Kiza Kurumsal İş Merkezi'nde İlk Teslimat Ekim 2016'da - Haberler
Haberi Paylaş

Kiza Kurumsal İş Merkezi'nde İlk Teslimat Ekim 2016'da

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Kiza Kurumsal İş Merkezi'nde İlk Teslimat Ekim 2016'da

Güney Bölgesi’nde türünün en büyük yatırımların birisi olan Kiza Kurumsal İş Merkezi’nde ilk teslimatın Ekim 2016’da yapılacağı belirtildi.

Güney Bölgesi'nde türünün en büyük yatırımların birisi olan Kiza Kurumsal İş Merkezi'nde ilk teslimatın Ekim 2016'da yapılacağı belirtildi.

Adana'da ELKA Fuarcılık tarafından Hiltonsa Otel'de gerçekleştirilen 1. Çukurova Gayrimenkul, Proje ve Yatırım Fuarı'nda Kiza Kurumsal İş Merkezi de stant açtı.

Proje ortaklarından Kurt İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, Güney ve Güneydoğu Bölgesinde benzeri bulunmayan dev bir proje ile 1000'e yakın ofis ve 300'ye yakın iş yerini kapsayacak Kiza Kurumsal İş Merkezi'nin, Adana için önemini vurguladı.

Kurt, önemli bir markanın adını taşıyacak "Business Otel" ile birlikte 12 blokta 990 ofis ve 287 adet işyerini kapsayan kurumsal iş merkezi için "Adana'nın batısındaki yeni cazibe merkezi olacak" dedi.

Aydın Kurt, proje ortağı firmaların ortaklığında öz kaynakla satın alınan 55.232 m2'lik arsa üzerinde 3 etap halinde bitirilmesi planlanan 180.000 m2'lik inşaat alanında birinci etap devam ettiğini belirterek, "İlk teslimat Ekim 2016'da yapılacak" müjdesini de verdi. Kurt, ilk etabın, 2016 yılının sonunda tamamlanacağını, ikinci etabın 2017, üçüncü etabın ise 2018 yılı sonunda tamamlanmasının planlandığını kaydetti. - ADANA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Aydın Kurt, Çukurova, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title