Haberler

Halfeti'de 2 tur teknesi kafa kafaya çarpıştı, ziyaretçiler büyük korku yaşadı

Güncelleme:

Bayram tatili nedeniyle ziyaretçi yoğunluğunun yaşandığı Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde, 2 tur teknesi kafa kafaya çarpıştı. Facianın kıl payı atlatıldığı olayda yaşanan panik anları cep telefonu kamerasına yansırken, yaralının olmadığı kaza sonrası teknelerde maddi hasar oluştu.

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde, iki teknenin kafa kafaya çarpışması sonucu yaşanan panik anları kameraya yansıdı. Maddi hasarın meydana geldiği kazada facia kıl payı atlatıldı.

ZİYARETÇİLER BÜYÜK KORKU YAŞADI

Olay, Halfeti ilçesinde meydana geldi. Bayram tatili nedeniyle ziyaretçi yoğunluğunun yaşandığı ilçede, tekne turlarına ilgi arttı. İlçenin tarihi güzelliklerini Fırat Nehri üzerinde tekne turu ile gezerek görmek isteyen ziyaretçiler, teknelerin kafa kafaya çarpışmasıyla büyük korku yaşadı.

Halfeti'de 2 tur teknesi kafa kafaya çarpıştı, ziyaretçiler büyük korku yaşadı

PANİK ANLARI CEP TELEFONU KAMERASINDA

Facianın kıl payı atlatıldığı olayda, yaşanan panik anları cep telefonu kamerasına yansıdı. Yaralının olmadığı kaza sonrası her iki teknede maddi hasar oluştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

Şanlıurfa Kaza 3.Sayfa Yaşam Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500

Yorumlar (14)

Muhalif:

Türkiyenin komple bir hamama gidip gusul alması lazım :)

181
1
yanıtYanıtla
SUNSET null:

Derinliği 50 (elli) metre olan göle insanların düştüğünde neler olabileceğini düşünmek bile korkunç. Bu tekneleri kimi zaman çocuk yaştakilerin kullandığına da tanık oluyoruz. Denetim şart.

130
1
yanıtYanıtla
HainKOXPER :

derede tekne gezisi mi olur ne değişik insanımız var

24
35
yanıtYanıtla
Erkan Arslan:

Dere Degil O Okyanis icinde Ne Ararsan Var Balina Yunus Van Gölü Cengaveri öyle Dalgalari Varmiski Gemileri Bir Birlerine Carptiriyormus

yanıt25
yanıt7
Muhammed Vural:

İmamoğlunun gözü aydın

6
44
yanıtYanıtla
Nuri Aga:

Ula her pohu imamoğluna bağlıyorsunuz yav

yanıt36
yanıt2
Fakır:

sanki tek şeritli yol.

47
1
yanıtYanıtla
Marko Apostolidis:

yoğun sisli havada fren patlamıştır / alıştık artık suçu hep tekniğe veya hava durumuna yüklemeye.

29
1
yanıtYanıtla
Erkan Arslan:

Ramazan Bayrami Selamlasmasi Desen Oda Gecti

24
2
yanıtYanıtla
ARSLANOĞLU Hakan:

Nerde çokluk orda okluk vardır.

23
2
yanıtYanıtla
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title