Üniversite Öğrencileri Akçakoca'yı Gezdi - Haberler
Haberi Paylaş

Üniversite Öğrencileri Akçakoca'yı Gezdi

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Üniversite Öğrencileri Akçakoca'yı Gezdi

‘Üniak Düzce’ üyesi 900 üniversite öğrencisi Akçakoca’ya bir gezi düzenledi.

'Üniak Düzce' üyesi 900 üniversite öğrencisi Akçakoca'ya bir gezi düzenledi.

Düzce Üniversitesi'nin merkez kampüs ve ilçe kampüslerindeki öğrencilerinden oluşan 900 Üniak üyesi genç, Akçakoca'nın farklı tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etti. Sabah saatlerinde 20'nin üzerinde otobüsle ilçeye giriş yapan Üniak Düzce üyesi gençler, ilk olarak Çuhallı çarşısından Merkez çarşıya bir yürüyüş gerçekleştirdi. Merkez çarşıdan tekrar otobüslere binen bine yakın üniversiteli gençler, Ceneviz kalesini ziyaret ederek oradan Cumayanı mesire alanına geçtiler.

Cumayanı mesire alanında birlikte yemekler yiyen Düzce Üniak üyesi gençler, daha sonra tarihi Hemşinköyü Camii'ni ziyaret ettikten sonra, geldikleri otobüslerle Düzce ve diğer ilçelerdeki kampüslerine döndüler.

Üniak Düzce gençleri adına geziyle ilgili olarak basın mensuplarına bir açıklama yapan Akçakoca MYO Üniak Başkanı Enes Kara, bu gezinin öğrenim yılı başından beri düzenledikleri ikinci gezi olduğunu söyleyerek, bu gezilerinde kendilerine destek olan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici'ye teşekkürlerini iletti. - DÜZCE

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Düzce Üniversitesi, Akçakoca, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title