Haberi Paylaş

Karşıyaka'da Adalet ve Demokrasi Haftasına Özel Panel

Yerel Haberler

Karşıyaka'da Adalet ve Demokrasi Haftasına Özel Panel

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, Türkiye’nin yakın tarihinde suikaste kurban giden aydın isimler, yakınlarının da katıldığı bir panelle anılacak.

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, Türkiye'nin yakın tarihinde suikaste kurban giden aydın isimler, yakınlarının da katıldığı bir panelle anılacak.

Karşıyaka Belediyesi, Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında Türkiye'nin yakın tarihinde suikaste kurban giden aydın isimler hatırlanacağı bir panel düzenleyeceğini bildirdi. 22 Ocak 2016 Cuma günü düzenlenecek olan panelin Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosunda saat 19: 00'da başlayacağı öğrenilirken, panele hayatını kaybedenlerin yakınları da katılacak. Panelin moderatörlüğünü ise Madımak olaylarında ölen Şair Metin Altıok'un kızı ve CHP İzmir Milletvekili Zeynep Altıok Akatlı yapacak. Panele konuşmacı olarak ise eski Kültür Bakanı, CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, Cumhuriyet Gazetesi yazarı Işık Kansu, Madımak olaylarında hayatını kaybeden Şair Dr. Behçet Aysan'ın kızı, yazar ve dramaturg Eren Aysan, 2002'de öldürülen Dr. Necip Hablemitoğlu'nun eşi Şengül Hablemitoğlu katılacak. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Metin Altıok Karşıyaka Türkiye İzmir Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title