Haberler

Eminönü-Üsküdar vapurunda biber gazlı yer kapma kavgası

Güncelleme:

Eminönü-Üsküdar seferini yapan vapurda kadın yolcular arasında kavga çıktı. Yer kapma nedeniyle çıktığı düşünülen kavgada yolculardan biri tartıştığı kişiye biber gazı sıktı. Yolcular birbirlerine hakaretler savururken, biber gazından vapurdaki diğer yolcular da etkilendi. Kavga güçlükle sonlandırıldı, gözüne biber gazı sıkılan kişi, yolcudan şikayetçi oldu.

Eminönü- Üsküdar seferini yapan vapurda çıkan yer kapma nedeniyle çıkan kavgada bir yolcu tartıştığı kişiye biber gazı sıktı. Biber gazından vapurdaki yolcular da etkilendi.

VAPURDA KADIN YOLCULAR BİRBİRİNE GİRDİ

İstanbul'da Ramazan Bayramı tatilinde toplu taşıma araçlarının ücretsiz olması yoğunluğa neden olurken, kalabalıktan rahatsız olan vatandaşlar arasında da zaman zaman gergin anlar yaşanıyor. Eminönü- Üsküdar seferini yapan vapurda seyahat eden yolcular arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı.

BİBER GAZI SIKIP HAKARETLER SAVURDU

Yer kapma nedeniyle çıktığı düşünülen tartışmada yolculardan biri diğerine çantasından çıkardığı biber gazını sıktı. Çevredeki yolcular biber gazından etkilenmemek için kaçışırken, kadın yolcuların birbirlerine hakaret ettiği görüldü.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Kavga Eminönü'nden Üsküdar'a kadar devam ederken, gözüne biber gazı sıkılan kadın yolcu, güvenlik görevlilerinden yardım isteyerek biber gazı sıkan kişiden şikayetçi oldu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

Ramazan Bayramı İstanbul Eminönü Üsküdar Kavga 3.Sayfa Güncel Haberler

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen 'seferberlik' hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen "seferberlik" hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Sık sık idrara çıkma neyin habercisi? Günde 10 kere idrara çıkmak normal mi? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? Hababam Sınıfı okulu nerede? Hababam Sınıfı oyuncuları kimler, konusu ne? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filmi oyuncuları kim? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı konusu, oyuncuları ve Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı özeti! 2026 UEFA Avrupa Ligi nerede oynanacak? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Taş Kağıt Makas CANLI izle! KANAL D Taş Kağıt Makas 12. bölüm CANLI izleme linki! Kuruluş Osman CANLI izle! ATV Kuruluş Osman 161. bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! Mehmed Ali Kağıtçı kimdir? Mehmed Ali Kağıtçı kaç yaşında, nereli? Mehmed Ali Kağıtçı hayatı ve biyografisi! Beşiktaş-Trabzonspor ZTK finali hakemi kim? Ziraat Türkiye Kupası final maçını kim yönetecek? Yaprak Dökümü'nde Cem neden öldü? Yaprak Dökümü'nde Cem karakterinin ölüm sebebi ne?
Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

500

Yorumlar (38)

Tetik Deniz:

Kemalist laik sistemin yetiştirdiği süslü manlar

167
417
yanıtYanıtla
Cevap :

Bak bakalım kimler sizin dinciler kavgaya tutuşmuş. Kemalistler değil sizin kafanızdakiler kavga eden.

yanıt201
yanıt83
JY:

METRODA KAVGA EDENLERDE BU KAFASI SARILILARDI. BULUNDUKLARI YERDE HEMEN HERKESIN HUZURUNU BOZUYORLAR.

198
121
yanıtYanıtla
Abdullah Ağaç.:

Kardeş konuşması hangi ırk olduğu ve hangi seçmen olduğu belli yani hani kent .... Hani gizli işler

yanıt6
yanıt1
Mesut Yiğiter:

Sizin beyninizin içi çürümüş sanırım. İster açık ister kapalı olsun, ahlak, edep, davranış v.b. bunlar ailede öğrenilir. Kişi görgüsüz ve bencil yetiştirilmiş ise ne yaparsan yap eğriyi düzeltmek zor olur. Niye acaba her şeyi inanç, giyim, belli etnik kökene bağlama gibi aşağılık bir konu ile bağdaştırıyorsunuz. Tam bir fikri sabitsiniz anlaşılan. Tam bi siyasi kafa. Kokuşmuş zihniyet.

yanıt19
yanıt2
dikduran adam:

senin başı açık dinazor kemalist ablaların kimseye yer bırakmasa olacağı budur

yanıt10
yanıt18
dikduran adam:

başı açıkların ülkeyi getirdiğ hal

yanıt9
yanıt18
Muhammet Öztürk:

Kafası senin gibi aklı olarak sarılı olanlardan korusun rabbim.Bu ne ki

70
22
yanıtYanıtla
VATANDAŞ:

Taşıdığın ismin adamı ol... Yoksa git bedevaya mahkemede değiştiriyorlar

yanıt29
yanıt41
Canım Türkiyem:

Vatandaş kardeşim herhalde yukarıda yorum yapan jy isimli şahsa demiş bunu.

yanıt10
yanıt3
Tüm 38 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title