Yetişkin film yıldızı Şahin K.'nın paylaştığı video, izleyenlerin ağzını açık bıraktı
Haberler » Güncel » Yetişkin film yıldızı Şahin K.'nın paylaştığı video, izleyenlerin ağzını açık bıraktı - Haber

Yetişkin film yıldızı Şahin K.'nın paylaştığı video, izleyenlerin ağzını açık bıraktı

Yetişkin film yıldızı Şahin K., market ürünleri ile yakalanan kadınların videosunu paylaştı. Kısa sürede çok sayıda yorum alan videoda, kadınların üzerinden çıkanlar izleyenleri şaşkına çevirdi.

Yetişkin film yıldızı Şahin K.'nın paylaştığı video, izleyenlerin ağzını açık bıraktı

Bir döneme damga vuran yetişkin film yıldızı Şahin K., sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

VİDEO SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Kısa sürede büyük yankı uyandıran videoda iki kadının elbiselerinin içine gizledikleri market ürünleri ile yakalandığı görülüyor. Mağaza yetkililerinin baskısı ile kıyafetlerinin içine sakladıkları ürünleri çıkartan kadınlar, kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı.

İZLEYENLER HAYRETLER İÇİNDE KALIYOR

Çok sayıda yorum alan videoda kadınların kıyafetlerinin içine sakladıkları ürünlerin fazlalığı izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor.


Haber Videosu: Yetişkin film yıldızı Şahin K.'nın paylaştığı video, izleyenlere pes dedirtti!
HABER YORUMLARI (53)

 • BURHAN ALP.:
  Nedense islamın en doğru şekilde yaşayacağımızı, adaletin doruk noktasına çıkacağını düşündüğüm dönem maalesef en kötü dönemler oldu. Bu kötü dönemlerden biri de daha önce adı anılmasında dahi utanılan o. ç larının sözlerine değer verilmesi. . . Nereye gittiğimiz konusunda bir bilgim olmamakla beraber, kesinlikle hiç iyi bir yere de gitmeyeceğimiz kessin.
 • TALİPB:
  İSLAM DAİMA İYİLİĞİ EMREDER. KÖTÜ AMELLERDEN AMEL SAHİPLERİ SORUMLUDUR. VE O KİŞİLER BELLİKİ KİMLİKLERİNİ GİZLEMEK İÇİN ÖRTÜNMÜŞLER EN KOLAY YOL.
 • TEK GERÇEK:
  İslam TEK Doğru olan, Müslümanlar farklı olduğundan bunlar da munafıklık alametlerinden. Çakma Müslümanlar üzerinden İSLAMA Laf söylemeyin, Söyletmeyin.
 • SAMİM:
  İnsanlar sadece böyle çalarak değil. Sahte ihale alıp, kul hakkına girip, adam kayırıp, torpil yapıp yandaşını işe alıpta milletin emeğini çalabilir.
Tüm 53 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.