Haberler

Son dakika haberi | Ziraat oda başkanları Malatya Büyükşehir'in hizmet ve yatırımlarını gezdi

Abone Ol

Son dakika haberlerine göre Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından üreticilere yönelik yapılan hizmet ve yatırımlar Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sığırcı tarafından Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Yunus Kılıç ve ilçe ziraat oda başkanlarının katıldığı bir programla tanıtımı gerçekleştirildi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından üreticilere yönelik yapılan hizmet ve yatırımlar Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sığırcı tarafından Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Yunus Kılıç ve ilçe ziraat oda başkanlarının katıldığı bir programla tanıtımı gerçekleştirildi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi fiziki hizmetlerinin yanında Malatya'nın geleceğine yön verecek olan milyonluk hizmet ve yatırımları bir bir hayata geçiriyor.

Büyükşehir Belediyesi hizmet ve yatırımları hakkında bilgiler aktaran Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sığırcı, "Büyükşehir Belediyemizin çiftçilerimize yönelik yapmış olduğu hizmet ve yatırımları Ziraat Odası Başkanlarımızla birlikte geziyoruz. Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan Fidancılar ve Peyzajcılar Sitesi, Dünya Kayısı Merkezi, Buğday Pazarı ve Kuru Kayısı Lisanslı Soğuk Hava Deposu'nu programımıza katılan arkadaşlarla birlikte gezdik. Bu hizmetlerin Malatya'mıza kazandırılmasında büyük emekleri olan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Yunus Kılıç ise gezi sırasında yapmış olduğu konuşmada, "Oda Başkanlarımızla birlikte Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan hizmetleri geziyoruz. Çiftçi temsilcileri olarak bu hizmetleri çok önemsiyoruz. 2020 yılında Malatya olarak bir milat yaşadık. Lisanslı Depoların oluşumu, Toprak Mahsullerinin Kayısı alımı ile birlikte kayısı ürünümüz değerine ulaştı. Bugün Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan 5 bin tonluk Lisanslı Kayısı Deposunu da ziyaret ettik. Üreticilerimize şunu ifade etmek istiyorum. Buraya teslim edilen ürün emin ellerde demektir. Önümüzdeki sezon rekolte yüksek olduğu zaman üreticilerimiz kayısılarını Lisanslı Depoya teslim edeceklerdir. Fiyat istikrarının da bundan sonra bu şekilde devam edeceğine inanıyorum. Bu lisanslı depolar olmazsa çiftçimizin alın teri, emeği boşa gidecekti. Malatya olarak bunu aştık. Bu hizmetlerin yapımında emeği geçen tüm yetkililere Milletvekillerine, Belediye Başkanımıza üreticilerimiz adına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. - MALATYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Büyükşehir Belediyesi Ziraat Odası Yunus Kılıç Malatya Yerel Toplum Haberler Son Dakika

Bakmadan Geçme

Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 6-7 Aralık Benzine ve Motorine İndirim veya Zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! Trabzonspor - Çorum FK maçı CANLI izle! Trabzonspor - Çorum FK maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? 6 Aralık Kabine toplantısı kararları! SON DAKİKA! Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları! Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi ne zaman? ZTK KURA ÇEKİMİ TARİHİ Kabine toplantısı konuları! GÜNDEMDE NELER VAR? 6 Aralık Kabine toplantısı konuları neler? Kabine toplantısı bitti mi? SON DURUM! Kabine toplantısı gündeminde neler var? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi partiden milletvekili? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun hayatı! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu neden istifa etti? İYİ Parti'li İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu hangi partiye katıldı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İstanbul su kesintisi listesi!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title