Haberi Paylaş

Tayinleri Çıkan Vali Yardımcısı ve Kaymakamlara Veda Yemeği Tertip Edildi

Tayinleri Çıkan Vali Yardımcısı ve Kaymakamlara Veda Yemeği Tertip Edildi

Erzincan da görev yapan Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Tercan Kaymakamı Osman Güven, Otlukbeli Kaymakamı Mehmet Fatih Kara ve Kemaliye Kaymakamı Alper Çifci son yayınlanan kaymakam ve vali yardımcılarının görev yerlerinin değiştirilmesine ilişkin mülki idare amirleri atama ve yer...

Erzincan da görev yapan Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Tercan Kaymakamı Osman Güven, Otlukbeli Kaymakamı Mehmet Fatih Kara ve Kemaliye Kaymakamı Alper Çifci son yayınlanan kaymakam ve vali yardımcılarının görev yerlerinin değiştirilmesine ilişkin mülki idare amirleri atama ve yer değiştirmesi kararnamesi ile Erzincan'a veda ediyorlar.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş tarafından Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Tercan Kaymakamı Osman Güven, Otlukbeli Kaymakamı Mehmet Fatih Kara ve Kemaliye Kaymakamı Alper Çifci ve eşlerinin onuruna veda yemeği tertip ettiler.

Düzenlenen veda programına Vali Ali Arslantaş, Eşi Hatice Arslantaş, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı, Tümgeneral Kemal Başak, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Eşi Gülnaz Başsoy, kaymakam ve eşleri ile protokol mensupları katıldı.

Yenilen yemeğin ardından katılımcıların duygu ve düşüncelerinin alındığı programda İstanbul da ki terör saldırısını lanetleyerek, patlamada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar dileyen Erzincan Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Tercan Kaymakamı Osman Güven, Otlukbeli Kaymakamı Mehmet Fatih Kara ve Kemaliye Kaymakamı Alper Çifci veda konuşmalarında Vali Ali Arslantaş ile birlikte çalışmaktan duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, ataması yapılan meslektaşlarına başarı dilediler.

Programda konuşan Vali Arslantaş ise İstanbul da ki terör saldırısını lanetleyerek, patlamada hayatını kaybeden şehitlere Allah'tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diledi.

Vali Arslantaş konuşmasının devamında; kaymakam ve vali yardımcıları kararnamesi ile ataması yapılan Erzincan Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Tercan Kaymakamı Osman Güven, Otlukbeli Kaymakamı Mehmet Fatih Kara ve Kemaliye Kaymakamı Alper Çifci'ye yeni görev yerlerinden başarılar dileyerek, güzel ve mutlu günler geçirmelerini diledi.

Konuşmaların ardından Vali Ali Arslantaş, Eşi Hatice Arslantaş ve 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Erzincan'ı unutmamaları adına Erzincan Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Tercan Kaymakamı Osman Güven, Otlukbeli Kaymakamı Mehmet Fatih Kara ve Kemaliye Kaymakamı Alper Çifci'ye Erzincan bakırı ve çeşitli hediyeler takdim ettiler. - ERZİNCAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Ahmet Türköz Osman Güven Erzincan Tercan Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title