Haberi Paylaş

Hastane bahçesinde ilginç olay! Soru sorma bahanesiyle gelip kafasına silah dayadı

3. Sayfa Haberleri

Adana'da hasta babasına refakat eden kişiye hastane bahçesinde tabanca doğrultan ve alkollü olduğu iddia edilen kadın gözaltına alındı.

Adana'da hasta babasına refakat eden O.K, hava almak için çıktığı hastane bahçesinde neye uğradığını şaşırdı. Bir kadının başına tabanca doğrulttuğu adam, güvenlik görevlisi ve polisler sayesinde canını kurtardı. Kadın ise gözaltına alındı.

SORU SORMA BAHANESİ İLE YAKALANDI

Alınan bilgiye göre, kalp hastası olan babası H.K'yi, İmamoğlu ilçesinden Adana Şehir, Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi amacıyla getiren O.K, hava almak için hastane bahçesine çıktı. Bu sırada O.K'nin soru sormak bahanesiyle yanına yaklaşan bir kadın, çantasından tabanca çıkartarak kafasına doğrulttu.

ALKOLLÜ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Silahı fark edince hastane içerisine koşarak kaçan O.K, güvenlik görevlilerinden ve polisten yardım istedi. Güvenlik görevlileri kadını yakalayıp polis noktasına götürdü. Şüpheli Zekiye Ç'nin (49) çantasında arama yapan polis, tabanca ve 4 mermi buldu. Polis tarafından gözaltına alınan ve alkollü olduğu ileri sürülen Zekiye Ç, polis merkezine götürüldü.

AA / 3. Sayfa

Polis Silah 3. Sayfa Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title