Kırşehir Belediyesi'nden Üniversite Öğrencilerinin Projesine Destek - Haberler
Haberi Paylaş

Kırşehir Belediyesi'nden Üniversite Öğrencilerinin Projesine Destek

ANKA - Emel Türegün - Yerel
 - Güncelleme:
Kırşehir Belediyesi'nden Üniversite Öğrencilerinin Projesine Destek

Kırşehir Belediyesi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin israfı önlemek hedefiyle başlatmış oldukları “Bayat Ekmek Projesi”ne ekipman desteği verdi.

Kırşehir Belediyesi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin israfı önlemek hedefiyle başlatmış oldukları "Bayat Ekmek Projesi"ne ekipman desteği verdi.

Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin başlatmış oldukları "Bayat Ekmek Projesi"ne bayat ekmek aparatları desteği verildi.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, sosyal hayatın bir parçası olan dayanışma ve farkındalık kampanyalarının önemine değinerek, şunları söyledi:

"Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin başlatmış oldukları bu anlamlı projeye Belediye olarak destek verdik. Bilindiği üzere bayat ekmeklerin çöpe gitmesine dur diyecek, sosyal sorumluluk projesi olan Bayat Ekmek Toplama Kutuları ile israfın önüne geçmeyi planlıyoruz. Bu kapsamda proje üreten herkese de destek oluyoruz.

Öğrencilerimizin de hem farkındalık yaratmak hem de bayat ekmeklerin çöpe giderek israfını önlemek amacıyla hayata geçirdikleri bu proje toplumsal duyarlılık oluşturarak vatandaşlarımızın bilinçlenmesine de katkı sunacaktır. Projede emeği geçen tüm öğrencilerimizi kutluyorum."

ANKA / Emel Türegün - Yerel

Ahi Evran Üniversitesi Veteriner Kırşehir Ekmek Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title