1. Bodrum Futbol Turnuvası'nda İlk Gün Sonuçları

Tff 2. Ligi'nden 8 Takımın Katılımı ile Turgutluspor Bodrum Futbol Turnuvası Adı Altında Her&mak Futbol Organizasyonu Şirketince Düzenlenen Turnuvanın İlk Günü Oynanan 4 Maçla Sona Erdi.

1. Bodrum Futbol Turnuvası'nda İlk Gün Sonuçları

TFF 2. Ligi'nden 8 takımın katılımı ile Turgutluspor Bodrum Futbol Turnuvası adı altında HER&MAK futbol organizasyonu şirketince düzenlenen turnuvanın ilk günü oynanan 4 maçla sona erdi.

Türkiye Futbol Federasyonu denetiminde ve UEFA kriterlerine uygun olarak düzenlenen turnuva maçlarının iddia programında da yer aldığı öğrenildi. Bodrum Belediyesi Bodrumspor ile Milas İlçe Stadı'nda 2 grupta oynanan ilk gün karşılaşmalarında şu sonuçlar alındı:

Bodrum'da oynanan karşılaşmalarda; Turgutluspor - Altınordu : 0-0 Dardanel A.Ş.- Akhisar Belediye 3-1 Milas'ta oynanan karşılaşmalarda ise; Afyonkarahisar - Malatya Belediye 2-6 Marmaris Belediye - Türk Telekom 5-2 31 Mayıs tarihine kadar sürecek olan turnuvanın bir ilk olduğunu söyleyen HER&MAK Halkla İlişkiler Sorumlusu Sabri Canbeyli, gelecek dönemlerde daha geniş katılımlı organizasyonlar yapmayı planladıklarını söyledi. Bu arada turnuvaya katılan teknik sorumlu ve antrenörler, takımları adına turnuvanın en iyi şekilde geçmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Dardanel A.Ş. Teknik Sorumlusu Yakup Öner, özellikle lig sırasında oynatamadıkları futbolcuları turnuvada denediklerini söyledi.

(OU-OK-S)