Haber : Sevenleri İnci Çayırlı ile Özlem Giderdi - Haberler

Haberi Paylaş

Sevenleri İnci Çayırlı ile Özlem Giderdi

Sevenleri İnci Çayırlı ile Özlem Giderdi

Türk Sanat Müziği’nin divalarından İnci Çayırlı yönetimde Tepebaşı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu beklenen konseri ile özlem giderdi.

Türk Sanat Müziği'nin divalarından İnci Çayırlı yönetimde Tepebaşı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu beklenen konseri ile özlem giderdi.

Şef İnci Çayırlı'nın sevenleri ile uzun bir aradan sonra yeniden buluştuğu "Gönlümüzdeki Şarkılar" konseri, Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Neveser Kökdeş ve Yıldırım Gürses'in unutulmaz eserlerinin seslendirildiği konser sonunda Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, "İnci Çayırlı'nın tekrar aramızda olması bizleri çok mutlu etti. İnci Çayılı ve TSM Koromuz Eskişehirlilerle daha çok bir arada olacak, bu mutluluğu paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.

Şef İnci Çayırlı da, "Ailem Eskişehir'de Başta Başkanım Dt. Ahmet olmak üzere sevenlerimiz beni ve koroyu hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Bizlere hep destek oldu. Ramazan dolayısıyla bu konserde sizlerle yeniden bir araya geldik. Teşekkür ediyorum" diye konuştu. - ESKİŞEHİR

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Zübeyde Hanım Tepebaşı Çayırlı Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title