Derviş Yılmaz Haberleri

Derviş Yılmaz haber, Derviş Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Derviş Yılmaz - 23.5.2019
Bolu'da Sağlık Turizmi Çalışmaları
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Derviş Yılmaz, "Sağlık turizmi alanında 50 milyar dolarlık bütçenin en azından 2 milyar dolarını Bolu'ya kazandırmak istiyoruz.
Derviş Yılmaz - 6.1.2019
Batman'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi
Batman'ın Gercüş ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 3 kişi hastaneye kaldırıldıAlınan bilgiye göre, Öteyaka köyünde oturan Derviş Yılmaz (86), Hamdiye Yılmaz (85) ile Mevlüde Muhammed (22) evdeki sobadan zehirlendiklerini fark etmeleri üzerine cep telefonuyla...
Derviş Yılmaz - 21.12.2018
Biga'da Trafik Kazası: 3 Yaralı
Kazada Tuncay Tekin, Derviş Yılmaz Ocak ve Ahmet Ocak yaralandı.
Derviş Yılmaz - 31.1.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Karaisalı'nın Kırıklar Mahallesi'nde, 3 Aralık 2016'da ormanlık alandaki lahana tarlasında bekçi kulübesi olarak kullanılan konteynerde çıkan yangında 3 ayrı noktada kemik kalıntıları bulundu. Tamamen yanıp kül olan konteynerde çevredeki arazileri işleten kişilerin yakınlarından alınan DNA örnekleri ile yapılan karşılaştırmada ölenlerin çiftçiler 62 yaşındaki Derviş Yılmaz ve 63 yaşındaki Cafer Tayyar Yalaza olduğu belirlendi.
Derviş Yılmaz - 13.12.2016
10 Gün Önce Yanarak Ölen 3 Kişiden 2'sinin Kimlikleri Belirlendi
ADANA'nın Karaisalı İlçesi'nde 3 Aralık'ta bir tarladaki konteynerde çıkan yangında ölenlerin ikisinin 62 yaşındaki Derviş Yılmaz ve 63 yaşındaki Cafer Tayyar Yalaza adlı işçiler olduğu anlaşılırken, üçüncü kişinin ise kimliği araştırılıyor.
Derviş Yılmaz - 13.12.2016
Tarladaki Bekçi Kulübesinde Yangın
Kırıklı Mahallesi Tahtalı mevkisinde bulunan lahana tarlasındaki bekçi kulübesinde çıkan yangında ölen tarla sahibi Derviş Yılmaz (62) ve arkadaşı Cafer Tayyar Yalaza'nın (63) cenazelerinin Adana Adli Tıp Kurumundaki işlemleri tamamlandı.
Derviş Yılmaz - 13.7.2016
Üniversitelerin Rektör Adaylığı Seçimleri
Gazi Üniversitesi rektörlük seçimlerinde ise Prof. Dr. Derviş Yılmaz 261 oyla birinci oldu.
Derviş Yılmaz - 12.7.2016
Gazi Üniversitesi Rektörlük Seçimleri Sonuçları
Gazi Üniversitesi rektörlük seçimlerinde, öğretim üyelerinden en çok oy alan aday Prof. Dr. Derviş Yılmaz oldu.
Derviş Yılmaz - 12.7.2016
Gazi Üniversitesinde Rektör Adaylığı Seçimi
Buna göre, seçimlerde Prof. Dr. Derviş Yılmaz 261 oyla ilk sırada yer aldı.
Derviş Yılmaz - 28.6.2016
Gazi Üniversitesinde Rektör Adayı Enflasyonu Yaşanıyor
Adayların yarısına yakını mevcut rektörün atadığı veya görev verdiği kişilerden oluşuyor. Eski rektör yardımcıları, Mahmut Özbay, İbrahim Uslan, Mehmet Türker, eski başhekim Kadriye Altok, eski dekan Hikmet Kavruk, mevcut rektör tarafından atanmıştı. Diğer taraftan daha önceki dekanlardan Sacit Turanlı, Derviş Yılmaz ve Mithat Üner ise tekrar aday oldu.
Derviş Yılmaz - 4.6.2016
Gazi Üniversitesinde Rektörlük Seçimi
Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi ve rektör adayı Prof. Dr. Derviş Yılmaz, "Adalet temelli, liyakat esaslı huzurlu bir üniversite için çalışma ortamı sağlayacağımı taahhüt ediyorum.
Derviş Yılmaz - 4.6.2016
Gazi Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Derviş Yılmaz, Rektörlük Vizyonunu Projelerle Açıkladı
Gazi Üniversitesi rektör Adayı Prof. Dr. Derviş Yılmaz, rektörlüğü boyunca uygulayabileceği “Sürdürülebilir Proje”lerini açıkladı.
Derviş Yılmaz - 18.9.2013
Bugiad'dan Timsah Arena Ziyareti
Bilim İnsanları Dayanışma Derneği (BİDDER) Genel Sekreteri Prof. Dr. Derviş Yılmaz, üniversitelerde en düşük akademisyen maaşının 4 bin lira olması gerektiğini belirterek, "Dünyayla rekabet için bu şart.
Derviş Yılmaz - 18.9.2013
"Dünyayla Rekabet İçin Akademisyen Maaşları Artırılmalı"
Bilim İnsanları Dayanışma Derneği (BİDDER) Genel Sekreteri Prof. Dr. Derviş Yılmaz, üniversitelerde en düşük akademisyen maaşının 4 bin lira olması gerektiğini belirterek, "Dünyayla rekabet için bu şart.
Derviş Yılmaz - 7.11.2012
Çanakkale'den Kısa Kısa
Çanakkale'den ilk kez bir akademisyenin yönetim kuruluna seçildiği federasyonda, diğer kurul üyeleri şu isimlerden oluştu: "Erdal Zorba, İ. Hakkı Mirici, Yusuf Mayda, Sacit Adalı, Burhanettin Uysal, Derviş Yılmaz, Fatih Çatıkkaş, Fatih Ertaş, Yasin Bölükbaşı, Fatih Karakullukçu, Samir Altunkaynak, Adem Ali Yılmaz, Sinan Kartal ve Hacı Dursun Bozo.
Derviş Yılmaz - 2.11.2012
Herkes İçin Spor
-Federasyon yönetimi- Yönetim, disiplin ve denetleme kurulları şu isimlerden oluştu: Yönetim Kurulu: İ. Hakkı Mirici, Yusuf Mayda, Sacit Adalı, Burhanettin Uysal, Derviş Yılmaz, Fatih Çatıkkaş, Fatih Ertaş, Necati Cerrahoğlu, Yasin Bölükbaşı, Fatih Karakullukçu, Samir Altunkaynak, Adem Ali Yılmaz, Sinan Kartal ve Hacı Dursun Bozo Disiplin Kurulu: Vedat Güneş, Kamil Avşaroğlu, Orhan Alpsoy, Hamza Yıldırım ve Burak Demirci Denetim Kurulu: Yahya Zorba ve Cenk Altınbaş -Notlar- Genel Kurulu, bazı illerin vali ve belediye başkanları da izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Derviş Yılmaz Haberleri | Derviş Yılmaz Kimdir - Haberler - Derviş Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Derviş Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Siirt'te tarım aracı devrildi: 4 yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 09:11:36. #1.14#
title