Haber : Evlendiğine pişman ettiler! Gerdeğe hazırlanan damadı, yumurta ve una buladılar - Haberler

Haberi Paylaş

Evlendiğine pişman ettiler! Gerdeğe hazırlanan damadı, yumurta ve una buladılar

 - Güncelleme:

Trabzon Araklı ilçesinde genç çiftin hayatlarını birleştirdiği düğünde gerdeğe girmek üzere evine gelen damadı, arkadaşları ve akrabaları yumurtaya ve una buladı. Yaşananlar üzerine kısa süreli şok yaşayan damat en mutlu gününde şaşkına döndü.

Trabzon'da Yavuz Çebi ile Ayşegül Yılmaz hayatlarını birleştirdi. Damadı pistte uzun süre horon oynatan yakınları ve arkadaşları, düğün sonrası gerdeğe girmek üzere evine gelen damadı yörede gelenek haline gelen unlu, yumurtalı bir karşılama yaptılar.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Mutlu çiftin evlerine gireceği esnada akraba ve komşuları mutfaklarında ne bulduysa damadın başından aşağı döktüler. Un, şeker, yumurta, yağ ne varsa üzerine dökülen damat en mutlu gününde unutamayacağı bir şok yaşamış oldu.

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Trabzon 3. Sayfa Yaşam Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title