10 Gün Önce Yanarak Ölen 3 Kişiden 2'sinin Kimlikleri Belirlendi

10 Gün Önce Yanarak Ölen 3 Kişiden 2'sinin Kimlikleri Belirlendi

13.12.2016 16:13 | Son Güncelleme: 13.12.2016 16:13
10 Gün Önce Yanarak Ölen 3 Kişiden 2'sinin Kimlikleri Belirlendi

ADANA'nın Karaisalı İlçesi'nde 3 Aralık'ta bir tarladaki konteynerde çıkan yangında ölenlerin ikisinin 62 yaşındaki Derviş Yılmaz ve 63 yaşındaki Cafer Tayyar Yalaza adlı işçiler olduğu anlaşılırken, üçüncü kişinin ise kimliği araştırılıyor.

ADANA'nın Karaisalı İlçesi'nde 3 Aralık'ta bir tarladaki konteynerde çıkan yangında ölenlerin ikisinin 62 yaşındaki Derviş Yılmaz ve  63 yaşındaki Cafer Tayyar Yalaza adlı işçiler olduğu anlaşılırken, üçüncü kişinin ise kimliği araştırılıyor.

10 gün önce Kırıklı Mahallesi Tahtalı mevkiinde bulunan lahana tarlasındaki bekçi kulübesi olarak kullanılan kenteynerde lüks lambasından çıktığı sanılan yangın, ancak ertesi gün fark edildi.

Tamamen yanmış oldukları için toplanan kemik parçaları Adli Tıp'ta incelemeye alındı. Yapılan DNA incelemesinin ardından kimlikleri belirlenen ve otopsileri tamamlanan Yılmaz ve Yalaza'nın cenazeleri, bugün yakınlarına teslim edildi. Üçüncü kişinin kimliğinin belirlenebilmesi için soruşturma sürüyor. Polisin yangınla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

- Adana

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title