Haberler

Milletvekili Başer, "Yozgat'ı Aranan İl Haline Getireceğiz"

Yozgat’ı eğitim, sağlık, sanayi, tarım ve hayvancılıkta aranan bir il haline getirmek için çalıştıklarını belirten AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat halkına vefa borçlarını kente hizmet ederek ödediklerini söyledi.

Yozgat'ı eğitim, sağlık, sanayi, tarım ve hayvancılıkta aranan bir il haline getirmek için çalıştıklarını belirten AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat halkına vefa borçlarını kente hizmet ederek ödediklerini söyledi.

Yozgat Belediyesi Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesisi açılışına gelen AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat halkına AK Parti hükümetine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Milletvekili Başer, "2001 yılından itibaren Yozgat halkının desteğini hep yanımızda hissettik. 1 Kasım seçimlerinde Yozgat olarak bir tarih yazdınız. Ama hepsinden önemli si 'biz emeğimizi bölüşürüz vatanımızı böldürmeyiz' diyerek Cumhuriyet Meydanı'nda FETÖ terör örgütü mensuplarına haykırarak onların alçak saldırılarına dur demek için meydanlara koştuğunuz için aziz Yozgatlı kardeşlerime teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığımız güçle bu vatanı asla böldürtmeyeceğiz. Gelecek kuşaklara güçlü bir Türkiye bırakmak için dünden daha çok çalışacağımızı aziz Yozgat halkına ve Türk halkına hizmetkarlık yapacağımızı bilmenizi istiyorum. Biz AK Parti olarak Yozgat insanına vefa borcumuz var. Onu da hizmet olarak insanımıza ödemek boynumuzun borcu." dedi.

Yozgat'a yapılacak olan sağlık tesisleri ile hem kenti sağlık üssü haline getireceklerini hem de vatandaşların sağlık hizmeti almak için başka illere gitmesinin önüne geçeceklerini vurgulayan Milletvekili Başer, "Yozgat'ımızı eğitimde, sağlıkta, kültürde, tarım ve hayvancılıkta, sanayide aranan bir il haline getirmek için yolumuza devam ediyoruz. Önümüzdeki dönem içerisinde havaalanı inşaatımızla, organize sanayi bölgesi ile beraber yapacağımız küçük sanayi sitesiyle Yozgat'ı layık olduğu yere getirmek için gayret göstereceğimizi bilmenizi istiyorum." diye konuştu. - YOZGAT

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Yozgat Belediyesi Yusuf Başer AK Parti Yerel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Bakmadan Geçme

YKS 200, 210, 220, 230, 240, 250, 260, 270, 280, 290, 300 puanla nereye girebilirim? YKS hangi bölümler gelir? Han Yunus nerede? Han Yunus nereye bağlı? Han Yunus nasıl yönetiliyor? Rahmi Özkan'ın hastalığı nedir, neden hastaneye kaldırıldı? Avukat Rahmi Özkan'ın sağlık durumu nasıl? Tercih yapıp yerleşmeyince OBP puanı düşer mi? Tercih yapınca OBP puanı tekrar kullanılır mı? Elias Jelert kimdir? Elias Jelert nereli, kaç yaşında? Elias Jelert Kristensen hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? İLAHİYAT BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İlahiyat taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! Samsun Tekkeköy'de deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 16 Temmuz Samsun'da nerede deprem oldu? Luan Peres kimdir? Luan Peres nereli, kaç yaşında? Luan Peres hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? ATT TABAN PUANLARI 2024 | İlk ve Acil Yardım Paramedik Bölümü üniversite kontenjanları ve başarı sıralamaları! EA (eşit ağırlık) Bölümleri neler? Eşit Ağırlık puanıyla hangi bölümler seçilir? Eşit ağırlıkta en iyi bölüm hangisi? YKS CEVAP KAĞIDINI GÖRÜNTÜLEME | YKS cevap anahtarına nasıl bakılır? YURT DIŞI HARÇ PULU FİYATI 2024 | Yurt dışı harç pulu ne kadar, kaç TL? Yurt dışı çıkış harcına zam geldi mi? KYK YURT ÜCRETİ NE KADAR? 2024 KYK yurt ücretleri açıklandı mı? Sema Çeyrekbaşı kimdir, kaç yaşında? Sema Çeyrekbaşı'nın hastalığı nedir, sağlık durumu ne? KYK başvuruları ne zaman başlıyor? 2024 KYK YURT BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?
Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title