Haberler

Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, FairyTale Weddings 22 düğün fuarına katıldı

Abone Ol

Evlilik hazırlığındaki çiftlere, düğün mekanından gelinlik modeline, güzellik ve bakım uygulamalarından organizasyon firmasına kadar çok sayıda alternatif sunan 'FairyTale Weddings 22' düğün fuarı, Sheraton Otel'de gerçekleşti.

Evlilik hazırlığındaki çiftlere, düğün mekanından gelinlik modeline, güzellik ve bakım uygulamalarından organizasyon firmasına kadar çok sayıda alternatif sunan 'FairyTale Weddings 22' düğün fuarı, Sheraton Otel'de gerçekleşti. Fuara, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da katıldı.

Düğün hizmeti sunan firmaların stant açtığı etkinlikte, alanında uzman isimler söyleşiler yaptı. Oyuncu Hande Kazanova'nın sunuculuğunda gerçekleşen fuarın açılış kurdelesini Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kesti. Fuarda önce TÜSİAV Yönetim Kurulu Başkanı Veli Sarıtoprak ile birlikte stantları gezen Yaşar, daha sonra sunucu Kazanova tarafından en çok nikah kıyan belediye başkanı olarak sahneye davet edildi.

En çok nikah kıyan Belediye Başkanı

Düğün sektörünün birçok sektöre de güç verdiğini belirten Yaşar, "Artık her sektör kendini yeniliyor. Dünya yenileniyor, Türkiye yenileniyor. Benim evlendiğim zamanda düğünler farklıydı, çocuklarım evlendiğinde farklıydı, torunlarımız evlendiği zaman da daha farklı olacak. Düğün sektörü devamlı gelişiyor. Düğün sektörü beyaz eşyasından mobilyasına, takısından fotoğrafına kadar yüzlerce sektöre de güç veriyor. Düğünler herkesin bütçesine göre planlanıyor. Ben belediye başkanı olmadan tekstil sektöründe sanayici ve işadamıydım. Belediye başkanı olduğumda çocuğumun, torunumun nikahını kıyar mısın diye çok fazla istek aldım. Siz de biraz önce bana en çok nikah kıyan belediye başkanı ünvanını verdiniz. Ben kimseyi kırmadım elimden geldiği kadar nikahları kıymaya çalıştım" dedi.

"Yarım asırdır evliyim"

Konuşmasında mutlu bir evliliğin sırlarını da anlatan Yaşar, yarım asırdır evli olduğunun altını çizerek, "Evlilik tek taraflı yürümez. Erkek kadının ailesine saygı göstermezse kadın da erkeğin ailesine saygı göstermez. Bir defa yalan söylenirse güven sarsılır. Nikahın ömür boyu bir yastıkta bitmesini diliyorum. Bunu başarmanın yolu saygıdan, dürüstlükten ve onuruyla yaşamaktan geçiyor. Nikahları kıymadan önce çiftlere ne söylemem gerektiğini düşündüm ve konuşmamı önce evliğin nasıl güzel bir şekilde yürüyebileceğini, çiftlerin birbirlerine nasıl davranması gerektiğini ve daha sonra da doğacak olan çocukların bu ülkenin birliğine, beraberliğine ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyetine sahip çıkacak bireyleri yetiştirmelerini dileyerek bir format hazırladım ve bunu her nikahta söylüyorum" diye konuştu. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Hande Kazanova Sheraton Otel Evlilik Düğün Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

Mesut Yar hangi partiden aday? Mesut Yar Belediye Başkanı Aday Adayı mı oldu, hangi partiden aday oldu? Tevfik Göksu kimdir? FOX Çalar Saat konuğu Tevfik Göksu kaç yaşında, nereli? Tevfik Göksu biyografisi! VİZESİZ YUNAN ADALARI LİSTESİ | Hangi Yunan adaları vizesiz? Yunanistan kapıda vize ücreti ne kadar? Yunan adalarına nasıl gidilir? 7 günlük turist vizesi hangi tarihlerde geçerli? Yunanistan 10 ada vize muafiyeti ne zaman başlayacak? SARI KODLU İLLER 8 ARALIK 2023 | Sarı kod hangi illerde? Meteorolojinin uyardığı sarı ve turuncu kodlu 14 şehir hangileri? Yerli malı haftası ne zaman? Yerli malı haftası 2023 hangi tarihte, ayın kaçında? Filiz Taçbaş kimdir, kaç yaşında? Filiz Taçbaş hangi dizilerde oynadı? BURÇLAR DEĞİŞTİ Mİ 2023? Burç tarihleri niye, nasıl değişti? 2023 hangi ay hangi burç? Gizem Bağdaçiçek kimdir, kaç yaşında? Gizem Bağdaçiçek neden gözaltına alındı? 8 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL? Bugün okullar tatil mi, var mı, yok mu? İstanbul'da bugün okullar da kar tatili var mı? BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 8 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (8 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? İSKİ BARAJ DOLULUK ORANI 2023: İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa barajlarında son durum nedir? Yağışlar barajları ne kadar doldurdu? Bugün maç var mı? 8 Aralık hangi takımın maçı var, saat kaçta? Dün gece deprem oldu mu? 8 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title