Haberler

Yozgat'ta Yol Yapım Çalışmaları Hızlandı

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’ta 2011 yılından itibaren yatırım programına alınan karayolları bölünmüş yol çalışmalarının devam ettiğini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yozgat ziyaretinde yollara dikkat çekmesinin ardından çalışmaların daha da hızlandığını söyledi.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat'ta 2011 yılından itibaren yatırım programına alınan karayolları bölünmüş yol çalışmalarının devam ettiğini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yozgat ziyaretinde yollara dikkat çekmesinin ardından çalışmaların daha da hızlandığını söyledi.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Doğu Anadolu bölgesini batı illerine bağlayan Uluslararası E-88 Karayolunda yürütülen çalışmaları inceledi. Başer, Başıbüyüklü köyü istikametinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı

Milletvekili Başer, Yozgat'ta E-88 Karayolunun Yerköy-Çelikli ve Yozgat şehir merkezine giriş kısmında bölünmüş yol asfaltlamalarının son günlerde hızlandırıldığını, kısa sürede tamamlanıp, yüksek standartlı yolların hizmete sunulmasına çalışıldığını belirterek, " Karayolu'nun Yozgat şehir merkezine giriş kısmındaki çalışmaların tamamlanmasının ardından şehir içerisinden geçen kesimine başlanılacak. Bu yıl içerisinde karayolunun şehir merkezinden geçen kesimindeki çalışmaların bitirilmiş olacak." dedi.

Milletvekili Başer, yol çalışmalarının sürdüğü Başıbüyüklü köyü giriş yolundaki köprünün de onarımının yapılacağını ve köy yolunun da asfaltlanacağını sözlerine ekledi. - YOZGAT

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Recep Tayyip Erdoğan Yusuf Başer AK Parti Yozgat Yerel Haberler

Adıyaman'da 14 yaşındaki kız çocuğu kendini asarak intihar etti

Adıyaman'da 14 yaşındaki kız çocuğu kendini asarak intihar etti

Trump'a suikast girişiminde bulunan gencin aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu

Trump'a suikast girişiminde bulunan gencin aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu

İzmir'de elektrik akımına kapılan 2 kişinin ölümüyle ilgili 15 şüpheli gözaltına alındı

İzmir'de elektrik akımına kapılan 2 kişinin ölümüyle ilgili 15 şüpheli gözaltına alındı

Ekonomist Timothy Ash'ten 'enflasyon' açıklaması: Tek haneli rakamlara indirmek zor olacak

Ekonomist Timothy Ash'ten "enflasyon" açıklaması: Tek haneli rakamlara indirmek zor olacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title