ile İl Jandarma Olay Yeri İnceleme ekipleri hassas burunlu köpeklerle arama çalışması yaptı. Çalışmalara Menteşe Belediyesi Fen İşleri iş makineleri de destek verdi.

Yeşilyurt Mahallesinde Bayram Tosun'un inşaatında çalıştığı bir evde hassas burunlu köpekler tarafından arazide arama çalışması yaptırıldı. Yapılan arama çalışmasında herhangi bir bulguya rastlanmadı. Çalışmaların devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Bekir Tosun - 3. Sayfa

Bayram Tosun Jandarma Denizli 3. Sayfa Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title