Medya Dergisi İletişim Evi Çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

Medya Dergisi İletişim Evi Çıktı

Medya Dergisi İletişim Evi Çıktı

Medya sektörü üzerine özel konu ve söyleşilerden oluşan İletişim Evi Dergisi ilk sayısı ile okuyucularla buluştu.

Medya sektörü üzerine özel konu ve söyleşilerden oluşan İletişim Evi Dergisi ilk sayısı ile okuyucularla buluştu.

Kayseri'den yaygın medyaya bir dokunuş, bir bakış açısı olduklarını ifade eden İletişim Evi Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Yaşar, "Anadolu'dan Bab-ı Ali'nin fotoğrafı çekmeye çalıştık. Yaygın medyadan mesleğinin en iyilerini, basın-yayınla ilgili bilinmeyenleri ve değerli tespitleri bir araya getirerek İletişim Evi Dergisi'ni çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Bizim hazırlarken keyif aldığımız bir çalışma oldu, umarım okuyucularında ilgiyle okuduğu bir yayın organı olarak, masalarda, kitaplıklarda yerimizi alırız." diye konuştu.

Medyanın öneminden yola çıkarak alternatif bir yayın organı olmak istediklerini belirten Süleyman Yaşar, " Medyanın toplum ve devlet işleyişi üzerinde etkileri olduğu aşikardır. Bu ülke 28 Şubat Süreci'nde medya-asker işbirliği ile düpedüz bir darbeye tanık olmuştuk. Bu nedenle biz medyada çalışanların vicdanlarını önemsiyoruz. Alternatif bir yayın organı olarak, mesleki duruşuyla güven veren şahsiyetleri dergimizde buluşmuşturmaya çabalıyoruz." ifadelerini kullandı. - KAYSERİ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Süleyman Yaşar Kayseri Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title