Şeyma Subaşı'nın 'Yuva yıktın mı?' sorusuna verdiği yanıta Zeynep Yılmaz'dan imalı gönderme - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Şeyma Subaşı'nın 'Yuva yıktın mı?' sorusuna verdiği yanıta Zeynep Yılmaz'dan imalı gönderme

Şeyma Subaşı'nın 'Yuva yıktın mı?' sorusuna verdiği yanıta Zeynep Yılmaz'dan imalı gönderme
Haberler.com - Haberler | Magazin

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, katıldığı bir programda "Yuva yıktın mı?" sorusuna verdiği cevapla gündem olan Şeyma Subaşı'na, Dostoyevski'nin Budala kitabından bir alıntıyı paylaşarak imalı bir göndermede bulundu.

Son günlerde yaptığı açıklamalarda dikkat çeken Şeyma Subaşı, Ali Eyüboğlu ve İlker Buharalı'nın sunduğu Magazin Noteri programında, hakkında merak edilenleri açıkladı. Merak edilen tüm soruları açık yüreklilikle cevaplayan Subaşı, yıllardır gündemden düşmeyen "Yuva yıktı mı" sorusuna da verdiği cevapla dikkat çekti.

"ÇOK SAĞLAM BİR YUVA YA O"

Programda "Şeyma-Acun ilişkisi başladığında evlilik bitmiş miydi?" sorusu üzerine Subaşı, "Kimse kimsenin yuvasını yıkamaz arkadaşlar. Geçin ne olursun. Çok sağlam bir yuva ya o" diyerek cevap verdi. Sunucunun "Seninkini birisi yıktı mı?" sorusu karşısında ise Subaşı "Hayır kimse yıkamaz" sözleriyle evliliğinin bitmesinde üçüncü kişi olmadığını vurguladı.

ZEYNEP YILMAZ'DAN İMALI PAYLAŞIM

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, Şeyma Subaşı'nın açıklamaları sonrası imalı bir göndermede bulundu. Zeynep Yılmaz, Instagram hesabının hikayeler kısmından Dostoyevski'nin Budala kitabından, "Bu devir sıradan insanın en parlak zamanı; duygusuzluğun, bilgisizliğin, tembelliğin, yeteneksizliğin, hazıra konmak isteyen bir kuşağın devridir" alıntısını paylaşarak Şeyma Subaşı'na göndermede bulundu.

Haberler.com - Magazin Haberleri
beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (36)
falana filana gelmiş acun:saf acun zeynep gibi hatunu bırakmış. Her açıdan mükemmel bir kadın bence. yaşını almasına rağmen gayet güzel duruyor acun çok yanlış yapmış. Hem akıllı ve kültürlü hem de taş gibi insan daha ne ister anlamak mümkün değil. Cevap Yaz 0 6 Yayından Kaldır
PAŞALI:2019 yılının en berbat, kişiliksiz, terbiyesiz, utanılacak, kimlikte sözde anne olan tek ünlü Şeyma''dır. Cevap Yaz 0 16 Yayından Kaldır
Adınızı Yazın:Yuva yıkanın yuvası olmaz Zeynep Acuna dönmeli Cevap Yaz 0 6 Yayından Kaldır
Tüm 36 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Şeyma Subaşı'nın olay açıklamalarına Zeynep Yılmaz'dan imalı gönderme

title