Yusuf Günay Haberleri

Yusuf Günay haber, Yusuf Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Günay - 16.03.2021
Kaptan Muslera, Galatasaray ile nikah tazeledi
Mustafa Cengiz: Böyle bir saygınlığı lafla alamazsın"İki rakibimiz de üzülmesin, orta yolu bulsunlar""Hocamızın her şeyden haberi var"Abdurrahim Albayrak: Muslera benim sağ kolum"Luyindama ve Marcao'da da sona yaklaştık"Yusuf Günay: Dünyada örnek gösterilebilecek bir kişilikMuslera: Zamanında...
Yusuf Günay - 12.03.2021
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kadın basketbol takımıyla bir araya geldi
Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Stadı'nda gerçekleşen buluşmada, Başkan Cengiz'in yanı sıra Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile Galatasaray Sportif AŞ'nin basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Oytun Özer de yer aldı.
Yusuf Günay - 11.03.2021
Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, erkek basketbol takımıyla bir araya geldi
Yeni oyuncuların kulübün büyüklüğünü daha iyi anlamaları için bu etkinliği düzenlediklerini vurgulayan Ekrem Memnun, şu görüşleri paylaştı: "Anlık sarsıntılar geçirmek; becerilerimizi, geçmişte yapmış olduğumuz ve ileride yapabileceğimiz şeyleri elimizden alamaz. Hiç kimseyi buraya hiçbir şey beceremeyen insanlar olarak getirmedik. Sadece hepimiz kim olduğumuzu hatırlayalım, kendimize ve birbirimize inanalım. Kulübümüzü layıkıyla temsil edip sezonu bitirelim. Başkanımıza ve yöneticilerimiz Yusuf Günay ile Oytun Özer'e çok teşekkür ediyorum.
Yusuf Günay - 09.03.2021
PFDK'dan Galatasaray ve Trabzonspor başkanlarına ceza
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bugün yapılan toplantı sonrası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun aldığı kararları açıkladı. PFDK tarafından alınan kararların öne çıkanları şu şekilde: "GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. sporcusu KEVIN ANTONIO J. MIRALLAS Y CASTILLO'nun, 02.03.2021 tarihinde oynanan GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ Süper Lig müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FRAPORT TAV ANTALYASPOR Kulübünün, 04.03.2021 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-FRAPORT TAV ANTALYASPOR Süper Lig müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 10.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada FRAPORT TAV ANTALYASPOR Kulübü sporcusu RUUD JORGE BOFFIN'in, rakip takım mensuplarına yönelik hakareti nedeniyle FDT'nin 41/1-a ile 35/4. maddeleri uyarınca ve FDT'nin 12. maddesinin uygulanması suretiyle 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, MKE ANKARAGÜCÜ Kulübünün, 03.03.2021 tarihinde oynanan MKE ANKARAGÜCÜ-GALATASARAY A.Ş. Süper Lig müsabakasında, protokol tribününe talimatta belirlenen sayıdan fazla kişinin alınmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 48.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) Aynı müsabakada MKE ANKARAGÜCÜ Kulübünün, protokol tribününde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, GALATASARAY A.Ş.'nin, 03.03.2021 tarihinde oynanan MKE ANKARAGÜCÜ-GALATASARAY A.Ş. Süper Lig müsabakasında, protokol tribününde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, GALATASARAY A.Ş.'nin, kulüp resmi internet sitesinde ve kulüp resmi sosyal medya hesabında sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı FDT'nin 38/4. Maddesi uyarınca 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, GALATASARAY A.Ş. başkanı MUSTAFA CENGİZ'in, kulüp resmi internet sitesinde yer alan sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle ve kulüp resmi sosyal medya hesabında sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı FDT'nin 38/1-b maddesi uyarınca 20 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,(oyçokluğu) GALATASARAY A.Ş. idarecisi ABDURRAHİM ALBAYRAK'ın, sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı FDT'nin 38/3-b maddesi uyarınca İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) GALATASARAY A.Ş. idarecisi YUSUF GÜNAY'ın, sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı FDT'nin 38/3-b maddesi uyarınca İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) TRABZONSPOR A.
Yusuf Günay - 06.03.2021
Galatasaray, Türk Telekom Stadı'nın çatısına GES kuracak
Yapılan anlaşmayla ilgili 9 Mart Salı günü Türk Telekom Stadı'nda imza töreni düzenleneceği kaydedildi. Törene, kulüp başkanı Mustafa Cengiz, başkan yardımcısı Yusuf Günay ve Enerjisa Enerji Üst Yöneticisi (CEO) Murat Pınar'ın katılacağı belirtildi.
Yusuf Günay - 05.03.2021
Galatasaray Sportif AŞ'nin yeni yönetim kurulu üyeleri seçildi
Galatasaray Sportif AŞ'nin 3 yıl süre ile görev yapacak yeni yönetim kurulu üyeleri seçildi.
Yusuf Günay - 05.03.2021
4 Mart 2021 Haberleri
4 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Yusuf Günay - 04.03.2021
Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay ve Mustafa Muhammed, PFDK'ye sevk edildi
Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Galatasaray Kulübünün yanı sıra başkanı Mustafa Cengiz ile yöneticileri Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay ve sarı-kırmızılı futbolcu Mustafa Muhammed'i Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.
Yusuf Günay - 04.03.2021
Galatasaray'a disiplin sevki şoku
Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcısı Yusuf Günay ve sarı-kırmızılı futbolcu Mostafa Mohamed, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.
Yusuf Günay - 17.02.2021
Fenerbahçe'den Galatasaray'ın açıklamalarına cevap
"Tribünlere 250 kadar insan alındı" Galatasaray Kulübünün derbide statta 3 bine yakın taraftar bulunduğu iddialarının doğru olmadığını bildiren Metin Sipahioğlu, şunları söyledi: "Derbide tribünlere 250 kadar insan alındı. Nerede bu 3 bin kişi? Yalanlarınızla bütün Türkiye'yi kirlettiniz. ya çıkıp özür dileyeceksiniz ya da yalan söylediğinizi kabul edeceksiniz. Herkes, yalanla beslendiklerini bilecek ve açıklamalarını sorgulayacak. 1907 Tribünü'nün ortasında bir bölüm insan var. 3 bin kişi falan yok. Emniyet güçleri de 250 kişi olduğunu tespit etti." Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın açıklamalarını da sert bir dille eleştiren Sipahioğlu, "Sözlerine çok dikkat etsin.
Yusuf Günay - 09.02.2021
Galatasaray'da yeni transferler için imza töreni yapıldı
Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirilen imza törenine kulüp başkanı Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Kançal, yönetim kurulu üyesi Mahmut Recevik, Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Oytun Özer ile yeni transferler Mustafa Muhammed, Henry Onyekuru, DeAndre Yedlin, Gedson Fernandes katıldı.
Yusuf Günay - 09.02.2021
Son dakika haber | Galatasaray'da yeni transferler için imza töreni yapıldı (2)
Galatasaray'da ara transfer döneminde kadroya katılan 5 futbolcu için imza töreni düzenlendi. Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirilen imza törenine kulüp başkanı Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Kançal, yönetim kurulu üyesi Mahmut Recevik, Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Oytun Özer ile yeni transferler Mustafa Muhammed, Henry Onyekuru, DeAndre Yedlin, Gedson Fernandes katıldı.
Yusuf Günay - 09.02.2021
Son dakika haberi! Galatasaray'da yeni transferler için imza töreni düzenlendi
Türk Telekom Stadyumu'nda düzenlenen imza törenine, yeni transferler Gedson Fernandes, DeAndre Yedlin, Henry Onyekuru, Mostafa Mohamed'in yanı sıra; başkan Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Kançal da katıldı.
Yusuf Günay - 07.02.2021
6 Şubat 2021 Haberleri
6 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Yusuf Günay - 04.02.2021
Mustafa Cengiz gündeme dair açıklamalarda bulundu
Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde: "Galatasaray'a zarar vermeme noktasında adım attık. Bana böyle bir şey nasip olmasın. Ben bunu hissetsem bile taraftarımdan binlerce özür dilerim. Kafama sıkar giderim. Bunu söyleyeyim. Samimi olarak söylüyorum. Ben bir kulum. Hata ile münezzeh değilim. Hata yapabilirim. Bir şeyi kasıtlı olarak Galatasaray aleyhine, armaya ihanet ettiremez. İşimde iflaslar da yaşadım. Çok acı yaşadım. Arkamdan çok hançerlendim. Galatasaray söz konusu olunca ona her şey feda olsun. Bunu benden sonra gelecek tüm yöneticilerimiz ve taraftarlarımız için dilerim. Nitekim taraftarlarımız yağmur, çamur, kar demeden destek veriyor. Bazılarını duyuyorum. Maça gelecek parası var, dönecek parası yok. Ben bu insanlara ihanet etmem, edemem. Elimden gelenin yaparım. Sağ olsun belli bir grup muhalif bizi beceriksiz, vasat görüyor. Bazı üçkağıtlarda, dolambaçlı yollara sapmakta, bazı yalanlarda becerikli değiliz. Hep bunu anlatmaya çalışıyorum. Galatasaray bir kültürdür. Galatasaray bir dürüstlük abidesi olmak durumundadır. Her şeyi sorabilirsiniz bana." "ERENCAN KONUSUNDA ÇOK AYIP EDİYORLAR" "Erencan (Yardımcı) konusunda çok ayıp ediyorlar. Rakip takımlarımızın taraftarlarının attığı bazı tweetler gördüm. Diyor ki orada, siz 100 bin Euro eden bir futbolcuyu 4 milyon küsüre nasıl yolladınız. 100 bin Euro imiş onun değeri… 4 milyon 200 bin TL'ye nasıl sattınız diyorlar. 4 milyon 200 bin TL Euro mu TL mi rakam yok… Buna şark kurnazlığı denir… Biz kesinlikle limitler içinde kaldık. TFF ve Kulüpler Birliği toplantısında TFF'ye sordum. 21 kulübün temsilcilerine açıklayın dedim. Hangi kulübün ne kadar açığı var? Açıklanmadı. Mahremiyet dediler. Sen diyorsun ki benim 490 milyon TL küsür, ötekinin 350 milyon TL küsür limiti var. Bu aldatıcı. İnsanlar ben 490 milyon TL harcayabilirim sanıyor. Yanlış. Bunun içinde bütün ücretler, teknik kadro ücretleri, bonservisler… Hepsi var. Bunlardan bana arta kalanı ben açıklıyorum, siz de açıklayın dedim. Fair ne demek? Dürüst, adil mertler demek. Ben açıklıyorum siz de açıklayın dedim. Benim 1 milyon Euro'ya yakın limitim var dedim. Bir takım artıda, diğer takım ekside olduğunu söyledi. Trabzonspor artıdayız dedi. Ne kadar olduğunu söylemedi. Diğerlerinden açıklamalarını istedim. TFF açıklasın dedim. Hala buradan TFF'ye sesleniyorum. Dedikodulara mahal vermeden, lütfen her kulübün ne kadar harcama limiti vardı, ne kadar aştılar? Bu sene ve geçen sene dahil... Ben Galatasaray açıklasın istiyorum. Hani diyorlar ya efendim açıklasın. Ben bunu görüyorum ve iki kat artırıyorum." "BEN AÇIKLIYORUM, DİĞER KULÜPLER DE AÇIKLASIN" "Ben bunu açıklıyorum. Diğer kulüpler de açıklasın. TFF açıklayamaz. Mahremiyet var, izin alması gerek. Doğru. KVKK Kanunu gereği. O zaman diğer kulüpler açıklasın. Ben açıkladım. 1 milyon Euro harcama limitim var ve bu limit içerisinde kaldım. TFF Lisans Kurulu tek tek didikledi. TFF bu konuda dürüst ve açık. Yetmiyor. Ben UEFA'dan da denetleniyorum. Ernst & Young da bizi tek tek denetliyor." "TFF CEZA VERMEK ZORUNDA" "TFF Vermek zorunda. TFF bizim milli kuruluşumuz. Ben TFF'yi zora sokmam. Adil olması için elimden geleni yaparım. Her türlü desteği veririm. Şimdi bir camiadan korkup birtakım kuralları ertelemek, kırmızı ışıkta geçeni yeşil gibi yazmak, gelecek kuşakları ve bir nesli, bir ülkenin mahşeri vicdanını ve ahlakını öldürür." "ERENCAN'I SORUYORSUNUZ, EMİN'İ NİYE SORMUYORSUNUZ?" "Bu çocuklar bizim, teknik kadromuzun, hocamızın geleceği. Biz bunlara dayanarak ve güvenerek Ozan Kabak gibi ilerliyoruz. Hocamız Fatih Terim'in de scout ekibinin de şahsen benim de en büyük güvencesi bu gençler. Geçtiğimiz günlerde bana çok değerli bir oyuncumuz geldi. Bizim 21 kişilik kadromuz içinde olan bir oyuncu. Biz bu oyuncuyu Boluspor'a bedava verdik. Emin Bayram… Bir kişi sordu mu? Rakiplerimize ve müzmin muhaliflerimize sesleniyorum. Onlara da Allah selamet versin. Bir kişi Emin Bayram neden Boluspor'a bedelsiz olarak gitti diye sordu mu? 400 bin - 500 bin Euro'ya neden Erencan'ı verdiniz diyorlar. Erencan, Ali Yavuz Kol ve Emin Bayram gibi bizim geleceğimiz. Niye Emin Bayram'ı sormuyorsunuz? Çünkü oynamak istiyorlar. U19'lar, U17, U16'lar kalktı. Rezerv ligler harekete geçemedi. Bu futbolcular ne yapacak? Paslanacak. Emin Bayram başka bir kulübe giderse para alacaktı. O kulübe gidersem oynayamam dedi. Boluspor'da oynarım dedi. Erencan Eyüpspor'da oynarım dedi. Forvet hattında boşluk vardı. Ali Yavuz Kol aynı şeyi söylüyor. Erencan bana göre kaç milyon Euro? Sana göre 100 bin Euro. Nereden çıkarıyorsun bunu? Hangi pazara koydun? Hangi köle pazarında satıyorsun?" "OMAR'IN MAAŞINI TAM OLARAK ÖDEDİK" "Biz isteseydik Omar hazırdı. Maaşını 1 milyon Euro erteleyelim, sana da avans gibi öderiz diyebilir miydik? Yapabilirdik bunu. O da buna hazırdı ama hayır. Nasıl biz Emre Akbaba sakatken tam maaşını ödediysek, nasıl sevgili Musleramız sakatken tam maaşını ödediysek Omar Elabdellaoui'nin de maaşını tam ödeyeceğiz. Ödüyoruz zaten. Sakat oyuncumuza teklif bile etmedik o hazır olduğu halde. Galatasaray kültüründe, Türk kültüründe bu yok. Sakat adama bunu yapmayalım dedik. Edepli ol, müeddep ol, edebini haddini sana bildirirler." "BEŞİKTAŞ'A KATILIYORUM" "Beşiktaş'a katılıyorum. Görüyorum ve artırıyorum. Neden sadece devre arası deniyor? Geçen transfer sezonlarını da görelim. Neden sadece bu devre arası? Sicil kurulu, TFF bu konuda çok hassas. TFF kimin ne yaptığını biliyor. Tek tek incelesin. Bizi Price Waterhouse, TFF ve UEFA inceliyor. UEFA'dan istirham ediyorum incelesin. Bir önceki Aziz Yıldırım yönetiminde UEFA'ya bakan arkadaş geldi bana 'Bizi de savundunuz' diyerek teşekkür etti. Ben hem Fenerbahçe'nin hem Beşiktaş'ın hem Trabzonspor'un ceza almamasını söyledim. Türkiye bir futbol ülkesi, lütfen tolerans gösterin, Türk futbolunun önünü kesmeyin dedim. Söylemişler. Bunu söylediğimde UEFA'nın tecrübeli yetkilileri neredeyse sandalyeden düşeceklerdi. Ben dedim diye oldu demiyorum. UEFA'ya gittiğimizde bizim arkadaşlar vardı. Bir tane avukat yoktu. Sonra bu arkadaşlar bütün TFF'yi sonra bütün devleti alıp çıkartmalar yaptılar. Peki biraz nasıl gittik UEFA veya CAS'a? İpipullah sivri külah. Yalnız başımıza. İlk görüşmeye çok değerli bir avukat grubu geldi. Young Boys'un eski başkanı, UEFA çalışanı. Avrupa'ın çok değerli önde gelen avukatlarından birisi. Yanında da İsviçre'de büyümüş yedi dil bilen bir Türk kızımız vardı. Bunlar dinleyebilir miyiz dedi? İlk gidişimizdi. Görüşmelerin ardından çıktık havalanına gidiyoruz. Avukatlara döndük, ne düşünüyorsunuz davamızı alır mısınız dedik. Cevaben sizi avukata ihtiyacınız yok, boşuna para vermeyin dediler." "BİZ GEDSON TRANSFERİNİ GEÇ GİRDİK" "TFF sicil kurulu dürüst bir kuruluş. Tek tek hesaplıyor. Biz Gedson transferini geç girdik. Hiç düşündünüz mi neden diye. Kurlar saat 15.00'te güncellendiği için üç kuruş da oradan faydamız olacaktı. Biz o kadar hassas, dikkatli davrandık. Bunu kalkıp da genç futbolcumuzu yıpratırıcı şekilde sormak çok ayıp. Neden Emin'i sormuyorsunuz? Türk futbolunun geleceği bunlar. Ali Yavuz'u neden sormuyorsunuz? Çünkü kalpleri fesat. Çünkü kendisi ne şeytanlık düşünüyorsa sizi de öyle görüyor. Diyorum ki bunun aksini kanıtlayın ben alırım. Biz Erencan'ı karşı kulüp memnun olmadığı takdirde aynı bedelle geri alırız. Asla bir üçkağıt yok. Biz o çocuğa bu garantiyi verdik." "YÜZDE 60'A YAKIN GELİRİMİZDE KAYIP VAR" "Yüzde 60'a yakın gelirimizde kayıp var. Türkiye'de ilk defa 1 Milyar TL limitini aşan, 140 Milyon Euro olan ilk kulübüz gelir anlamında. Gelirimiz %60 azalırken, giderimiz de tam tersi %60 oranında arttı ve büyük bir makas oluştu. Burada bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Kapıları açıp milletten para toplayarak 250 Milyon TL'ye yakın tribün gelirini yaratma şansımız yok pandemi var. Dünyadaki bütün kulüpler zarar etti. Barcelona indirimler istiyor. Bir tek İngiliz kulüpleri biliyorsun sahip statüsünde onlar da biraz dayanabiliyorlar. İngiltere, İspanya, İtalya hariç yaprak kımıldamıyor. Onlar da dengeli kımıldıyor indirim istediler Roma dahil. Bütün futbolcuları feragat etti. Teknik adamları feragat etti. Bizde de ediyorlar. Herkes konuştu. Mangalda kül bırakmadı. Sadece Galatasaray'ın futbolcuları ve teknik heyeti indirim yaptı. Ben hepsine teşekkür ediyorum, şükranlarımı iletiyorum buradan. İndirmeyenler, tartışmalar oldu onlar bizim aramızda. 1-2 oyuncumuz var onlarla da belirli bir noktaya geleceğiz inanıyorum. Buradan yapılandırmaya girmem gerek. Devlete teşekkür etmem gerek. Devlete teşekkür edince bize yandaş diyorlar. Yok yahu! Ne alakası var! Sen dürüst olacaksın. Sen hangi siyasi görüşte olursa olsun mülahazan dürüst olacaksın. Örnek olacaksan yiğidin hakkını yemeyeceksin. Kim olursa olsun. İster siyaseten birlikte ol ister olma. Ben buradan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Eski Maliye Bakanımıza ve Yeni Maliye Bakanımıza teşekkür ediyorum. Dev bir iş yaptılar. Yani kulüpler için yapılandırmayı iki keredir yapıyorlar. Ben ilk geldiğimde 380 milyon TL'lik yapılandırma yaptım. Döviz yani Euro cinsinden olan borçları TL'ye çevirdim yarısını erteledim ne kadar? 1 yıl. Ancak yetmedi, ödeyemiyoruz. Sağolsun devlet müdahale etti ve 5 yıla erteledi. Biz bunun görüşmelerini eski TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman döneminde başladık. 10 yıl dedik artı 4 yıl ödemesiz. Niye 10 yıl artı 4 yıl? Kimse sormuyor bize. Yahu sebep şu bizim o dönem kulüplerimizin borcu 1.4 Milyar TL toplam. Toplam geliri ne? Bunun dörtte biri. Bunu ödemen için 4 yıl ödememe süresi geçirmen gerekiyor. Ben devletten geldim, devletimin en ufak milimetre zarara düşmesini istemem. Benim için önce devlet ve millet, sonra Galatasaray gelir. Biz böyle büyüdük, aldığımız eğitim de bu. O nedenle hiçbir kulübün de zarar görmesini istemem. Devletimiz sağolsun 10 yıla çıkaramadılar ama 5 yıl yaptılar. Vaay! Ayağa kalktılar Ziraat Bankası önderlik ediyor. Sen Galatasaray'ı teslim ettin. Yahu güzel kardeşim aç oku faaliyet raporlarını. Sen zaten 2030'a kadar zaten her şeyi vermişsin. Devlet, bütün Euro borçlarını TL'ye çeviriyor ve sana %3, %5 yıllık ödemeli getiriyor. Fakat sen onu bile ödeyemiyorsun. Devlet kalkıyor diyor ki sen bunu 5 yılda ödeyemezsin ben bunu 10 yıla çıkarıyorum. Fakat birtakım sesler, konuşunca devlet de sinirleniyor, devletin de bir asabı var. Devlet de izliyor milletini. Devlet, 7+2 yaptım dedi. Sıfıra getiriyor. Bankalar Birliği… Onlara saldırı var ama ben isim vererek teşekkür ediyorum. Sevgili Hüseyin Aydın'a, Denizbank Genel Müdürü Hakan Bey'e ve Aktifbank'a teşekkür ediyorum. Ellerinden geleni yaptılar kolay değil. Ben 2.5 yıl faiz ödemeyeceğim. 2.5 yıldan sonra 7 yılda ödeyeceğim. Daha imzalamadım. İmzalamayalım diye bizi mahkemeye verdiler. Bize kayyım gelsin diyen, kayyım atansın diyen nabekar bizi mahkemeye verdiler. Bankalar Birliği de şaşırdı. Ne diye verdiler? Yapılandırmayı durdurun diye. Böyle bir şey olabilir mi yahu? Süreyi 5 yıla, 10 yıla çıkardılar. Faizi en düşük hale getiriyor. Ödemeyi faiz en düşük hale getiriyor ve ödeme şekline getiriyor. Hayır diyor! Galatasaray'ın teminatı. Benden ekstra Galatasaray Adası'nı istediler onu da veremem dedim. Eski ne kadar? Eskiden verilmiş. Benden önce verilmiş ne kadar teminat varsa aynı teminatı verdik. Senin hisselerin zaten rehinliydi bre gafil! Bre aymaz! Biraz oku! İkra! Read! Hangi dilde söyleyeceğimi şaşırdım. Bakın finansmanın vadesi 2.5 + 7 yıl. 1.5 yıldan sonra faiz ödemeleri 2.5 yıldan sonra ana para ödemeleri başlayacak. Bakın iyi not alın ey mahkemeye verenler! Ben bunları aslında onlara anlatmıyorum. Sevgili taraftarımıza anlatıyorum, bize oy veren, bize destekleyen halası kalp ile destekleyen taraftarımıza anlatıyorum. Muhaliflere anlatmıyorum. Onlar zaten biz Ay'da yürüsek Mars'ta yürüdü diye kandırdınız derler. Daha önceki sözleşmemizde 2+3'tü. 1.5 yıldan sonra sadece faiz ödemesi yapacağız. Ana para ödemesi şu yüzdelerde. Daha imzalamadık. Toplam ana paranın yüzdesi olarak 2023-24'te %3, 2024-2025'te %5, 2025-2026'da %7.5, 2026-2027'de %10, 2027-2028'de %12.5, 2028-2029'da %16, 2029-2030'da %46. Şimdi herkes aday olsun. Biz bunu imzalarsak herkes aday olsun. Ama ücretleri düşüreceksin, amatörler otarşik olacak. Kendi yağıyla kavrulacak. Yani donanımlı ve paralı geleceksin. Yok öyle! Yapılandırma bu. Daha çok açıklanacak şey var ama mahremiyet var. Belki bunları açıkladığım için Bankalar Birliği rahatsız olmuş olabilir. Kendilerinden özür dilerim. Bankalar Birliği'ne yapılan saldırılardan da bıktım. Günah. Yapmayın, teşekkür edin. Zaten bazı insanlar bize teşekkür etmememek için Galatasaray'ın adı büyük diyor. Tabii zaten Nijerya gelip yapıyor. Kızılhaç yapıyor her şeyi. Biz değil banka yapıyormuş her şeyi. Tabii ki Galatasaray'ın adı büyük. Onu en iyi biz biliyoruz. O Galatasaray'ın adı için biz ölüyoruz. Senin gibi bir tane loca almayan, yardıma 5 kuruş para vermeyen, klavye delikanlılığı yapmıyoruz. Sen yapmaya devam et." "BİZ KİME TALİPSEK SCOUT MAAŞI VERMİYORLAR" "Sevgili hocam orada çok güzel bir ironi yaptı aslında bir laf daha vardı aslında ona bağlı. Ben onu da söyleyeyim; 'Millete scoutluk yapmaktan usandık' dedi. Biz kime talipsek scout maaşı vermiyorlar. Değerli Emre Utkucan'a selam olsun. Değerli bir kardeşimiz. Hoca çok güzel bir ironi yaptı ben de yapmıştım ama hocamın ki daha etkili oluyor çünkü işin içinde oyuncularla iç içe. Doğru söylüyor yani bir daha bizi beklemeyin diyor. Daha önceden haber vereyim siz çalışın dersinize diyor. Çok güzel ironi ve espri tebrik ediyorum hocamı. Ben başkan oldum ayın 24'ünde devraldım. Görevi devraldığımda transfer yasağı vardı. 32 milyon TL hemen ödememiz gerekiyordu. SGK ve TFF'ye. Basketbolda da vardı. Hemen 1-2 gün içinde transfer yasağını kaldırdık. Daha N'Diaye'yi satmamıştık. N'Diaye'den gelen para yoktu. Şubat'ta geldi bize. Biz bunu kapattık, tahtamızı açtık 3 gün içinde ve hocamızın talibiyle Nagatomo'ya talip olduk. Bu transferlerde Abdurrahim Albayrak'a teşekkür ediyorum. Çok üzdüler Abdurrahim'i, Yusuf Günay'ı… Yapmayın arkadaşlar yahu! Bizim yönetim kurulu üyelerimize tek tek, hepsi çalıştı.
Yusuf Günay - 01.02.2021
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'dan taraftarlara mesaj
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, sarı-kırmızılı taraftarlara geleceğe yönelik mesaj verdi.
Yusuf Günay - 20.01.2021
19 Ocak 2021 Haberleri
19 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Yusuf Günay - 19.01.2021
Galatasaray ile Modern Çikolata arasında iş birliği anlaşması yapıldı
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı'ndaki imza töreni Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, yönetim kurulu muhasip üyesi Dorukhan Acar ve Modern Çikolata Gıda ve Sanayi A.
Yusuf Günay - 11.01.2021
Yusuf Günay'dan Ali Koç'a Oğulcan Çağlayan yanıtı
Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun (UÇK) sarı kırmızılı takımın genç oyuncusu Oğulcan Çağlayan'a verilen cezanın takipçisi olacaklarını söylemesinin ardından sosyal medyasından bir açıklama yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yusuf Günay Haberleri | Yusuf Günay Kimdir - Haberler - Yusuf Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Yönetimin istifaya davet ettiği Mustafa Cengiz'den şok çıkış: Kalıp savaşacağım ve daha se
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 06:22:19. #1.15#

title