Yaramazlık yaptı diye 11 yaşındaki oğlunu oklavayla dövdü! O anlar kamerada - Haberler
Haberi Paylaş

Yaramazlık yaptı diye 11 yaşındaki oğlunu oklavayla dövdü! O anlar kamerada

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Şanlıurfa'da iki gün önce bir iş yeri çalışanı tarafından dövüldükten sonra yere çarpılan küçük çocuğun yaşadığı şiddet hafızalardan henüz silinmezken, benzer bir görüntü de Aydın'da yaşandı. Z.K. evde yaramazlık yaptığı iddiasıyla 11 yaşındaki oğlunu balkonda oklavayla dövdü. Komşuların çektiği videoda çocuğun "Baba vurma" diye yalvardığı görüldü.

Dün akşam saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi'ndeki bir apartmanda meydana geldi. Z.K. evde yaramazlık yaptığı iddiasıyla oğlu H.K'ye oklavaya vurmaya başladı. Baba Z.K. korkudan balkona kaçan oğlunun peşinden gelip, burada da oklavayla dövmeye devam etti.

Küçük çocuğun çığlık seslerini duyan mahalleli, yaşanan şiddeti cep telefonlarının kameralarıyla görüntüledi.

Görüntülerde, Z.K., korkudan balkona kaçan oğlunun peşinden gelerek oklavayla öldüresiye dövdü. Küçük çocuk, annesinden yardım istedi, ama adama balkona çıkmak isteyen eşine engel oldu. Aldığı darbelere dayanmayan H.K.'nin 'Baba vurma' diye seslendiği duyuldu.

Mahallelinin ihbarı üzerine eve gelen polis, Z.K.'yi gözaltına aldı. Emniyete götürülen Z.K., ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Yaramazlık yaptı diye 11 yaşındaki oğlunu oklavayla dövdü! O anlar kamerada
Demirören Haber Ajansı / Murat Gürkan - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (75)
Hekim Dayı RA:Çocuk ne yaptı bilmiyoruz. Baba aşırı tepki vermiş çocugun yalvarması içimi sızlattı baba anneyede güç gösterisi yapıyor bence. Belkide bu işkenceyi anne ve çocuk hergün görüyor kesinlikle araştırılmalı baba uyarılmalı
bilgin:yalanınca. sen neyapacak sın bakalım.
OBJEKTİF:Çucuğun ne yaptığını bilmiyoruz. Baba belki dozajı aşmış olabilir. Bu babayı savunuyor da değiliz. Babayı suçlamakta yarışan yorumcular görüyorum. Ama eminim onların çok büyük çoğunluğu çocukların nasıl yetiştirileceği konusunda zır cahil. Günümüz insanı arkadaşıymış gibi çocuk büyütme gayretinde. Be kardeşim sen baba olarak çocuğunun arkadaşı olacaksan , bu çocuğun babası kim olacak? Bir çocuğun babaya da arkadaşa da ihtiyacı vardır. Sınırsız hoşgörü, hoşgörü değil, başıboş bırakmaktır.
500
title