Yüreğil Haberleri

Yüreğil haber, Yüreğil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yüreğil - 05.08.2021
Tarladaki minik kızın dikkati büyük bir felaketi önledi
Minik Şeyma'nın dikkati sonrası felaketten dönülürken, Sındırgı Orman İşletme Müdürü Erdoğan Demirci, Yüreğil İşletme Şefi V.
Yüreğil - 24.05.2021
AK Parti Burdur Milletvekili Özçelik, Bucak Ovasının "büyük ova koruma alanı" ilan edildiğini bildirdi
Özçelik, ildeki büyük ovaları şu şekilde sıraladı: "Ağlasun ilçesindeki Öteyüz Ovası, Çeltikçi ilçesinde Çeltikçi Ovası, merkezdeki Eğneş Ovası, Yeşilova ilçesindeki Erle Ovası, Karamanlı - Tefenni Ovası, Gölhisar Ovası ve Bucak Ovası" AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur da kararın Bucak'a hayırlı olmasını dileyerek Bucak Ovası'nın merkez, İncirdere, Üzümlübel, Kuşbaba, Kestel, Keçili, Anbahan, Yüreğil, Ürkütlü, Karaaliler, Uğurlu, Gündoğdu, Avdancık, Karapınar ve Susuz köylerini kapsadığını, toplam alanının 11948,2475 hektar olduğunu bildirdi.
Yüreğil - 14.10.2020
Son dakika haber: Afyonkarahisar'da uyuşturucu operasyonu
Dazkırı ilçesine bağlı Yüreğil köyünde oturan C.
Yüreğil - 17.09.2020
Afyonkarahisar'da uyuşturucu operasyonunda iki zanlı yakalandı
Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Dazkırı ilçesinde, A.A. ve Yüreğil köyünde M.
Yüreğil - 24.04.2020
Denizli'de hayırseverler 74 kişinin veresiye defterlerindeki borcunu ödedi
Buldan ilçesine bağlı Yalçınkaya Mahallesi ile Serinhisar ilçesine bağlı Yüreğil Mahallesi'ndeki 2 bakkala giden hayırseverler, veresiye defterindeki borçlara karşılık ödeme yaptı.
Yüreğil - 07.01.2020
Sındırgı'da taşımalı eğitime 1 gün ara verildi
Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada "Sındırgı ilçesinde kar ve olumsuz hava koşulları nedeniyle kırsal mahallelerden Çayır, Gözeren, Tepeköy, Yaylabayır, Kürendere, Çıktıkçı, Şapçı, Sinandede, Kınık, Yüreğil ve Şahinkaya kırsal mahallerinde taşıma ile ilçe merkezindeki okullara gelen öğrencilerimiz için 07.
Yüreğil - 06.01.2020
Sındırgı'da taşımalı eğitime kar engeli
Açıklamada, bu nedenle kırsal Çayır, Gözeren, Tepeköy, Yaylabayır, Kürendere, Çıktıkçı, Şapçı, Sinandede, Kınık, Yüreğil ve Şahinkaya mahallelerinden taşımayla ilçe merkezindeki okullara gelen öğrenciler için okulların yarın tatil edildiği kaydedildi.
Yüreğil - 12.09.2019
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
Dazkırı Kaymakamı Coşkun, vatandaşlarla buluştu Dazkırı Kaymakamı Mesut Coşkun, Yüreğil köyünde bulunan vatandaşlarla bir araya geldi.
Yüreğil - 09.07.2019
Burdur'da elektrik kesintileri
Burdur Valiliğinden yapılan açıklamada, yatırım programı kapsamında tesis çalışması nedeniyle yapılacak enerji kesintisinin ilçeye bağlı Yüreğil ve Anbahan köylerinde olacağı kaydedildi.
Yüreğil - 29.06.2019
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
Dazkırı'daki yaz Kuran kursları Dazkırı kaymakamı Mesut Coşkun, Yüreğil köyündeki yaz Kuran kursunu ziyaret etti.
Yüreğil - 06.03.2019
Balıkesir'de 7 İlçe ve 100 Mahalleye Yangına İlk Müdahale Sistemi ve Su Tankeri
'GÖNÜLLÜ İTFAİYECİLİK GELİŞİYOR' Kentte gönüllü itfaiyeciliği teşvik ettiklerini söyleyen Başkan Kafaoğlu, "7 ilçemize 7 adet yangın hızlı söndürme sistemi kazandırıyoruz. Gönüllü itfaiyeciliği teşvik ediyoruz. Balıkesir'imizin yüzde 47'si ormanlık, yüzde 28,5'i tarım alanından oluşmaktadır. Kırsal alandaki mahallelerimizde şu ana kadar mevcut 662 adet su tankerimiz var. Büyükşehir tarafından ve çeşitli kurumlar tarafından dağıtılan tankerlerimize Büyükşehir olarak 100 adet daha su tankeri ilave ediyoruz. Böylece 762 kırsal mahallemizde su tankerimiz bulunmuş olacak. 900 kırsal mahallemiz olduğu hesap edilecek olursa, geri kalanları da önümüzdeki yıllarda tamamlayarak, kırsal mahallerimizde su tankeri olmayan kalmayacak. İtfaiyecilikte önemli yeri olan gönüllü itfaiyeciliği kırsal mahallelerimizde yönlendirilebilir hale getirerek maksimum performans hedefliyoruz. Özellikle kırsal bölgelerde açılacak gönüllü itfaiye merkezleriyle vatandaşlarımıza eğitim ve teçhizatlar verilerek, yangınla mücadelede etkinlik sağlanacaktır. Bu kapsamda Sındırgı Yüreğil Mahallesi'nde ilk gönüllü itfaiye istasyonunu kurduk.
title