ZEKİ ŞİMŞEK HABERLERİ

Zeki Şimşek haber, Zeki Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeki Şimşek

Zeki Şimşek

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970 - ...

Zeki Şimşek Kimdir ?

Zeki Şimşek, 1 Ocak 1970 yılında Yozgat Kadışehri Halıköy'de doğdu. Halıköy İlköğretim Okulu'nda öğrenimini tamamladı. Açık öğretimden liseyi okudu. 2005 yılında yurtdışına yerleşerek, Fransa ve İtalya’da müteahhitlik yapmaya başladı. 2009 yılında Türkiye'ye geri dönüş yaptı. 2009 yılı yerel seçimlerinde Halıköy Belediye Başkanı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Zeki Şimşek - 19.10.2020
Sivas'ta Muhtarlar Günü kutlandı
Hükümet Konağı önünde düzenlenen törende Zara Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Zeki Şimşek, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Zeki Şimşek - 14.10.2020
Zara'da patates hasadı başladı
Patates hasadına kurum amirleri ve Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek katıldı.
Zeki Şimşek - 6.10.2020
Zara Ziraat Odası ekim ayı meclis toplantısı yapıldı
Toplantıda konuşan Oda Başkanı Zeki Şimşek, "Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle oda faaliyetlerimizi sınırlamak mecburiyetinde kaldık.
Zeki Şimşek - 3.10.2020
Zara'da bir köye kütüphane kafe kuruldu
Muhtar Veli İdare, kütüphanenin köye hayırlı olmasını dileyerek, şunları kaydetti: "Hayırsever bir köylümüz tarafından yapılan bağışla içerisinde geçmişte kullanılan, günümüzde kullanılmayan köy ve tarım aletleri, kilimlerden oluşan bir köşe kurduk, bir kısmında da raflar kurarak kütüphane ile kafe kısmı bulunan yarı açık bir yer inşa ettik. Kültür binamızın yanında kurduğumuz kütüphane kafe ile köylülerimiz burada vakit geçirerek kitap okuma imkanı bulacak, sohbet edebilecekler. Ayrıca büyük bir çardak kurarak burada da köylülerimiz açık havada kitap okuyarak, sohbet edebilecekler." Açılış törenine Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, Cumhuriyet Halk Partisi Zara İlçe Başkanı Arslan Karaman, Zara Gençlik Platformu sözcüsü Nusret Öztürk ile köy halkı katıldı.
Zeki Şimşek - 21.9.2020
Zara Ziraat Odasından "Ben de Varım" kampanyası
Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle uzaktan eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerin tablet ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla "Ben de Varım" kampanyası başlattıklarını söyledi.
Zeki Şimşek - 17.9.2020
Zara Ziraat Odasından çiftçi çocuklarının eğitimine destek
Zara Ziraat Odasında düzenlenen protokol imza töreninde konuşan Oda Başkanı Zeki Şimşek, protokolün hayırlı olmasını dileyerek, "İlçemizde faaliyet gösteren yaklaşık 5 bin çiftçimiz bulunmakta.
Zeki Şimşek - 1.9.2020
Zara'da hasat sonu şenliği düzenlendi
Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek ve ZASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Topkaya da proje hakkında bilgi verdi.
Zeki Şimşek - 30.8.2020
Kalp doktoru doğaya da hayat veriyor
Bölgeyi ziyaret eden Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek de "Prof.
Zeki Şimşek - 27.8.2020
Zara'da bal hasadı sona erdi
Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, Danışık köyü Taşdeğirmeni mevkisinde bulunan arıcı Metin Erkan'ı ziyaret ederek, bal sağımı hakkında bilgi aldı.
Zeki Şimşek - 15.8.2020
Terk edilen yaylada tek başına yaşıyor
Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek de "Geldim, gördüm, kendisini takdir ettim, biraz da hayretler içerisine düştüm.
Zeki Şimşek - 13.8.2020
Zara Ziraat Odası Başkanı Şimşek'ten köy gezileri
Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, köylerde çiftçilerin sorunlarını dinledi.
Zeki Şimşek - 30.7.2020
Zara'da biçerdöverler denetlendi
Oda Başkanı Zeki Şimşek ise "Üç yıldır Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğümüz ile biçerdöverlerin denetimlerini yapmaktayız.
Zeki Şimşek - 28.7.2020
Zara'da hayvan pazarı açıldı
Belediye Başkanı Fatih Çelik ve Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, kurbanlık hayvan satıcılarının hizmetine açılan Şehitler Mahallesindeki canlı hayvan pazarını ziyaret etti.
Zeki Şimşek - 14.7.2020
Zara Tarım ve Orman Müdürlüğünün yeni personeli göreve başladı
İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünü ziyaret eden Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, göreve başlayan iki ziraat mühendisi, dört veteriner hekime hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Zeki Şimşek - 13.7.2020
Zara Ziraat Odasından üyelerine ücretsiz kantar hizmeti
Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, odaya ait sanayi sitesindeki tesislerde faaliyet gösteren 14 metre uzunluğunda, 60 tonluk elektronik tır kantarından odaya kayıtlı olan üyelerin ücretsiz hizmet alabileceğini belirtti.
Zeki Şimşek - 7.7.2020
Zara Ziraat Odası Meclis Toplantısı Ütük köyünde yapıldı
Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, koronavirüs döneminde toplantıları uzaktan yaptıklarını söyledi.
Zeki Şimşek - 7.1.2020
Zara'da "Bir Kap Mutluluk" projesi
Yem dağıtımına, Kaymakam Sayın'ın yanı sıra Belediye Başkanı Fatih Çelik, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Ufuk Ateş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mutlu Bulut, Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, okul müdürleri ile öğrenciler katıldı.
Zeki Şimşek - 6.12.2019
Zaralı çiftçilere kara buğday desteği
Konu hakkında AA muhabirine açıklama yapan Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, "ZASİAD desteği ve odamız öncülüğünde 2020 yılında Zara merkez köyler, Bolucan, Eymir köyleri ile Şeyhmerzuban Mahallesinde 60 dönüm arazide ilk kara buğday ekimini gerçekleştireceğiz.
Zeki Şimşek - 22.10.2019
AK Parti Zara İlçe Başkanlığı'na Okur getirildi
Toplantıya İl Genel Meclis Üyesi Etem Yiğit, belediye meclis üyeleri, Zara Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Zeki Şimşek, mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Zeki Şimşek - 19.10.2019
Sivas'tan kısa kısa
- Zara'da Muhtarlar Günü kutlandı Zara ilçesinde Muhtarlar Günü düzenlenen programla kutlandı. Zara Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği tarafından düzenlenen program, Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması ile başladı. Daha sonra Zara Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen programda konuşan Kaymakam Mehmet Sayın, "Zara ilçemiz köy sayısı olarak da fazla olmasının avantajlarını yaşıyor. Muhtar sayımızın fazla olması, Muhtarlar Günü'nün de heyecanlı, yüksek katılımlı geçmesini sağlıyor." dedi. Belediye Başkanı Fatih Çelik ise mahalle muhtarlarıyla istişareli ve katılımcı hizmetler yaptıklarını belirterek, "Köy muhtarlarımızla da görüşmeler yaparak gücümüz nispetince köylerimize de hizmet sunmaya çalışıyoruz." diye konuştu. Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Şimşek de muhtarlara hak ettikleri değeri veren ve bugünü armağan eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.
Zeki Şimşek - 8.10.2019
Zara'da patates hasat şenliği düzenlendi
İlçede soğuk hava deposu kurulması gerekliliğini vurgulayan Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek ise şunları kaydetti: "DSİ'nin sulama sistemi ile ilçemizde geniş çaplı göletlerimiz oldu.
Zeki Şimşek - 3.9.2019
Milletvekili Yılmaz, Sivas'taki Ziraat Odası Başkanları ile bir araya geldi
Toplantıya, Gürün Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Aktepe, Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, Şarkışla Ziraat Odası Başkanı Azimet Topçu, Kangal Ziraat Odası Başkanı Basri Çoban, Ulaş Ziraat Odası Başkanı Ziyaettin Gazioğlu, Gemerek Ziraat Odası Başkanı Ferman Orhan Çilkaya ile Koyulhisar Ziraat Odası Başkanı Vedat Canan katıldı.
Zeki Şimşek - 6.8.2019
ZZOB'da buğday eleme hizmeti başladı
ZZOB Başkanı Zeki Şimşek, yaptığı açıklamada, bu yıl odaya ait Zara Küçük Sanayi Sitesi'nde özel bir firmaya işletmesini devrettikleri tesislerde buğday eleme faaliyetlerine başlanıldığını aktardı.
Zeki Şimşek - 31.7.2019
Zara'da biçerdöverler denetlendi
Konu ile ilgili AA muhabirine açıklama yapan Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, "İki yıldır Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü ile birlikte ilçe merkezi ve kırsalında biçerdöver çalışmalarını inceliyoruz.
Zeki Şimşek - 25.7.2019
Zara'da lisanslı depoculuk bilgilendirme toplantısı düzenlendi
Toplantıya, Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, oda meclis üyeleri ile çiftçiler katıldı.
Zeki Şimşek - 24.7.2019
Zara'da biçerdöver ve hububat alım fiyatları belli oldu
Oda Başkanı Zeki Şimşek, AA muhabirine, çiftçilerin fiyat karmaşası yaşamamaları amacıyla piyasa araştırması yaptıklarını belirtti.
Zeki Şimşek - 18.7.2019
Zara'da biçer döver makinesi hizmete sunuldu
Törene, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ufuk Ateş, Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek ilçe çiftçiler katıldı.
Zeki Şimşek - 14.7.2019
Aydın'da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı
Olay yerine gelen ekipler Cavit Cırık'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Araçta bulunan Zeki Şimşek (56) yaralandı.
Zeki Şimşek - 11.7.2019
ZASİAD üyeleri Zara'da
İlçe Jandarma Komutanlığı ile Zara Ziraat Odasını da ziyaret eden heyet, Oda Başkanı Zeki Şimşek'ten ilçenin tarım ve hayvancılığı hakkında bilgiler aldı.
Zeki Şimşek - 26.6.2019
Zara'da muhtarlar toplantısı düzenlendi
Toplantıya, il genel meclis üyeleri Etem Yiğit, Hakan Eser, Zara Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Şimşek, kurum amirleri ile muhtarlar katıldı.
Zeki Şimşek - 22.6.2019
Zara Ahmet Çuhadaroğlu MYO'da mezuniyet heyecanı
Törene, kurum amirleri, Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, öğrenciler ile veliler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zeki Şimşek Haberleri | Zeki Şimşek Kimdir - Haberler - Zeki Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeki Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. Sivas'ta Muhtarlar Günü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 16:14:05. #1.14#
title