Paralarını alamadıkları için intihar girişiminde bulunan işçiler ikna edildi

Paralarını alamadıkları için intihar girişiminde bulunan işçiler ikna edildi

21.11.2020 09:54 | Son Güncelleme: 21.11.2020 14:12

Çalıştıkları firmada paralarını alamadığını iddia eden bir grup işçi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne geldi. Gruptan 2 kişi köprünün korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken, intihar girişiminde bulunan vatandaşlar ikna edildi. Köprüye gelen grup ise ekipler tarafından gözaltına alındı.

Bugün sabah saatlerinde çalıştıkları firmadan paralarını alamadıkları gerekçesiyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne gelen bir grup eylem yapmak istedi. Köprü üzerinde grubu gören vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, gruptan iki kişi köprü korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

2 KİŞİ KÖPRÜNÜN KORKULUKLARINA ÇIKTI

Ekipler, intihar girişiminde bulunan şahısları ikna edebilmek için yoğun bir çaba sarf etti. Medyaya yansıyan görüntülerde şahıslardan birinin demir korkuluklar üzerinde durduğu görülürken, diğerinin ise deniz tarafına geçerek demirliklere tutunduğu görüldü.

GÖZALTINA ALINDILAR

Uzun süren ikna çalışmasının ardından köprü korkuluklarından indirilen 2 kişi ve gruptakiler gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

TRAFİKTE YOĞUNLUK OLDU

Öte yandan köprüde yaşanan hareketlilik trafiği olumsuz şekilde etkiledi. Köprü üzerinde ve köprüye çıkan yollarda yoğun bir trafik olduğu bilgisine ulaşıldı.

Paralarını alamadıkları için intihar girişiminde bulunan işçiler ikna edildi
Paralarını alamadıkları için intihar girişiminde bulunan işçiler ikna edildi

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (43)
ŞANTİYECİ: kardeşim senin alamadığın üç kuruş yüzünden binlerce aracın boş boş beklemesi sebebiyle milyarlarca mazot havaya uçtu. . . atlayacak adam saniyesine atar kendini hep şov bunlar. . . bende eski çalıştığım yerden 10 yıllık tazminatımı alamadım bende şimdi köprüye çıkayım o zaman. . ne ala memleket yav
YORUMCU: Birde gözaltına almışlar ne hakla atsalar kendilerini daha mı iyi birde kötü muamele birde ceza kesmişler dir bu insanlara utanmadan sıkılmadan
ARMUTLU: Bu akşamki seksen beş milyonluk sözde zımbırtıyı 1000 kişiye çıkarsalar ama yapmazlar çok insan rahat ederdi maalesef nefsi nefsi rabbena hep doldur bana doldurun bakalım burada!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title