2 Aylık İkizleriyle Tatile Çıkan Doğa Rutkay Kamal'dan Yaza En Duygusal Veda
Haberler » Magazin » 2 Aylık İkizleriyle Tatile Çıkan Doğa Rutkay Kamal'dan Yaza En Duygusal Veda - Magazin

2 Aylık İkizleriyle Tatile Çıkan Doğa Rutkay Kamal'dan Yaza En Duygusal Veda

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay Kamal'ın 2 aylık ikizleriyle ay başında çıktığı tatil sona erdi. Bebekleriyle ilk kez tatile giden oyuncu, yaşadığı duygusal anları Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü oyuncu Kamal'ın bu ayın başında ailesiyle çıktığı tatili sona erdi. Sevilen oyuncu, önceki gün de ikizlerinden Rutkay Kerim'le poz vererek Ege'ye duygusal sözlerle veda etti.

"İKİZLERLE HAYATIM BAMBAŞKA BİR ROTAYA GİTTİ"

Geçtiğimiz gün ikizleri 2 aylık olan başarılı oyuncu, yazın son günlerinde tatilin tadını çıkardı. Ailesiyle tatil yapan Kamal, bebekleriyle çıktığı ilk uzun tatilde yaşadığı maceraları da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Başarılı oyuncu yaza şu sözlerle veda etti: "Evlatlarla çok sevdiğimiz Alaçatı, Hacımemiş köyümüzdeki kısa tatil sona erdi. Çok değişik bir tecrübeydi aslında, hayatımın bambaşka bir rotaya doğru gittiği aşikardı en azından.

"ÖZGÜR OLMADAN YAŞADIĞIM İLK TATİL"

Rahat öğlen uykuları,ne yersen ye rahatlığı, gece gezmeleri hatta buradan oraya şuradan şuraya da mı gitsek özgürlüğü olmadan yaşadığım ilk tatil. Bebelerin uykusu, açlığı tokluğu, gazı huzuru, ilk gülücüğü, kirpiklerinin rengi, ayakları topuklarının pembeliği, filan derken hop bitti bir ay daha. olmanın önce kendinden bir ufak ufak uzaklaşmak olduğunu söylemek istemem ama öncelik merkezinin değiştiği kesin. Ve bu deri değiştirmek gibi bir şey. Memnunum. Şükran doluyum.

"PİRAYE VE RUTKAY KERİM'İN MENÜLERİNDE BOL BOL SEVGİ VARDI"

Piraye'de Rutkay Kerim' de , bu tatil bol bol rüzgar yedi. Menülerinde anne sütünün dışında, güneş, deniz tuzu, kum, bol bol eş dost sevgisi, çimen kokusu, kelebekler, ağaçların hışırtısı, cır cır böceği sesi ve begonviller vardı. Ve evet sizden gelen o güzel dilekler yazılan yorumlar da cabası... Ve bizi sokakta görüp "Allah bağışlasın, nazarlardan korusun" diyen herkese sevgi selam"


Haber Videosu

: 2 Aylık İkizleriyle Tatile Çıkan Doğa Rutkay Kamal'dan Yaza En Duygusal Veda

Manşet

Haberler