Yunanistan'ın Kos Adası Karması ile Bodrum Marmara Koleji Basketbol Takımı Dostluk Maçı Yaptı

Yunanistan'ın Kos Adası (İstanköy) Karmasından Oluşan Hippocrates Of Cos Bayan Basketbol Takımı ile Bodrum Marmara Koleji Bayan Basketbol Takımı, Muğla'nın Bodrum İlçesinde Dostluk Maçında Karşı Karşıya Geldi.

Yunanistan'ın Kos Adası Karması ile Bodrum Marmara Koleji Basketbol Takımı Dostluk Maçı Yaptı

Yunanistan'ın Kos Adası (İstanköy) karmasından oluşan Hippocrates Of Cos Bayan Basketbol Takımı ile Bodrum Marmara Koleji Bayan Basketbol Takımı, Muğla'nın Bodrum ilçesinde dostluk maçında karşı karşıya geldi.

Marmara Koleji Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmayı Bodrum Marmara Koleji 62-56 kazanırken, karşılaşmada dostluk mesajları verildi. Her iki takımın oyuncuları, maç öncesinde rakip takımın ülke bayraklarını açarak poz verdiler. Yunan takımının antrenörü Drossos Dimitris, maç sonrası yaptığı açıklamada, "Arkadaşız, dostuz. Tüm heyecanımız güzel bir dostluk maçı olması içindi. Buraya davet edildiğimiz için çok mutluyuz. Biz de buradaki arkadaşlarımızı Yunanistan'a davet ediyoruz" dedi.

Bodrum Marmara Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Gönenç Benibol ise, aynı bölgenin insanları olduklarını belirterek, komşu ülkenin temsilcileriyle birlikte olmaktan çok mutluluk duyduklarını söyledi.

(OU-EYB-OK-S)