Zeki Alasya'nın Eşinden Duygusal Mesaj

Zeki Alasya'nın Eşinden Duygusal Mesaj

12.05.2015 14:29 | Son Güncelleme: 12.05.2015 14:44

4 gün önce hayat arkadaşını kaybeden Jülide Alasya, birlikte çekildikleri fotoğrafı Instagram'da paylaşıp duygusal bir mesaj yayınladı.

8 Mayıs sabahı tedavisini gördüğü karaciğer rahatsızlığına yenilerek hayata veda eden Zeki Alasya için, eşi Jülide Alasya duygusal bir mesaj yayınladı.

DUYGUSAL MESAJ YAYINLADI

Instagram sayfasında eşiyle çekilen fotoğrafını paylaşan Jülide Alasya altına, "Sevgiliyi, aşkımı, dostumu, hiç büyümeyen, kocaman altın yürekli, yaramaz çocuğumu kaybettim. Acımı tarif edecek cümle yok...Tek tesellim bir eli elimde diğeri Zeyno'da. Bir an canı yanmadan ama canımdan can kopararak huzur içinde gitti... En başta hastanede bize kendi en yakınlarıymış gibi davranan doktor, hemşire ve tüm personele, sevenlerine, sadece Türkiye'den değil, tüm dünyadan arayıp acımı paylaşmak isteyenlere, destek olanlara çok teşekkürler... Kendisinin de dediği gibi 'Arkasında bu kadar çok eser bırakan kişiler ölmez', o da ölmedi... Son bir şey; sevgili yârim, ben seni çok ama pek çok sevdim varsa bir hakkım helal olsun..."


Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (30)
MURAT DALKILIÇ DELİSİ :)): Kabrin gülle dolsun mekanın cennet olsun :((
AKAR: Allah rahmet eylesin
GÖZDE: başimiz sagolsun tüm herkezin yuregini barcaladi yureyimi ailesinin de sabirliklar versin buyuk usta
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title