Haberler

Özel Zonguldak Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Açılışı Yapıldı

Özel Zonguldak Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi açılışı yapıldı.

Özel Zonguldak Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi açılışı yapıldı.

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan tarafından Ontemmuz Mahallesi Mimar Sinan sokakta Özel Zonguldak Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa, Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak Genel İl Meclisi Başkanı İsmail Terzi, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, MHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Ahmet Şehit, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat ve davetliler katıldı.

Açılışta kurdele kesiminin ardından Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan ve beraberindekiler, Özel Zonguldak Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini gezdi.

Ayrıca açılışta, Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan'ın, Özel Zonguldak Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde bulunan çocuklarla ilgilenmesi büyük ilgi gördü. - ZONGULDAK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Oğuz Kağan Köksal Saime Toptan Ak Parti Yerel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

title