Haberi Paylaş

İngiltere'de Filistin'e destek protestosu

3. Sayfa Haberleri

İngiltere'de Filistin'e destek protestosu İngiltere'nin başkenti Londra'da İsrail'in Gazze Şeridi'ne ve Mescid-i Aksa'ya gerçekleştirdiği saldırıya tepki amaçlı Başbakanlık ve İsrail'in Londra Büyükelçiliği önünde protesto düzenlendi.

İngiltere'de Filistin'e destek protestosu

LONDRA - İngiltere'nin başkenti Londra'da İsrail'in Gazze Şeridi'ne ve Mescid-i Aksa'ya gerçekleştirdiği saldırıya tepki amaçlı Başbakanlık ve İsrail'in Londra Büyükelçiliği önünde protesto düzenlendi.

İsrail'in Gazze Şeridi ve Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları devam ederken, birçok ülke ve uluslararası topluluktan şiddetin sona ermesi yönünde çağrılar sürüyor. İngiltere'nin başkenti Londra'da İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına tepki amaçlı Başbakanlık ve İsrail'in Londra Büyükelçiliği önünde protesto düzenlendi. Londra'nın dört bir yanında yüzlerce kişinin katıldığı protestoda, göstericiler ellerinde Türkiye ve Filistin bayrakları taşıdı. Protestoya İngiltere'de yaşayan bazı Yahudilerin ise dini kıyafetleri ile katılması dikkat çekti.

Bazı gruplar ise eylemcilere provokasyonda bulunması ile polis tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yunus Dalgıç - 3. Sayfa

Filistin England İsrail Londra 3. Sayfa Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title