Haberler

Öldüresiye dövülen Kaya Sabancı sessizliğini bozdu: Orada ölebilirdim

Güncelleme:

Uğradığı yumruklu saldırı sonrası hastaneye kaldırılan Kaya Sabancı, taburcu edildikten sonra yaptığı açıklamada "Bunlar sokaktaki eşkıyalar değil, zengin eşkıyalar. Darbedildik. Ben 72 yaşındayım, 25 yaşındaki delikanlıya mı vuruyorsun, ne gerek var bunlara. Orada ölebilirdim ben" şeklinde konuştu.

Bodrum Mandarin Otel'de otelin sahibi Vedat Aşçı'nın yumruklu saldırısına uğrayıp hastaneye kaldırılan ve tevadisinin ardından taburcu edilen Kaya Sabancı sessizliğini bozdu.

"BUNLAR ZENGİN EŞKIYALAR"

Gözüne yumruk yediğini ve kimsenin yardıma gelmediğini ifade eden Sabancı, "Bunlar sokaktaki eşkıyalar değil, zengin eşkıyalar. Darbedildik. Ben restoran açılışına gittiğimde yanındaki kişiye merhaba Mustafa dedim, Vedat Aşçı beni gördü, 'Ulan sen buraya mı geldin?' deyip gözümün üzerine yumruk attı. Daha sonra bir kadın bana yardıma geldi. Ben akşam zaten davetliydim açılış olduğu için; davet edilmesem yine gitmezdim. Vedat Bey, kapıya söylese 'Bu adamı almayın' diye o bana daha büyük hakaret. Ama öyle bir talimat verse ben döner giderim, girmezdim içeri" ifadelerini kullandı.

Öldüresiye dövülen Kaya Sabancı sessizliğini bozdu: Orada ölebilirdim

"ORADA ÖLEBİLİRDİM"

Sağlık durumuna ilişkin de bilgi veren Sabancı, "Gözaltı damarımda çatlaklık var. 2-3 gün sonra ameliyat olacağım elmacık kemiğinde kırık var. Ya ben 72 yaşındayım, 25 yaşındaki delikanlıya mı vuruyorsun, ne gerek var bunlara. Orada ölebilirdim ben" şeklinde konuştu.

Öldüresiye dövülen Kaya Sabancı sessizliğini bozdu: Orada ölebilirdim

VEDAT AŞÇI'DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

Kaya Sabancı'nın ardından Vedat Aşçı da avukatları aracılığıyla bir açıklama yayınladı. Yayınlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Basında Kaya Sabancı ve vekilleri tarafından Mandarin Oriental, Bodrum oteli ve yatırımcısı Vedat Aşcı ile ilgili aleyhimize isnad edilen gerçek dışı, abartılı ve asılsız iddialara karşı iş bu açıklamayı yapma gereğini üzülerek duymaktayız. 20 Haziran 2024 tarihinde otelimiz içerinde bulunan Hakkasan adlı işletmenin etkinliğinde Vedat Aşçı, Kaya Sabancı'nın sözlü ve fiziksel saldırısına uğramış ve ne yazık ki taraflar arasında hepimizi üzen tatsız bir hadise yaşanmıştır. Akabinde olay taraflarca yargıya intikal ettirilmiştir.

"İDDİALAR ASILSIZ VE GERÇEĞE AYKIRIDIR"

Kaya Sabancı tarafından tesise sağlık ekiplerinin girişinin Müvekkil otel ve Vedat Aşcı tarafından geciktirildiği/engellendiğine dair iddiaları da diğer iddiaları gibi tamamen asılsız ve gerçeğe aykırıdır. Sağlık görevlileri kamera kayıtlarından da tespit edildiği üzere tesise sorunsuz ve hızlı bir şekilde giriş ve çıkış yapmışlardır. Müvekkilimizi hedef alan bu gerçek dışı suçlamalar karşısında Mandarin Oriental, Bodrum hukuk müşavirleri olarak gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Basını yanlış yönlendiren bu asılsız iddialar karşısında cevap hakkımızı kullandığımızı ancak olayların adli makamlara intikal etmesi sebebi ile bundan sonraki sürecin yasal olarak takip edileceğini siz değerli kamuoyuna bildiririz."

Kaynak: Haberler.com / 3.Sayfa

Kavga Hukuk 3.Sayfa Yaşam Güncel Haberler

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

500

Yorumlar (10)

Mert Kafkas Sahin:

Bu şehir eşkıyası Vedatin oteline boykot

128
2
yanıtYanıtla
İDO BEY:

Sabancı bey sizde paraya kıyın gerekeni yapın adalet diye birşey var güzel avukatlar var parayı veren düdüğü çalar.

yanıt16
yanıt0
umt byrm:

Hem adamı dövün hem de yumuşatıp açıklama yapın

112
1
yanıtYanıtla
Zafer Karabalik:

Eğer kaya Sabancı‘yı ben dövmüş olsaydım şu an karga tulumba emniyete götürülüyor olacaktım demek ki Üstünler hukuku halen işliyor

76
0
yanıtYanıtla
Yalçın Yılmaz:

Hocam İyi Güzelde Senin Elin Armutmu Topladı Sen Sabancısın Önemli Aileye Mensupsun Biraz Paraya Kıyında Koruma Gezdirin Yanınızda Ali Koçu Örnek Al Adamlarıyla Rams Arenayı.Basıp Bütün Cimbomluları Al Aşşayı Yaptı

29
36
yanıtYanıtla
Baba Can:

Kafan mı güzel bu yaşta ne koruması

yanıt12
yanıt5
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Gereken güzelliği Vedat'a ve Otele yaparlar fazla uzun sürmez.

62
1
yanıtYanıtla
Onemli Degil:

Halkin 75 % Fakir Olan Bir Ulkede Cok Asiri Zenginlerin Cok Lux Yasam Surmesi O Ulkenin Kalitesini ve Devlet Yapisini Gosterir..

45
6
yanıtYanıtla
ismail bey :

Kaya emmi, sen amerikada yaşa, buralar seni bozar...Müteahhit dediğin ne kadarda zengin olsa inşaatçıdır...

20
6
yanıtYanıtla
emin gormecikli:

vadettinin oteline giden şer

12
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title